Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Folyosók         Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Folyosók         Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Folyosók         Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Folyosók         EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Folyosók         EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Folyosók         EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Folyosók         EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Folyosók         EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Folyosók         EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Folyosók         EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Folyosók         EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Folyosók         EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Folyosók         Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Folyosók         NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Folyosók         Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Folyosók

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Folyosók         Empty Folyosók Vas. Júl. 08 2012, 23:05

Admin

Admin

...

https://dream-life.hungarianforum.com

2Folyosók         Empty Re: Folyosók Szer. Júl. 18 2012, 08:49

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[Only admins are allowed to see this image]
Tagged: William Baylor
Music: [Only admins are allowed to see this link]
Dress: [Only admins are allowed to see this link]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Az első szünet a leghosszabb mindig. Időd van arra, hogy a barátnőddel enyelegj... hogy a barátaiddal dumálj... vagy hogy a tanteremben roskadj és tanulj a következő órára, amin majd dolgozatot írsz. Hát, az én esetemben csak az utolsó dolog maradna, hiszen Collin látszólag a közelben sincs, barátnőm nincsen... így marad a tanulgatás, amihez most egy cseppnyi kedvem sincsen. Vállamra vetett táskával sétálok végig ezért a folyosón, tekintetem végigjáratom az ott lézengőkön, szemem pedig megakad Brittany Wate-en. A torkomba gombóc gyűlik, egy pillanatra találkozik tekintetünk, de nem merek köszönni. Inkább eloldalgok mellette és a szekrényem felé veszem az irányt. Tulajdonképp, nem hiszem, hogy valaha leszek olyan bátor, hogy meg merjem szólítani vagy legalább köszönjek neki. Nem is tudom, kitől örököltem ezt a beszari viselkedést, mert apám nem ilyen. Állítólag anyának hetekig udvarolt annak ellenére is, hogy anyám elutasította, nem is egyszer. Kitartó volt és határozott. Bennem utóbbi nem igazán van meg, ezért kétséges, hogy bármit elérek majd Brittany-nél. Pedig már csak egy év van hátra. Tuti lúzernek tart. Tuti lúzer maradok a szemében. Mindegy is. Utoljára felé sandítok, végül eltekergetve a kódot a záramon, kinyitom a szekrényemet.
Temérdek kartonpapír zúdul ki rajta, mire felsóhajtok. Nem meglepő. Valószínűleg tele vannak firkálva olyasmivel, hogy "barom", "lúzer", "vesztes" és még sorolhatnám sokáig. A legaggasztóbb az egészben, hogy egy idő után már el is hiszem mindet. Elhiszem, mert nincs, aki rácáfolna, nincs aki mellettem állna. Collin-on kívül persze, aki bármikor agyonverné azt, aki beszól nekem. Rendes tőle, de tényleg, csakhogy így még nagyobb vesztesnek gondolnak. Lehajolok és elkezdem felszedegetni a színes cetliket, amin azokat a szavakat pillantom meg, amelyekre számítottam. Sosem lesz vége. Legalábbis egy évig még biztosan nem, hacsak Beverly nem tartja majd az ígéretét, miszerint a korrepetálást követően, megúszom majd a cikizéseket. Hát, úgy legyen.

3Folyosók         Empty Re: Folyosók Szer. Júl. 18 2012, 09:16

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Garrison és Will


Sokadik napom már ez a suliban. Igazándiból egyenlőre csak úgy nézelődöm, felmérem a terepet, meg hasonlók. Nincsenek még igazi barátaim, de ilyen gyorsan persze nem is lehetnének. Igaz, vannak az osztályokból olyan emberek akikkel szívesebben beszélek, na meg ott van Hilary, Garrison és Beverly akiket jobban ismerek. De ez egyenlőre nem túl sok. Nagyon le vagyok maradva ahhoz képest amit elterveztem.
Ma is szokásosnak mondható öltözékembe vagyok. Egyszerű farmer, tornacipő, illetve sima, minta nélküli fehér hosszú ujjú póló. Nálam van még a táskám, melyben pár könyv, illetve lapok vannak amikre jegyzetelhetek.
Nagy örömömre az egyik folyosón megpillantom Garrisont. Ritkán látom meg őt, vagy más ismerősömet, hiszen ez egy elég nagy suli. Látom, hogy épp egy lányt néz. Úgy hiszem, hogy ő lehet Brittany. De persze ebbe nem vagyok biztos, csak mondjuk 99%ra tudom mondani. Aztán amikor tekintetük elszakad egymástól Garrie a szekrényéhet nyúl, kinyitja azt, mikor is kis, színes papírcetlik szóródnak ki belőle. Ekkor gyorsan odarohanok a sráchoz, és elkezdek segíteni neki.

-Hello! Mi újság?
Kérdem, miközben szedegetem a papírokat. Közben megnézem, hogy mi is van rajtuk, hiszen először azt hiszem, hogy ő csinál valamit mondjuk művészet órára, de nem. Sőt! Egy eléggé undorító viccnek vagyunk szemtanúi.
-Uhh!-Ennyit tudok csak mondani, ezt is eléggé lesújtóan. Nem gondoltam volna, hogy ilyesmik vannak itt.-Hát, nem tudom, hogy ez segít-e de ez egy elég hülye vicc. Már ha lehet annak nevezni.-Mondom neki, majd inkább másról kezdek el beszélni, mivel nem igazán hiszem, hogy az bármit is segítene, hogyha erről beszélnék.
-Az a lány volt Brittany, akiről meséltél? Akit annyira néztél? Boccs, csak nehéz volt nem észrevenni.
Mondom neki mosolyogva, majd miközben a választ várom az összeszedett papírokkal elsétálok a kukához és egy laza mozdulattal bele is szórom őket.

4Folyosók         Empty Re: Folyosók Szer. Júl. 18 2012, 10:17

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[Only admins are allowed to see this image]
Tagged: William Baylor
Music: [Only admins are allowed to see this link]
Dress: [Only admins are allowed to see this link]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Az összeszedett fecniket zsebre vágom, mert nem akarom, hogy lássák, mennyire rosszul esik még akkor sem, mikor a kukához sétálok vele. Ezért inkább majd később dobom ki őket, elvégre már oly mindegy, hogy nálam vannak-e vagy sem. Közben néhol kuncogásokat, sustorgást hallok, de nem foglalkozok egyikkel sem. Mivel lenne jobb? Vagy azzal, ha felhúznám magam? Semmi nem változna, senki sem nézne máshogy rám, csak még inkább szórakoznának, röhögnének és beszélnének rólam a hátam mögött. Ezek után is úgy gondolja mindenki, hogy én vagyok a szánalmas?
Hirtelen, szinte a semmiből, Will bukkan fel és elkezd segíteni felszedegetni a fecniket. Nem akartam, hogy így lásson és ezt kerültem akkor is, mikor Brittany a közelben volt, de most már mindegy. Mind a ketten itt vannak. Az a két ember, akiknek a véleményére jelenleg a legtöbbet adok. Collin-t leszámítva, de ő már gyakran látott ilyen helyzetben. Felsóhajtok, nem válaszolok arra, amit mond, elvégre fölösleges. Hülye vicc, de ezekről ők nem tudnak. Azt hiszik, poénosak és menők lesznek ezekkel mások szemeiben. Talán az iskola nagy részének bejön ez, nekem viszont cseppet sem. Kíváncsi lennék, mit szólnának hozzá, ha ez épp velük történne. Máris nem lenne olyan mókás, ugye?
Követem pillantását és megvárom, míg visszaér mellém. Pár darab papírt visszagyűrök a szekrényembe, majd csak Brit felé sandítva kezdek el beszélni. Vagy inkább csak válaszolni.
- Igen, ő volt. Vagyis, ő az. Még most is. - és ugyanolyan gyönyörű, ugyanolyan lélegzetelállító... tenném hozzá, de inkább elhallgatok ezzel kapcsolatban. Nem hiszem, hogy bármivel tudna válaszolni. - Sosem köszönök neki, mert nem igazán van merszem hozzá. De... mindegy. Egyébként, nem történt semmi új velem. Hát veled? Hogy tetszik a suli? - kérdem, miközben merően nézem a mellettünk elhaladó Eric Campbell-féle bandát.
Érdekes módon, most nem kötnek belém. Akarom tanácsolni Will-nek, hogy kerüljön el, ha nem akar az én sorsomra jutni, de inkább nem mondom. Tisztára önsajnáltatásnak tűnne... már megint. Inkább kiveszem könyveimet a szekrényből és visszazárom ajtaját.

5Folyosók         Empty Re: Folyosók Szer. Júl. 18 2012, 10:32

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Garrison & Will

Miután végeztünk a kárelhárítással megkezdődött az érdemi beszélgetés is. Nem tudtam, hogy miket lehet kiszedni most ebből a srácból, hiszen valószínűleg nem segített a lelki állapotán, hogy pont az általa istenített lány előtt történt mindez. Persze szerintem hogyha Brittany olyan lány, akit megérdemel ez a fiú akkor egyáltalán nem fogja lúzernek tartani Garrisont azért, mert az elit annak tartja. Bár számomra egyenlőre eléggé érthetetlen, hogy miért is van ez, hiszen nem is néz ki rosszul, nem is tűnik idegesítőnek, nem is bolond, sőt, teljesen jófej srác. Ehhez hozzájön még az is, hogy focista, szóval nem értem. Igen, elkövetett a múltba valamit, de hát az szerintem elég nagy hülyeség, hogy még mindig emiatt utálják. Nah de ezzel nem foglalkozok most, egyenlőre nem ez az elsődleges. Brittany felé nézek, majd ismét Garrisonra. Jól az emlékezetembe vésem, hogy ezzel a lánnyal nem szabad kikezdeni. Na nem mintha olyan lennék, aki minden lánnyal ki akarna kezdeni, de hogyha egy buliba mondjuk összehozna minket a sors akkor is tudnom kell nemet mondani neki, elvégre is Garrison akarja őt.

-Akarod esetleg, hogy idehívjam?
Kérdezem meg segítőkészen. Szinte biztos vagyok benne, hogy csak egy megfelelő lökés kellene ennek a két fiatalnak, és máris együtt lehetnének. De persze ezt mind úgy mondom, hogy nem ismerem a lányt.
-Vagy, hogyha gondolod akkor megszervezhetek neked egy randit vele. Nem tart semeddig. Igaz, még sosem csináltam ilyet, de hát nem lehet olyan nehéz.
Vonom meg a vállam, majd már a következő kérdésén gondolkozom. Igazándiból nem sokat tudok mesélni, így inkább neveket mondok neki, akikkel megismerkedtem.
-Hát, nem sok történt. Igazándiból csak megismerkedtem pár lánnyal. Nem tudom mennyit mondd neked a Hilary Wellington és a Beverly név. Velük beszélgettem többet. Inkább a várost próbálom meg felfedezni egyenlőre.
Sajnos tényleg nem tudok neki többet mondani. Ez egyrészről bántó, hiszen azt mutatja, hogy nem történik velem túl sok minden, másrészről azonban jó is, hisz nyugodt, békés életem van.
-Milyen órád lesz? Csak mert lassan el is kellene indulni a terem felé. Nekem töri.
Remélem, hogy egyfelé megyünk, mert még nem vagyok teljesen biztos a termek helyében, szóval jól jönne egy idegenvezető is odafelé.

6Folyosók         Empty Re: Folyosók Szer. Júl. 18 2012, 11:03

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[Only admins are allowed to see this image]
Tagged: William Baylor
Music: [Only admins are allowed to see this link]
Dress: [Only admins are allowed to see this link]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Felajánlja, hogy idehívja, vagy akár randit is szervez be nekünk. Nos, így belegondolva nem is lenne rossz ötlet, mert nekem semmit sem kellene tennem. Csak várnám, hogy a sült galamb az ölembe pottyanjon és talán - de csak talán! - Will kicsit kikupálna, hogy normálisan nézzek ki a randira. Ez mind szép és jó, de mit szólna mindehhez Brittany, aki első óta nem hallott rólam, esetleg csak azt vette észre, hogy szünet nélkül bámulom? Nem hiszem, hogy rábólintana a dologra egy ismeretlennel... vagy egy olyan sráccal, aki a tápláléklánc legalján trónol, közvetlenül Eric Campbell és Adam Boons talpa alatt. Csak most jövök rá, hogy minden, ami vagyok és aminek beállítanak, kihat a szerelmi életemre és úgy alapjába véve mindenre, ami a suliban van. Szívás, de ez van.
- Öhm, nem inkább hagyd csak. Megvagyok meg minden. Majd... talán valamikor elhívom én. Vagy az egyik buliban leszólítom. - mondom csak úgy félvállról odavetve, mintha tényleg ilyen egyszerűen menne az egész. Pedig nem. Biztos vagyok benne, hogy Will is tudja, hogy nem vagyok ennyire a szavak embere.
Két olyan személyt ismert meg, akik teljesen különböznek egymástól, legalábbis én így gondolom. Hilary jó fej csaj, az egyik legjobb barátom, aki bármikor kész velem órákon át a töri felett görnyedni, ha az nem akar elmémbe vésődni. Jó tanuló, mindig segít. Kedvelem, nagyon is. Viszont Beverly... Beverly utál engem azóta, mióta felrúgtam matek órán a táskáját és összesaraztam azt. Állítólag márkás és drága volt, szerintem viszont csak egy egyszerű retikül. Mindegy, ehhez ők jobban értenek. A lényeg az, hogy nem szeret, viszont a múltkor megkért, hogy segítsek neki a matekban, cserébe pedig felhagy a szekálásommal. Belementem, ez egyértelmű. Miért ne használnám ki ezt a tökéletes alkalmat arra, hogy jövőre meghúzhassam majd magamat?
- Hilary az egyik legjobb barátom. Talán két éve ismerem és szinte minden nap találkozunk, szóval elég sokat mond nekem ez a név. - mosolygok rá, majd folytatom. - Beverly-t is ismerem. De... vele nem vagyok olyan jóban. Tudod, Elit banda... más világ vagyunk és mindig szégyenbe hoz, viszont ez remélhetőleg pár nap múlva változni fog. - vonok vállat, de nem mondom meg, miért is fog változni. Nem mintha titok lenne, de míg nem kérdezi, fölösleges jártatni a számat, elvégre még semmi sem biztos.
Történelem órája lesz. Kiráz a hideg töritől és ez az a tantárgy, amit világ életemben utáltam. Múlt héten írtam témazárót. Azt hiszem, jól sikerült, bár ebben még sosem értem el száz százalékot. Cifra kérdések, sok-sok évszám és rengeteg esemény... agyrázkódásom lesz a töritől.
- Öhm... ez puszta véletlen? - kérdezem összeráncolt homlokkal és a magasba emelem a történelem könyvemet. Elmosolyodom. A történelem a közös óránk. - Akkor, tényleg induljunk, bár még van vagy tíz percünk. Beugorhatunk a büfébe közben? Szükségem van valami üdítőre, mert teljesen kiszáradtam. - túrok göndör tincseimbe, majd egy utolsó pillantást vetek Brittany-re és elindulok, remélve, hogy Will utánam jön.
Alsó ajkamba harapva fogom szorosan táskám pántját, nehogy kilökjék a kezemből és el kelljen kezdenem szedegetni a könyveket a földről. Az gáz lenne. Will előtt biztosan, mert ő az első diák, aki magától jött oda hozzám. Igen, leszámítva Collin-t.
- És... hol ismerted meg Hilary-t? - kérdezem és rásandítok.

7Folyosók         Empty Re: Folyosók Szer. Júl. 18 2012, 18:46

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Garrison & Will


Csak elmosolyodom azon, hogy nem akarja, hogy idehívjam neki álmai nőjét. De ha nem hát nem, nem forszírozom ezt a dolgot. Én megtettem amit tudtam, most ennyi tellett tőlem. Sokkal jobban foglalkoztat inkább az, hogy mik is a következő szavai.

-Ohh, hát nem tudtam, hogy sikerült egyből ilyenekkel összeismerkedjek. Hát talán ezt hívnám szerencsének. Amúgy nekem Beverly sem tűnt gázos lánynak. Persze én nem is vétettem a táskája ellen.
Mondom neki, kissé talán heccelve ezzel, de egyáltalán nem áll szándékomba megbántani, vagy ilyesmi, egyszerűen csak a móka kedvéért van az egész. Úgy érzem, hogy ennyi még belefér, bár hogyha nem, akkor az úgyis most fog kiderülni.
-Hát, valószínűnek tartom. Bár meg kell mondjam egyáltalán nem örülök a törinek. Nem szeretem túlzottan, de ez mondjuk nálam majdnem mindenre igaz. Amúgy jaja, van még annyi időnk, de tudod ez egy olyan embernek aki nem ismeri annyira a helyet nem elég. Persze nem mondom, hogy nehéz lenne itt tájékozódni, csak hát folyamatosan nézegetni a terem számokat, meg a folyosókat, hát nem túl jó. És persze időigényes is.
Mondom elslisszolva két szembe jövő diák között. Időközben el is indultunk, először csak a büfé felé. Így legalább mondjuk két legyet ütök egy csapásra, hiszen azt is megtudom, hogy hol van. Bár nem nagyon szoktam kihasználni az ilyen lehetőségeket, inkább suliba jövet veszek magamnak üdítőt, hiszen így olcsóbban kijövök az egészből. Amikor újra egymás mellett mentünk akkor elkezdtem neki mesélni, hogy hogyan is ismertem meg Hilaryt.
-Ohh, hát az egy érdekes dolog. Igazándiból már nem is emlékszem, hogy hol találkoztunk, de azt tudom, hogy a teaházba kötöttünk ki. Sikerült már az első találkozásnál hülyét csináljak magamból, hiszen magamra öntöttem majdnem egy csészényi teát. Aztán, annyi hülyeséget mondtam, mint még talán soha. De valamiért mégis szívesen lóg velem, szóval nem lett belőle gond. NA meg szerencsére így van egy kolis ismerősöm, akivel hozzá kell tegyem, hogy én is nagyon szívesen vagyok.
Nem igazán tudom, hogy mi is érződhet a hangomból. Az biztos, hogy örülök neki, hogy van kinek ilyesmit meséljek, szóval ez mindenképpen. De talán amikor Hilaryről beszélek akkor egy fokkal még nagyobb boldogság sugárzik a hangomból. Nem tudom miért, de pár találkozás után már nagyon is megkedveltem őt. De persze jelenleg kár ilyeneken rágódni, meg amúgy is, most másra kell koncentráljak.
-Előre is boccs, hogy felemlegetem, de sokszor csinálnak veled ilyesmit, mint ez a papíros csíny volt?
Nem igazán értem egyenlőre, hogy miért is van ez. Hiszen ez a srác egyáltalán nem tűnik olyannak, mint akit általában ilyesmikkel szívatni szoktak. Szóval nem tudom, de meg akarom tudni. Valami hatalmas vétsége lehet, ami nem hiszem, hogy csak annyi, hogy egy táskát összesarazott. Ami tegyük hozzá semmi egy gazdagabb lánynak, mint amilyen például Beverly is.

8Folyosók         Empty Re: Folyosók Csüt. Júl. 19 2012, 01:02

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[Only admins are allowed to see this image]
Tagged: William Baylor
Music: [Only admins are allowed to see this link]
Dress: [Only admins are allowed to see this link]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Máris van egy közös pontunk - nem mintha más nem lenne -, legalábbis erre köveztetek, mikor elárulja, hogy a töri nem a szíve csücske. Nekem sem, sőt utálom, de ezt nem akarom még egyszer elmondani. Vagy még nem is mondtam? Nem számít. A lényeg, hogy akkor együtt tud velem érezni azzal kapcsolatban, hogy milyen beülni egy történelem órára. Pocsék érzés, bár a tanárral semmi gondom nem lenne. Mr Skyler jó fej tanár, kár, hogy még csak most érkezett. Az előző egy igazi házisárkány volt és mindenért leszedte a fejemet. Persze, a többiek szemetek is voltak vele, de azért uralkodhatott volna olykor magán.
Elmosolyodom, mikor elkezd beszélni arról, hogy miként találkozott Hilary-vel. Talán csak én vagyok hülye, de épp úgy beszél Hilly-ről, mint ahogy én szoktam normálisabb pillanataimban Brittany-ről. Kis áhítattal, kis csodálattal és egy kis vágyakozással. Nem biztos, hogy igazam van, sokszor tévedek és többet képzelek a dolgokba, mint kellene, de most határozottan ezt érzem. Minden esetre nem szólok közbe, nem szakítom félbe, hanem türelmesen kivárom, hátha valami konkrét célzást kapok, amiből kivehetem: Will-nek tetszik Hilly. De semmi. Legalábbis semmi olyan, amit ne mondhatna más lányra a suliban.
- Akkor biztos szimpatikus vagy neki. Na, nem mintha Hilary-t olyannak ismerném, aki egy kis bénázás miatt lekoptatná az embert. - vonok vállat, majd büféhez érvén az ablakhoz hajolok, ahol az onnan kihajoló nőtől kérek egy üveg Sprite-ot.
Fizetek, majd elteszem a visszajárót, de közben nem engedem el fülem mellett Will kérdését. Összerezzenek, nem sok kedvem van erről beszélni, de ha már barátkozni akarok, akkor őszintének kell lennem. Különben semmi sem lesz az egész haverkodásból.
- Hát, fogjuk rá. Vannak jobb napjaim, mikor csak egyszerűen levegőnek néznek. A legdurvább, hogy órán, a tanár szeme láttára is képesek úgy csinálni, mintha ott sem lennék és ezzel kockáztatják akár a jobb jegyet is, amit kaphatnának. - pillantok Will-re. - De már megszoktam. Én döntöttem így. Ha elsőben nem szólok rájuk, hogy ne piszkálják azt a srácot, akkor most közöttük lehetnék, viszont ilyen áron nem akarok. Lehet, hogy emiatt hülyének nézel te és sokan mások is, de nem érdekel. Egy év. Fél lábbal is túlélem. - felbontom az üdítőt és belekortyolok.
Elindulok visszafelé a folyosón, mert tényleg nem akarom, hogy Will elkéssen. Új diák, rájuk a tanárok és a tanulók is különösen odafigyelnek. Jó pontot kell szereznie, hogy később boldoguljon majd a Hollywood Hills-ben.
- Ha Beverly-vel összebarátkoztál, gondolom jó eséllyel benne leszel az Elit-ben. Vagy nem beszéltetek még ilyesmiről? Tudod... bulik, menő arcok, hírnév... - gondolom, tudja, miről beszélek. Felé nyújtom a Sprite-ot. - Öhm, amúgy kérsz? - kérdezem, közben szemem sarkából ahhoz a szekrényhez pillantok, ahol Brittany volt. Már eltűnt. Valószínűleg órára ment.

9Folyosók         Empty Re: Folyosók Csüt. Júl. 19 2012, 08:11

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Garrison & Will

Érdekes témák merülnek fel miközben a büfé felé haladunk. Igazándiból ez remek alkalom lenne nekem, hogy megjegyezze, hogy mi merre van, de ez most a legkevésbé sem érdekel. Plusz remek ismerkedési módszer idegenektől kérdezgetni, hogy akkor most merre is menjek. Figyelmesen hallgatom, hogy miket reagál Garrison az én megnyilvánulásaimra. Majd persze én is hozzáfűzök még valamit, már amihez tudok.

-Áhh, nem is azért mondtam, mert ettől féltem. Csak így visszagondolva szuper bemutatkozás volt.
Mondom mosolyogva. Na igen, remélem azért nem ez maradt meg az első találkozónkról. Majd egyszer talán rá is kérdezek, de ennek nincs most itt az ideje, főleg azért nem, mert nem Hilary mellett sétálgatok. Elmeséli, hogy milyenek is a mindennapjai, és hát így első hallásra ez nem hangzik túl jól.
-Igazándiból meg tudom érteni, hogy miért döntöttél így. De szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Mármint az, hogy valaki az elitbe tartozik, szerintem nem jelenti azt, hogy szívatni kellene azokat akik nem olyanok mint te. Persze lehet, hogy ez a felfogás itt nem nyerő, de én így vagyok vele. Tudom, egyenlőre nem igazán ismerem az itteni viszonyokat, de azért azt hiszem, hogy ez nem hülyeség. Amúgy kicsit furcsállom a dolgot. Pár srácnak simán tudsz szólni, hogy ne bántsák a gyengébbeket, vagy az úgymond "lúzereket", de a lányhoz aki semmit sem árthat neked nem mersz odamenni. Most akkor hogy is van ez?
Tudom, mostmár abba kellene hagyjam ezt a dolgot, mert olyan lehet, mintha szekálni akarnám vele, de hát istenem, tényleg nem értem. És hogyha valamit nem értek, akkor én arra rákérdezek.
-Amúgy szerintem az az egy év igen könnyen lehet hosszú idő is, de azért remélem, hogy abbamarad ez a szekálásod. Tényleg, gondoltál már arra, hogy visszavágj nekik valamivel? Vagy nem akarsz belemenni az ilyen hülye játékokba?
Szinte biztos vagyok benne, hogy mi lesz a válasza, hisz én se mennék bele ilyesmibe, de minden lehetőséget át kell gondolni, szóval ezt is fel kell, hogy vessem. De inkább koncentrálok ezután a következő témára. Beverly. Na igen, róla sem tudok még sok mindent, de mindenképpen azt gondolom róla, hogy érdekes személyiség lehet.
-Hát tudod, bulikról beszéltünk. Nem titkolom, hisz nem is lenne értelme. Én szeretek bulizni járni, és hát Beverly igen szép lány, szóval nem látom be, hogy miért ne mehetnénk néha együtt is. De erről az elit dologról nem beszéltünk. Nem tudom, meg amúgy is, tök fura nekem, hogy így meg vannak különböztetve itt a klikkek. Mármint a régi sulimban egyszerűen csak elvolt mindenki a barátaival, és nem igazán foglalkozott azokkal akiket nem bírt, vagy ne adj isten lenézett. Én sem szeretek mindenkit, sőt, de nekem ezek az állandó szívatások, hát kicsit soknak tűnnek. Persze egy-egy csíny belefér, de ennyi. Nah de Beverly, nem is tudom.
Tényleg nem tudom, hogy mit mondjak róla. Egyszerűen csak jó csajnak tartom őt, és érdekesnek. De az egyértelműen érződhet a hangomban, hogy nem olyan értelemben ahogy Hilaryt, hiszen róla sokkal nagyobb áhítattal meséltem. Beverly tök más a szememben, de egyenlőre nem tudom, hogy hogy jellemezzem a dolgot. Persze, hogyha rákérdez, akkor biztosan megpróbálom majd valahogy, de máskülönben nem. Előbb talán magamban kellene tisztázni, hogy most akkor mi is van. Amikor felkínálja, hogy igyak a spriteból, akkor csak megrázom a fejem, majd mivel elég nagy a tömeg a terembe menet, így rájövök, hogy ezt talán nem láthatta.-Nem kérek, köszi!-Mondom, majd sétálunk tovább. Órámra nézek, és nagy örömmel konstatálom, hogy még van idő a szünetből, szóval folytathatjuk ezt az igen érdekes eszmecserét. Mondjuk ha valaki külső szemlélő hallaná akkor nem is tudom mit gondolna. Bár így jobban belegondolva ez egyszerű haveri beszélgetés a mindennapokról és persze a lányokról, szóval nincsen benne semmi furcsa. Kíváncsi vagyok, sőt kissé talán izgatott is, hogy miket fog mondani Garrison a kérdésekre, mert azt hiszem, hogy ezekből megint kicsit talán jobban megismerhetem.

10Folyosók         Empty Re: Folyosók Csüt. Júl. 19 2012, 21:20

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[Only admins are allowed to see this image]
Tagged: William Baylor
Music: [Only admins are allowed to see this link]
Dress: [Only admins are allowed to see this link]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Jogos a kérdése, teljesen jogos, ezért egy pillanat erejéig magam sem tudom, miért van ez. Pedig tisztában voltam vele, csakhogy most mintha minden válasz kifolyt volna a fejemből és nem találnék semmi magyarázatot, ami értelmes lenne. Várok, hátha tovább úszik ez az érdekes - és egyben jogos - kérdés, de nem. Itt lebeg előttem a levegőben és arra vár, hogy megválaszolják. Aztán hirtelen bevillan. Minden.
- A kettő tulajdonképp nem ugyanaz. Régen volt már az, mikor szóltam nekik, de természetesen ez nem azt jelenti, hogy most sem tenném meg. Szóval... ez más. A szerelem más, nekem legalábbis semmivel sem egyezik. Azoktól az idiótáktól nem félek meg különösebb tétje nincs is a dolognak. El bírnám viselni, ha még ezer évig szekálnának, mert ha valaki egy hónapot kibírna úgy, ahogy én, akkor ennél több már meg se kottyanna neki. De azt nem tudnám elviselni, hogy az elutasítás után Brittany mellett kelljen minden nap elsétálnom a folyosón vagy netán meghalljam, hogy rólam beszélnek a barátnőivel. Meg arról, milyen szerencsétlen vagyok. - magyarázom hosszasan és érzem, hogy már bőven elég. - A randi-kéréshez önbizalom kell. Másokra rászólni, hogy ne bántsák a gyengébbet, ahhoz igazságérzet. Nekem az utóbbi megvan, előbbi viszont még csak nyomokban sem. - fejezem be, tovább lépdelve a folyosón.
Kérdés kérdés hátán, de nem bánom. Elvégre, ismerkedünk, nem? Elgondolom, eddig mért nem vágtam még vissza és rájövök, pontosan azért, amiért Will is feltételezi.
- Pontosan. Nem akarok belemenni ebbe, mert a végén úgy is ők jönnek ki belőle jobban. Egyre nagyobb szívatásokkal ruháznánk egymást, aztán az igazgatóiban kötnénk ki. Természetesen, az a gyerek vinné a pálmát, akinek befolyásosabb szülei vannak. - közlöm egy egyszerű vállrándítás kíséretében.
Hallgatom mit mond és furcsállom, hogy az előző sulijában nem voltak klikkesedések. Én azt hittem, hogy ez mindenhol így van. Látszik, hogy egy burokban nőttem fel... még más iskolák szokásairól és rendjeiről sem tudok, ami ugyan nincs elvárva, de jó volna tisztában lenni vele.
- Ja, sokkal jobb lenne, de ez nálunk sosem volt így és soha nem is lesz. Sajnos. - kortyolok a Sprite-os üvegből, ami már félig üres. - Mármint... nem tudod, hogyan állj hozzá? - kérdezem felé sandítva és már meg is látom közben az osztályterem ajtaját.
Szerencsére, ezen az órán mellőzhetem az összes macsó társaságát, kivéve Adam Boons-ét, bár őt inkább a csajok kötik le, mintsem a magamfajták cikizése. Megállok a terem előtt, mert nem tudom, Will be akar-e már menni. Ha igen, hát majd utána lépek, ha meg nem, akkor várok becsöngetésig, de szerintem, teljesen mindegy, hogy kint vagy bent beszélgetünk-e tovább.

11Folyosók         Empty Re: Folyosók Csüt. Júl. 26 2012, 08:42

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Garrison & Will


Miközben megyünk tovább előveszem a telefonomat. Úgy éreztem, mintha rezgett volna, de amikor kioldottam a képernyőzárat, és elhúztam ujjamat azon akkor láttam, hogy ez csak egy téves riasztás volt. Azonban ha már a kezembe vettem a telómat, akkor egy kicsit nézelődöm a neten. Persze közben hallgatom Garrisont is, nem untat, csak egyszerűen imádom nézegetni nagyjából az összes közösségi oldalt. Sokan mondják, hogy függő vagyok, és teljesen igazuk is van. Amikor Garrison elmondja, hogy mi is a véleménye erről az általam furcsának vélt helyzetről, akkor rá emelem a tekintetem, és bólogatok.

-Így már tökre érthető.
Csak ennyit fűzök hozzá ehhez a témához. Nem igazán akarom ezt sem túlbonyolítani, inkább csak lezárom a véleménye, és így belegondolva az igaza meghallgatása után.
-Hát igen, sokszor van, hogy nem az dönt, hogy az embernek milyen előélete van, vagy hogy milyen jegyei, vagy hogy egyáltalán milyen is a gyerek, hanem hogy az apja mennyit tud adományozni a sulinak. Én is ezért akarom kerülni a bajt, de hát van amikor nem megy.
Mondom már-már nevetve a saját hülyeségeimen. Elvégre is ha az ember ilyet mond akkor akarva akaratlanul előtörnek az emlékek, jelent pillanatban arról, hogy milyen dolgokkal is kerültem már az igazgató, vagy igazgatónő elé. Persze nem volt semmi komoly dolog, inkább csak apróbb szívatások, de semmi extra. A téma egy kissé másfelé keverődik ezek után. Ismét csak Beverly kerül előtérbe, aminek örülök is, nagyon is, mert szeretek ilyesmiről beszélni, meg nem is, mert nem tudom, hogy mit mondjak.
-Pontosan! Nagyon nagyon nagyon szép lánynak tartom, de tényleg nagyon.-Mondom mosolyogva. Azt hiszem, hogy kissé talán túlságosan is túl sok volt a nagyon, de sebaj, mert legalább érthető, hogy mennyire nagyon.-De mégis van olyan aki mégis jobban tetszik, nem külsőre, hanem úgy összképre. Érted!!!
Mondom, majd megnyitom a telefonomon az órarendemet. Látom, hogy én hülye elnéztem, és nekem nem is töri órám lesz.-Bocs Garri! De most látom csak, hogy nem is itt lesz órám. Csak a következő a töri, most matek jön. Sorry, én vagyok a hülye. Nah mindegy, következőre itt folytatjuk, szavad ne feledd a témával kapcsolatban. Szevasz!
Mondom, majd már rohanok is el az ellenkező irányba. Persze egy gyors pacsi belefért a srácna. Nagyon kíváncsi lettem volna, hogy mit is mondott volna a Beverlys dologról, de sajnos el kellett rohanjak. Nah de majd máskor. Talán.

//Boccs, hogy csak így lezárom, de már nem vok teljesen képbe a játékkal, szóval jót tenne nekem hogyha majd újat kezdenénk Very Happy//

12Folyosók         Empty Re: Folyosók Csüt. Júl. 26 2012, 11:11

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[Only admins are allowed to see this image]
Tagged: William Baylor
Music: [Only admins are allowed to see this link]
Dress: [Only admins are allowed to see this link]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Kissé elképedek, mikor elkezdi ragozni, hogy mennyire is tetszik neki Beverly és hogy mennyire találja szépnek. Nos, háromszorosan nagyon, ami nem probléma, viszont én végig azt hittem, hogy Hilary szimpatikusabb számára. Vagy egyáltalában szebbnek tartja, mint Beverly-t. Szerintem nem a külső minden, sosem gondoltam így és bár első látásra ítélünk - vagyis a többség -, még is úgy vélem, ez helytelen dolog. Én magam igyekszem először összeismerkedni az adott emberrel és csak aztán ilyennek meg olyannak elkönyvelni, de nehezen megy, mert hirtelen kapom magam azon, hogy megjegyzéseket teszek rá, esetleg eldöntöm, kerülnöm kell-e vagy sem. Nem is előítéletek ezek. Inkább elővigyázatosságból megítélt tulajdonságok, amik bizonyítják, hogy jó avagy rossz emberrel akadtam-e össze. Will esetében határozottan a jó felé billen a mérleg. Hilary-nél szintén.
- Persze, értem én. - mondom és majd bele gebedek, hogy rákérdezzek, ki az a másik lány. Nincs ötletem, mert nem sok embert ismerek én sem a suliból - pedig lett volna időm rá a négy év alatt -, de abban nem kételkedek, hogy Will jól dönt, ha randizásra kerít sort. Rendes srác, biztos rendes lányt talál - vagy már talált? - maga mellé.
Csak szemem sarkából pillantok telefonjára, amin észreveszem, hogy a neten böngészi az oldalakat. Fogalmam sincs miféléket, de a Facebook-ra tippelek. Manapság már mindenki azzal szórakozik a szünetekben, a kirándulásokon, még az órákon is. Kiposztolják, ha épp a wc-n ülnek, ha manikűröztetnek, ha felkeltek vagy ha túl vannak egy nehéz dolgozaton. Ha megnézném az egyik diák adatlapját, rögtön rájönnék, hogy mi a hobbija meg hogy milyen ember a bejegyzések alapján. Szerintem nevetséges az egész, bár ki tudja, még nem próbáltam ezt a huszonnégy órán át tartó írogatást.
- Jól van. Gondolom... majd összefutunk valamikor. Szia! - pacsizok le vele, de kicsit csalódott vagyok, amiért mégsem vagyunk egy órán. Pedig jó lett volna. Will kedvelte volna Mr Skyler-t.
Besétálok a terembe és helyet foglalok a legelső sor középső padjában, ahol mindig is szoktam. Év elején odaültem, helycsere csak a tanár által lehetséges, én meg nem vagyok olyan szemtelen, hogy beszélgessek az órákon. Még a törin sem, bármennyire is utálom. Mármint a tantárgyat, nem a tanárt. Kipakolom magam elé felszerelésemet és már hallom a torokköszörülést, majd annak tulajdonosát, Jeffrey Skyler-t, teljes fizikai valójában.

// Oké, nincs gond. Kösz a játékot. (: //


! LEZÁRVA !
--- SZABAD JÁTÉKTÉR ---

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.