Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
1. számú tanterem Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
1. számú tanterem Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
1. számú tanterem Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
1. számú tanterem EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
1. számú tanterem EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
1. számú tanterem EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
1. számú tanterem EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
1. számú tanterem EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
1. számú tanterem EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
1. számú tanterem EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
1. számú tanterem EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
1. számú tanterem EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
1. számú tanterem Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
1. számú tanterem NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
1. számú tanterem Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

1. számú tanterem

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

11. számú tanterem Empty 1. számú tanterem Vas. Júl. 08 2012, 23:08

Admin

Admin

...

https://dream-life.hungarianforum.com

21. számú tanterem Empty Re: 1. számú tanterem Hétf. Júl. 16 2012, 23:09

Logan Sheehan

Logan Sheehan
~ Városlakó ~

Jeffrey Skyler
Ma egy újabb feladat volt számomra kiosztva. El kellett mennem egy iskolába elődadást tartani. Ez volt talán a legkevésbé szerethető rész pályafutásom során. Mindig amikor bementem egy diák aki viccesnek gondolta magát mindig beleszólt az előadásba. Ez lehet azért volt, mert komoly voltam minden egyes ilyen eseményen. Kicsit próbáltam komolytalanabb lenni, hogy ne csak a szigorú embert lássák bennem. Ezekbe a dolgokba alapból nem voltam jó így nem egyszer jól leégettem magam. Reméltem most másképp fog sikerülni. Elindultam tehát az iskolába és már éreztem azt az izgatottságot ami mindig elfogott. Mivel nemrég kerültem a városba nem hittem, hogy ugyan úgy viselkednek majd a gyerekek mint Washingtonban. Belépve az osztályba a már valószínűleg várták az érkezésem mivel általában előre bejelentik. Először elég görcsösen indult, de rájöttem nem szabad izgulnom és nyugodtan csak el kell mondanom azt amiért jöttem. Már észre vettem, hogy volt megint pár diák aki meg akarta zavarni a beszédem arra csak egy éles pillantást vetettem és még egyszer átgondolta, hogy szóljon e.
- Nos van valakinek kérdése?
Kérdeztem előadásom végén, de nem voltak nagyon aktívak egy érdeklődő gyereket se láttam. Nem bántam így könnyebb is volt. Megszólalt a csengő és a diákok sietve mentek ki az osztályból. Nem s vártam mást a mivel nem ismertem olyat aki nagyon szeretett volna bejárni órákra. Nagyot sóhajtottam, hogy ezzel is "megvolnék". Oda fordultam a tanárhoz majd kezemet nyújtottam felé.
- Köszönöm, hogy itt lehettem. Remélem nem valami fontos dolgot zavartam meg az órán.
Mondtam neki egy barátságos mosollyal az arcomon. Szétnéztem a tantermen és vissza gondoltam a régi osztályomra ahol én is tanultam. Vissza fordulok és újra szóltam neki.
- Elég buzgó diákjai vannak. Gondolom nehéz velük bírni.
Néztem azokra akik még az ajtóba voltak vagy éppen az előtt mentek el.

31. számú tanterem Empty Re: 1. számú tanterem Kedd Júl. 17 2012, 00:07

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Logan & Jeff


A mai napom sem volt valami különleges. Tudtam ugyan, hogy lesz ma valamilyen előadó az egyik órámon, és persze tisztában voltam azzal is, hogy miről akar beszélni, meg hogy ki ez az ember, mármint a nevét, meg a foglalkozását, meg ilyesmiket, de nem túl sokat tudok azért.
Amikor elérkezett az az óra, amikor az előadásnak következnie kell, akkor még az óra elején bejelentem a diákoknak, hogy lesz ma egy ilyen. Láttam azért az izgatottságot az arcukon, hiszen kíváncsiak a fiatalok, mert nem árultam el nekik többet a dologról. Úgy gondoltam, hogy minden mást Loganre bízok.
Telnek múlnak a percek, mikor egyszer csak kopogást hallok, és beinvitálom a vendégünket. Aztán nem is nagyon akarom feltartani, egyből átadom neki a terepet. Én addig is leülök az asztalomhoz, és elkezdek adminisztrálni. Persze közben figyelek is arra amit mond, hiszen ez csak egy pár perces feladat. Amint végeztem egyből leteszem a tollam, és máris én is érdeklődve hallgatom az előadását. Igazándiból mindent szeretek ami valami újat tár fel előttem, szóval nagyon is jól jön ez a kis agytágító így a diákok körében. Amikor mindennel végzett, akkor körülbelül egyből utána megszólal a csengő, és a diákok indulnak is ki. Csak mi maradtunk a teremben. A férfi oda is fordul felém, és a kezét nyújtja.

-Üdv! Jeffrey Skyler!
Mutatkozom be, mert nem hiszem, hogy tudná a nevemet. Gondoltam így a legtisztább, hiszen ha ismerne, akkor is így illik. Ezután persze válaszolok is a kérdésére. Egyenlőre maradok a kissé hivatalos beszélgetésnél, elvégre is nem vagyunk puszipajtások, de ki tudja? Ő az első olyan ember itt akinél azt érzem, hogy talán barátok is lehetünk.
-Nem, nem hiszem hogy bárkinek is gond lenne, hogy az első világháború érdekes dolgait csak holnap fogja megtudni. Nekünk időnk mint a tenger, meg amúgy sem hiszem, hogy itt bárki is nagy történész akarna lenni. Amúgy meg nincs gond ezekkel a gyerekekkel, csak meg kell találni velük a közös hangot. Legalábbis nekem ez a módszerem. Le kell fordítani a mondanivalójukat az ő nyelvükre. Én ezt vallom.
Nem nagyon akarok semminek se elébe szaladni. Egyenlőre csak szeretném kicsit megismerni Logant, hogy el tudjam dönteni, hogy szeretnék-e vele máskor is találkozni. Nagyon is jó lenne végre velem egykorú egyedekkel is összefutni, nem mindig csak a diákjaimra támaszkodni unalmas óráimban. Éppen ezért lenne nekem igazán fontos, hogyha jóba lennénk mi ketten.
-Most jött a városba? Hogy tetszik magának? Vagy maga ilyen vendég előadó aki folyamatosan járja az országot, és mindenfele előadja ezt az anyagot?

41. számú tanterem Empty Re: 1. számú tanterem Szomb. Júl. 21 2012, 09:05

Logan Sheehan

Logan Sheehan
~ Városlakó ~

//Off:bocs a késésért//

A kérdésekkel csak finoman bombáz, de szívesen szoktam válaszolni bármilyen kérdésre amit rólam kérdeznek és nem személyes természetesen. Lassan kezdek neki sokszor túl gyorsan beszélek és nem is értik mit mondok az adott személynek.
- Igen egy-két hónapja jöttem a városba. Érdekes hely lesz itt tennivalóm bőven és nem, nem utazgató ember vagyok.
Válaszoltam neki, majd vissza tértem az előző témára minden előre jelzés nélkül ami nem is kellett.
- Történelem? Jó emlékeim vannak belőle, jó voltam belőle és izgalmas tantárgy a matekhoz képest. Legalábbis én ezt így gondolom. De a mai fiatalokon nem lehet kiigazodni. És mint ahogy mondta ha megtaláljuk azt a hangot amit ők is megértenek akkor nem is olyan nehéz. Bár én ezt még nem találtam meg.
Mondtam neki mosolyogva, közben elpakolgattam a felszereléseket amik eddig szét voltak szóródva mindenfele. Nem szoktam rendetlen lenni, de úgy látszik ez egy kivételes alkalom lesz.
- Mióta dolgozik a szakmába? Máshol is tanított? Vagy csak most kezdte el ezt a pályát?
Kérdeztem tőle érdeklődően, majd mikor mindent össze szedtem újra rá összpontosítottam, de a szemem sarkából még most azt kutatom nem-e kihagytam valamit, mert ha igen akkor neki is leselkedek most rögtön. ~ Ha valamit elhagyok akkor az rossz fényt vetne a munkateljesítményemre és én eddig mindig a legjobbat hoztam...és...és muszáj a legjobbat nyújtanom. ~ Megint, megint előjött a munka mániam amitől semmire nem tudok figyelni és így lehet elveszítek egy újabb barátot. pedig most nem jól jönne egy. Alig van egy-kettő ember akihez fordulhatok segítség ügyben. Próbáltam fékezni és lassan sikerült is. Figyeltem Jeffre aki elég barátságosnak tűnt. Talán még jó barátok is lehetünk bár nem tudom, hogy nagy ivós-e, de nem is kell annak lennie. Mivel én se voltam az a nagy alkoholista aki a halálba issza magát.

51. számú tanterem Empty Re: 1. számú tanterem Vas. Júl. 29 2012, 22:47

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Logan & Jeff

Látom amint pakolászik, meg persze közbe szépen lassan, nyugodtan válaszolgat is a kérdéseimre. Örülök neki, hogy nem csak úgy odaveti a válaszokat, hanem érződik benne a megfontoltság. Ebből azt tudom leszűrni, hogy talán örülne neki, hogyha nem ez lenne az utolsó beszélgetésünk, aminek persze én is örülnék.

-Hát igen, az egyszer biztos, hogy L.A. érdekes hely. Ezt én is hamar meg tudtam állapítani. De szerintem egyértelműen a szó jó értelmében az.
Úgy éreztem, hogy meg kell osszam vele, hogy szeretem ezt a várost. Én sem vagyok itt túl régóta, de hamar megszerettem, és azt hiszem, hogy ez a szeretet hosszú távú lesz.
-Hát igen, nem egyszerű, de nem tudom nekem valahogy mindig ment. Könnyen meg tudom találni a közös hangot szinte bárkivel. Ez gondolom egyfajta adottság, vagy nem is tudom, mindegy is. Amúgy meg szerintem is érdekes tárgy, bár ez gondolom egyértelmű volt. Bár szerintem a legérdekesebb dolgok nincsenek is tanítva, mert nincs rá elég idő, a tantervet pedig kénytelen vagyok követni.
Hát igen, meggyőződésem, hogyha bármit taníthatnék, akkor szeretnék a törit ezek a kamaszok, hiszen a múltban is rengeteg szerelmi intrika, botrány, meg minden ilyesmi volt, amire azt hiszem, hogy vevők lennének. De ezek sajnos kimaradnak, azonban ez az ötlet talán nem elvetendő. Néha beiktatok majd egy-két ilyesmiről szóló órát, vagy pedig csinálok valami kis szakkört amin ilyesmiket tudhatnak meg. De ezen nem most kell rágódjak. Felállok a székemből, mert kissé elgémberedtek a tagjaim. Kinyújtóztatom őket, hiszen lassan megint órám lesz. Éppen ezért is kissé bánt, hogy nem nagyon tudok tovább beszélgetni a férfival. Egyik farzsebemből egy névjegykártyát veszek elő. Odanyújtom felé, hisz szeretném, hogyha el tudna érni, már persze hogyha akar.
-Sajnos nekem mennem kell, mert tudja jön a következő órám, és még át kell érjek a másik terembe. De örülök hogy megismerhettem valamelyest, Logan! Hogyha valamikor esetleg örülne egy baráti beszélgetésnek, akkor hívjon. Én sem bővelkedek túlságosan barátokban, és hát társasági lények vagyunk.
Mondom, majd a cuccaimat összeszedve elindulok az ajtó felé, persze csak egy gyors kézrázás után.
-Viszlát!
Mondom, majd kilépek az ajtón, és céltudatosan elindulok a másik terem felé. Néhány diák rám köszön, nekik persze én is vissza köszönök, vagy csak egy bólintással reagálok, attól függően, hogy mennyire nagy a zsivaj körülöttünk.

//Én is sorry a késért, de nem voltam itthon Sad Remélem nem gond, hogy lezártam, de úgy éreztem hogy jobb lenne, hogyha majd újat kezdenénk Very Happy//


SZABAD JÁTÉKTÉR

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.