Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Latest topics
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ NickJonas_SmallBanner

Cassandra F. Hamilton
Designer
Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

You are not connected. Please login or register

Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Empty Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Szomb. Aug. 11 2012, 01:15

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~
A múltkori beszélgetésünk után természetesen nem hagyhattam ki a dolgot. Muszáj volt felhívjam őt, és időpontot egyeztetni, hiszen minél előbb le akartam tudni ezt a művészes találkozót. Na nem mintha ellenemre lenne ez, hiszen ki lenne olyan hülye, hogy zavarja, hogy Beverly modellt áll neki, csak nem szeretem az ilyesmit elhúzni. Éppen ezért úgy döntöttem, hogy már a hétvégén le kell tudjuk a kis festésünket. Egyszerű [You must be registered and logged in to see this link.] választottam magamnak mára. Semmi feltűnő dolog nincsen rajtam, hiszen sima fekete póló, nadrág, és cipő, még a fülhallgatóm is fekete, szóval tényleg nem tűnhetek ki a tömegből. Igaz, hogy elég nagy dolgok vannak viszont nálam, hiszen magammal kellett hozzam az állványomat, amin tudok festeni, mert nem tudom, hogy Bev-nek van-e ilyesmije, illetve papírokat, festéket, és minden más ehhez szükséges eszközt. Ennek a táskámnak a pántjára egy színes sál van kötve, amit még az egyik new york-i barátnőmtől kaptam, amikor éppen tőle jöttem el ugyanezekkel a felszerelésekkel. Azóta nem szedtem ezt le a tatyómról, és talán nem is fogom sosem.
Mivel fogalmam sincsen, hogy hol is lakik Beverly, és csak egy címem van, ezért úgy döntök, hogy nem fogom a magam idejét húzni azzal, hogy keresgélek, és mászkálok körbe körbe Malibuba, így amikor elérkezek LA ezen részébe akkor taxiba szálltam, és csak oda vitettem magam. Csak nem lehet annyira drága ez a kis kocsikázás.
Nem sok időbe tellett, hogy odaérjek, és amikor kiszálltam a kocsiból, a sok-sok cuccommal együtt akkor egy pillanatra elakadt a lélegzetem. Csodás, mi több, mesés házuk van, ez nem vitás. Nem hiszem, hogy kérkedni akart volna ezzel a lány, mármint, hogy azért hívott volna ide, hogy lássam, ilyesmit nem feltételezek róla. Amúgy is mindenki tudja, hogy gazdag a családja, szóval nincs erre szüksége. Megigazítom a hajamat, és fülhallgatómat a nyakamra tolom le. Még mindig szól a zene, egyszerű popszámok, amit még halkan hallok is, hiszen elég nagy hangerőre van állítva, de ennek csak örülök. Keresek egy csengőt, és becsengetek a Cavalier rezidenciára...!

2Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Empty Re: Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Hétf. Aug. 13 2012, 01:36

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Will and me

[You must be registered and logged in to see this link.] viselem ma!

Kora reggel arra kell kelnie, hogy az saját apja a nappaliban veszekszik valakivel. Hurrá ez a szerencsés is én lennék aki ilyen apát kapott. Nem elég, hogy leszar a nap 24 órájában, de még fel is kelt. Na szép mondhatom.
~Apu léci kuss! - gondoltam magamban, de nem mondtam ki hangosan, mert nem akartam, vitát, na meg azt sem, hogy tudja hogy fent vagyok.
Megszólalt a telefonom is, de úgy döntöttem nem veszem fel, mert nem vagyok kíváncsi most senkire, így csak lenémítottam és hagytam, hogy rezegjen tovább. Kicsit sem érdekelt, hogy miért keres valaki. Nem voltam abban a hangulatban, hogy bárkit is sajnálni tudjak most. Épp magamat sajnálom az is épp elég, nem akarom más gondjait hallgatni.
Amikor hallottam, hogy apu hangja halkul és a kocsijával elindul dolgozni kikeltem az ágyamból és bementem a fürdőbe, és a tükörre még a tegnapi cetlimet elolvastam és akkor jutott el a tudatomig, hogy nem sokára itt az én kedves kis törekvő Willem, aki minden áron jóban akar lenni az elitekkel. Nincs a sráccal semmi bajom, de hát most őszintén nem sokan akarják, hogy kényes személyük társaságának szolgáljon ez a srác. Lehet, hogy ennivaló egy fickó és annyira helyes, hogy meg tudnám zabálni, de nem egy népszerű ember a suliban és nem én leszek az aki azzá teszi. De mondjuk ha így folytatja., hogy ennyit lógunk együtt akkor van rá esélye, hogy nélkülem is feltörekedje magát a népszerű diákok közé, ami az igazat megvallva nem olyan könnyű, tekintve azt a sok reménytelen diákot akik már évekkel ezelőtt megpróbálkoztam vele és most a társadalmi lista alján vannak. Szomorú, de valamennyiüket én juttattam oda. Persze nem volt célom, hogy Willel is ezt tegyem,mert kedveltem. De nem vagyok az a befogadó személyiség azt nagyon keményen ki kell érdemelnie majd.
Na igen, amikor láttam, hogy Will jön és nem is akármiért ugyanis valamijéhez modellt kell állnom. Na igen ez az egy dolog van ami profin megy nekem. Hisz ez a munkám, modell vagyok.
Gyorsan megmosakodtam majd kiválasztottam valami dögös rucit, hogy a legjobban fessek ki a művön.
Hallottam, hogy valaki csönget és tudtam, hogy csak Willlehet az. Lementem és ajtót nyitotta neki.
- Jó reggel! - mondtam neki, de amikor az órára néztem már nem volt olyan reggel, mint hittem.
- Gyere be! - mondtam és becsuktam magunk mögött az ajtót.

3Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Empty Re: Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Hétf. Aug. 13 2012, 22:46

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~
Egy kocsi fordult ki a garázsból, majd nem telt el sok idő, és már jön is kifelé a házból Beverly. Nagyon jól nézett ki ebben a ruhában, bár, hogy őszinte legyek miben nem néz ki jól. Nem tudom, hogy mire számít, hogy mit is fogunk csinálni. Én csak egyszerűen szeretek festeni, és szeretek vele lenni is, szóval gondoltam, hogy ezt a kettőt ötvözhetnénk egyszer. Így született meg ez a találka, melyhez persze kellett azért az ő hozzájárulása is.
-Szia!
Köszönök, majd be is lépek a kapun. Megvárom amíg becsukja azt, nem akarok előre menni, hiszen nem tudom egyrészt azt se, hogy mi merre van, meg azt se, hogy mit szabad itt, és mit nem. Lehet-e cipővel mászkálni a lakásba, hova pakolhatok, és még sok-sok egyéb kérdés merül fel bennem, amik hamarosan több mint valószínű, hogy megválaszolásra kerülnek. De persze csak mindent sorjában. Amíg várom, hogy előre menjen, ami nem több, mint pár másodperc, természetesen, addig körbenézek. Eléggé szép házuk van, már kívülről is, el sem tudom képzelni, hogy milyen is lehet belülről ez a palota. Mert az én szememben ez már annak számít. A New York-i lakásunk is kisebb volt ennél, a koliról nem is beszélve. Bele se merek gondolni, hogy mi minden van itt. Remélem azért kapok egy kis idegenvezetést, hiszen szívesen körbenéznék itt. De persze lehet, hogy a mai napon nincs is annyira jókedvében Beverly, és csak túl akar lenni ezen az egészen. Ezt nem tudhatom így előre, én csak bizakodhatom, és várhatok.
-Hogy vagy? Örülök neki, hogy ilyen hamar tudtunk találkozni. Jó nem otthon ücsörögni.
Mondom mosolyogva, miközben szépen lassan haladunk befelé. Én csak követem őt, ahova mutat, hogy pakolhatok oda pakolok, meg hasonlók. Nem akarok gyorsan túl lenni ezen a kis mulatságon, hisz ez nekem annak számít. Nem sietek sehova, minek is tenném, nincsen semmi programom, szóval legszívesebben az egész napot itt tölteném, már ha ez lehetséges. Mert azt viszont nem tudom elképzelni, hogy neki sincsen semmi programja. Bár lehet, hogy mára szabad napot vett ki, nem tudom!

4Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Empty Re: Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Csüt. Aug. 16 2012, 00:10

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Will and me

A suliban elég nagy dolog volt, ha valaki az én barátom vagy ha valakivel legalább egy-két szót megejtek. Igen tudom, hogy nagyon népszerű vagyok, de akkor is milyenek az emberek, hogy ne tudnak meglenni a saját kis életükben? Minden ember maradjon csak a maga kis világában ne akarjon másokhoz beférkőzni és benyomulni. A nyalizást meg főleg hanyagolja mindenki, mert ha egy kicsit is ismer engem valaki az tudja, hogy a hízelgéssel nem megy semmire, ugyanis és undorodok az olyanoktól akik megalázzák saját magukat csak azért, hogy bekerüljenek egy olyan csoportba ami nem nekik való, és valószínűleg hamar kitaszítottak válnak ott is. Nem értem, de nem is kell, hisz azt hiszem nem ez az életem, hogy mindent megértsek.
Will elég izgatottnak látszott, vagy nem is izgatottnak inkább olyan kíváncsinak látszott. Igen ez a jó szó, hisz mindenki aki először lép be szerény otthonunkba szájtátva érkezik és mindenre kíváncsi, igen elég nagy házunk van, amin nem mindig lehet kiigazodni. De nekem nagyon is bejön ez az óriás. Nagyon szeretek itt lakni. Tele van mindennel ami egy tökéletes élethez kell egy tökéletes lánynak. Vannak cselédeink és kertészünk, aki igen csak helyeske, és nem egyszer bújtam vele az emeleten lévő szobám ágyába. De ez mai napig titok és a viszonyunk olykor-olykor újraindul vagy éppen folytattuk.
Will kérdezett de egy kicsit nagyon is elméláztam a kertészemmel való kapcsolatomban és így kicsit megkésve sikeredett választ adnom neki.
- Köszi jól vagyok, nem rég keltem és kicsit még kómás vagyok. Gyere beljebb dobd le magad valahova. Kérsz egy kávét? - kérdeztem és már intettem is az egyik cselédnek, hogy hozzon kettőt, mert ha ő nem iszik én bevedelem mindegyiket, mert kicsit álmoskás vagyok még mindig.
- Én néha örülök, hogy itthon lehetek és nem kell semmit csinálnom, mert vannak napok amikor épp, hogy haza esek és már alszok is másnap meg suli. - nem tudom, ki hogy van az itthon üléssel, nekem az itthon való időöltés egy igazi nyaralásnak felel meg. Persze, nem azt mondom, hogy nem járok minden évben legalább háromszor nyaralni valami paradicsomba, de akkor is nagyon szeretek itthon lenni és a medencében úszni vagy napon süttetni magamat.

5Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Empty Re: Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Pént. Aug. 17 2012, 21:40

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~
Nem telik el sok idő, és már beljebb is megyünk. Egy ekkora háznál nem vagyok biztos semmiben,, de azt hiszem, hogy a nappaliban kötünk ki. Lepakolom a cuccaimat a kanapé mellé, majd helyet is foglalok. A következő számomra érthetetlen dolog, hogy ennek a családnak van saját cselédje is. Ez azért kicsit durva, mármint, még sosem ismertem olyat aki tartana otthon ilyen embert. Nálunk is volt külön személyzet takarítani, de ők egy héten egyszer voltak nálunk, és nem állandóan, szóval ez egy kicsit felfoghatatlan számomra.
-Igen, egy kávé jól esne.
Mondom, majd csak várok. Hamar meg is kapom a következő kérdésemre a választ, mely szerint a lány szeret néha csak úgy itthon lenni. Ez érthető dolog, hisz ki ne szeretné az otthonát, plusz egy ilyen házba az itthon nagyjából egyenlő egy ötcsillagos szállodával, szóval annyira azért nem rossz dolog.
-Érthető. Mármint, jó néha csak úgy otthon lustálkodni. És mi másra lenne jó a nyár ha nem erre? Tényleg, amúgy mióta laktok itt? Itt nőttél fel?
Kérdezek rá mosolyogva. Nem nagyon tudok semmit az ilyen dolgokról vele kapcsolatban, és hát így talán egy kicsit még jobban megismerhetem őt. Ezek után azonban nem igazán tudok jelenleg mit mondani, hiszen kissé még mindig ámulatba tart ez a hely. Azonban amikor kihozzák a kávét, és belekortyolok akkor visszacsöppenek végre a való világba. Beverlyre nézek, és elgondolkozom. Nem igazán tudom, hogy mit is szeretne, mármint, hogy hol, és hogyan örökítsem meg a pillanatot a pillanatot, de lassan azt hiszem, hogy rátérhetnénk erre is, hiszen végtére is ezért jöttem. Gyorsan megiszom a kávét, ami nagyon finom, még úgy is, hogy nem vagyok annyira oda az ízéért, majd felállok, és egy kicsit körbejárkálok a nappaliban, miközben meg is szólalok persze. Máskülönben elég hülyén néznék ki, azt hiszem.
-És mire gondoltál? Hogy ejtsük meg a festést? Van valami olyan hely a házban, amit kedvencnek tartasz?
Lehetséges, hogy talán az lenne a legjobb, hogyha ott csinálnánk, de nekem igazából teljesen mindegy. Elég sok ilyen művet csináltam már, szóval nem esek kétségbe semmilyen helyszíntől sem.

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~
Will and me

Beverly Cavalier egy név amit mindenki ismer egy név ami alatt egy lány rejtőzik aki szívtelen és gonosz. De ez a lány tud kedves és nagyon is aranyos lenni, ha akar. De nem akar. Igen ez a nagy baj velem, hogy nem vagyok a kedvesség híve, sem az aranyosságnak. Szeretek tombolni és zúzni, mások lelkébe. Nem vagyok könyörületes, de ezt nem azért csinálom mert tetszik hanem mert ezt várják el egy lánytól aki milliomos családba született és modellként dolgozik. Ha lennék az aki ma vagyok akkor kitaszítottként járnék iskolába és ülhetnék a bénák mellé és viselhetném a mindennapi megaláztatásokat. De hála apunak ezt nem kell elviselnem, mert gazdag vagyok és szép. Magabiztos és okos. Na jó nem tanulok annyira fényesen, de nem vagyok olyan rossz tanuló.
Na jó visszatérve Will-re. Kicsit fura, hogy ez a srác fest. Nem nézném ki belőle, hogy kedveli a kultúrát. Inkább keményebb csávónak néz ki. De ha jobban megnézem, nem, így sem tűnék művészléleknek. Ő inkább olyan visszafogott fiúcska, aki valamikor tök édi és ha kell egy igazi macsó. Hát én ezt nézem ki belőle. De ha neki a festés a hobbija legyen, Hisz nem sok közöm van hozzá. Oké, hogy rajtam keresztül akar felkapaszkodni a ranglistán, de nem hinném, hogy így sikerülne neki. Ahhoz kicsit lejjebb kéne adnia a festési vágyából és a csajokkal foglalkoznia és előhoznia magából az igazi macsót.
A múltamat jobb nem bolygatni, mert nem volt valami fényes a csodás kezdet után. Eleinte tündérmese ami lassacskán átment munkába. Az életem egy munka lett, amit ugyan szeretek de nem mindig akarom csinálni.
- Tudod, de nem szeretek a múltról beszélni inkább a jövőnek élek, de annyit elmondok, hogy itt nőttem fel. De nem ebben a házban egy kisebb házban laktunk még 4 éve. - mondtam és mielőtt a régi életemet beszélnénk ki lezárom a témát.
- Szereted LA? - kérdeztem, de hisz ki ne szeretné a csodálatos helyet ahol csak úgy pezseg az élet.
Amikor Will felmérte a terepet, fogalmam sem volt mit keres. Mi kellhet egy kép festéséhez. Még bele sem gondoltam, hogy le fognak festeni. De nem hinném, hogy át tudja majd adni azt amit a fényképek.
- Nos, Will, ha szemügyre vetted a nappalit akkor megmutatom a medencét ahol inkább el tudom képzelni a festegetést mint itt. Kicsit szebb a látvány ha a szabadban van az ember. - felálltam és kimentem a kertbe és hátra pillantottam, hogy jön e.

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~
Érdekes. Nem akar beszélni a múltjáról. Pedig azt hittem, hogy szívesen mesél róla, hogy eddig milyen csodás tetteket hajtott végre. Ezt persze a cselszövésekre meg hasonlókra értem, nem arra, hogy hogyan tanult a töri vizsgára, meg ilyesmikre. De nem, ez nem így van, sőt, egyáltalán nem szeretne semmi múltbeli dologról beszélni. Ez felvet pár kérdést bennem, de mivel nem akarja ilyesmiről dumálni, így inkább hagyom. Nem tudom amúgy se, hogy hányadán állunk. Ő az elitnek az egyik domináns tagja, én pedig egyenlőre csak egy kívülálló, és ki tudja, talán az is maradok még jó ideig, vagy meglehet, hogy örökre. Mindenesetre az biztos, hogy még az elit kedvéért se fogok megváltozni, inkább élem a szürke mindennapokat pár ismerőssel, mint magamat meghazudtolva sok-sok "baráttal".
-Jól van, hogyha nem, akkor hagyjuk.
Mondom, majd tovább is lépek erről a témáról. Biztosan elég hülyén nézhettem ki idefelé azzal a sok cuccal sétálva. Bár ha belegondolok akkor már az hülyén nézhetett ki, hogy sétálok ehhez a házhoz. Elvégre is, ide az emberek úgy sejtem, hogy limóval, vagy legalábbis minimum a saját kocsijukkal járnak. Nekem ilyenem nincsen, amit nem is bánok. Sosem gondoltam arra, hogy kocsim legyen, elvégre is törzsgyökeres New York-i vagyok, ahol ez nagyjából elképzelhetetlen. Nekünk marad a metró, és a taxi, a nagyon gazdagoknak meg ott is saját limója van, de ott elég keveseknek vagy kocsija. Mindegy is. Beverly arról kérdez, hogy milyennek találom LA-t. Egy fél másodpercre elgondolkodok azon, hogy mit is mondjak, majd csak megrántom a vállam, és ezután mondom el a véleményem.
-Igazság szerint New York-hoz képest nem érzem azt a nagy változást, mint amire számítottam. Ugyanolyan nagy város, ugyanolyan pezsgő élet, ugyanolyan fiatalokkal, akik nagyjából ugyanazt szeretik csinálni. Az egyetlen különbség, hogy míg ott mindenki ismert, itt egyenlőre nem. De hát nem tudom, ez gondolom idővel változni fog, vagy legalábbis bízom benne. De nekem az igazi otthon szerintem mindig New York fog maradni.
Nah igen, azt hiszem, hogy ez az utolsó mondatom sok mindent elárul. Ebbe benne van, hogy szeretem ezt a helyet, de azért mégsem találom jobbnak mint a régi otthonomat.
-Mondjuk lassan úgy is végzős leszek, utána meg jön az egyetem, szóval nem hiszem, hogy túl sok időt töltenék még ebben a városban, bár abban biztos vagyok, hogy sajnálni fogom, hogyha el kell menjek. Már ha elmegyek, mert lehet, hogy maradok.
Mesélem, miközben megnéztem mindent a nappaliban. Igaz, hogy ez csak egy felületes körülnézés volt, de egyenlőre megteszi. Bár nem tudom, hogy mennyi időt fogok ebben a házban tölteni, hiszen nem tudhatom, hogy ennek a lánynak mik a szándékai velem. Amiket hallottam róla, azok cseppet sem biztatóak, de én mindig úgy éreztem, hogy velem más. Azonban könnyen meglehet, hogy csak szórakozik az új fiúval, vagy legalábbis páran ezt mondták, de én ezt nem tudom elképzelni róla. Rövid gondolkozásomból a házigazda szavai rángatnak ki. Reménykedem benne, hogy nem zavarja az, hogy körbenéztem, de hát amikor meghívott ide, akkor sejthette, hogy nézelődni is fogok, szóval gondolom, hogy nem gond. A medencénél akarja megcsinálni a képet. Összeszedtem pár cuccomat, amik kellhetnek kint, és már indultam is utána. Úgy éreztem, hogy a mai napon valami más, mint máskor. Nem éreztem azt a jókedvet a hangjában, mintha egyáltalán nem örülne neki, hogy itt vagyok. Bár lehetséges, hogy csak kellemetlen neki a szituáció. Nem tudom, és nem is akarok rákérdezni. Szépen lassan odaérünk a medencéhez, és hát azt hiszem, hogy már meg se lepődök rajta, hogy ekkora medencéjük van. Legutóbb ilyesmit szállodába láttam, ahol nyaralni voltunk, ami akkor volt, amikor a családom egybe volt még. Lepakoltam a partra a cuccaimat, és vártam, hogy mi fog történni. Közbe persze nem bírtam ki, hogy ne tegyek egy vicces megjegyzést.
-Hát igen, itt valahogy ki lehet bírni a nyári meleget.
Mondom Beverlyre nézve, széles mosollyal az arcomon. Próbálom az én jókedvemet rá is ráragasztani. Reménykedem benne, hogy ez valamelyest sikerül is.

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~
Will and me

Akármennyire vágyok néha egy kis magányra valahogy soha nem sikerül elérnem, hogy legyen is egy kis nyugalmam. Most, hogy Will itt van úgy érzem jobban el vagyok itthon, mintha egyedül lennék. Nem szeretek egyedül lenni, de néha kell az is. Ha sokáig van az ember a maga fajtájával kicsit bezsong és egy kis szabadságra vágyik. Ezt nem sokan érthetik hisz csak az elitek azok akik néha ki tudják akasztani az embert a sok felesleges nyavalygásukkal. Vannak olyan lányok akik képesek olyanokért hisztizni, hogy nem volt egy ruha az ő méretükben vagy egy cipő nem ment az egyik ruhájához. Én is szoktam ilyet csinálni, de persze nem nyilvánosan. Kicsit több eszem van ahhoz, hogy leégessem magam az egész suli előtt, nem hiba vagyok én a legnépszerűbb lány az iskolában. Ja és nagyon sokan szeretnek emellett.
- New York, igen szép hely, de soha nem értettem hogy lehet ott élni. Mármint oké, hogy LA sem egy kis falu vagy egy kis város, de akkor is New York nekem olyan mint Kína, sok az ember és nem értem a szokásaikat. - jártam már New Yorkban divatbemutatókon és más egyéb programok jóvoltából, de nem ragadta mega fantáziámat és inkább Párizs vagy Velence azok amiket jobban kedvelek.
- Jártál Franciaországba? - szegeztem neki egy kérdést, mert hát egy művész csak megfordult már az Eiffel toronynál, de ha ott nem is az az ország csodálatos egy művész ott mindent megtalál amit nem is keres még azt is. Egy olyan helyen nem lehet, nem észrevenni azt a sok szép építményt a csodás hoteleket és a jobbnál jobb ruha boltokat. Nos megint elkalandoztam egy kicsit a magam világa felé, ahogy általában szoktam. De most boldog voltam ott ahova jutottam a ruhák birodalmába, és a kecses modellek kifutójához. Ahova egyszer én is szeretnék belépni, és ahova még a mai napig el akarok jutni az Párizs egyik legjobb modellügynöksége. De ezek a jövő dolgai.
- Szerintem nézd meg a helyszínt és tervezd meg, addig én iszok még egy ávét. - mosolyogtam ert egyre jobb kedvem lett, ahogy Párizsra gondoltam.

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~
Kinnt vagyunk a parton, és szerintem mind a ketten arra várunk, hogy a másik lépjen. Én persze biztosan tudom magamról, hogy igen. Nem tudom miért, de amikor így kettesbe vagyunk akkor sosem érzem azt, vagy legalábbis eléggé ritkán, hogy nekem kellene kezdeményeznem. Mintha bennem is elkezdődött volna egy olyan folyamat, ami azt sugallja nekem, hogy Beverly az iskola királynője, óvakodni kell tőle. Remélem, hogy nincs igazam ebben, mert nagyon nem szeretném, hogyha ilyesmi megtörténne. Azzal úgy hiszem, hogy kissé elveszteném saját magamat, és ennél rosszabbat még csak el sem tudok képzelni. Közben végre megérkezik a várva várt lépés. Beverly elkezd mesélni a New York-os élményeiről, amik nekem legalábbis úgy jönnek le, hogy nem túl pozitívak.
-Hát nem tudom, én ott nőttem fel, ott éltem egészen addig amíg ide nem költöztem, szóval szerintem teljesen egyszerű az ottani élet. Jó, ha késésbe vagy akkor az istenért se tudsz taxit fogni, és igen, nagy a tömeg is, de nekem ez mind tetszett. Hatalmas a nyüzsi, tele van a város a világ legkülönbözőbb embereivel, és hát én egyszerűen imádom ezt benne. Kínához nem tudom hasonlítani, ott sose voltam, de ha hasonlít New York-ra akkor biztos jó hely lehet.
Kissé talán áradozva mesélek a lánynak az otthonomról, de ez szerintem természetes. Szerintem New York a világ legjobb helye, és senki se tudna meggyőzni arról, hogy ez nem így van.
-Tényleg, mit csináltál New Yorkba? Mármint, volt hogy ott éltetek egy rövid ideig, vagy csak úgy meglátogattad a várost?
Kérdem érdeklődve, hisz el nem tudom képzelni. Biztosan nem az előbbi, hiszen mondta, hogy nem tudja azt elképzelni, hogy ott éljen, de lehet, hogy mégis ez történt. Nem tudom, bár leginkább talán azt tudom elképzelni, hogy puccos eseményekre járt, meg hasonlókra, amikből mondjuk a nagy almába nincs hiány. Ezután Franciaországról kezd el kérdezni. Elgondolkozok, de nem kell túl sokat, hiszen nem egy nehéz kérdés az amit feltett.
-Kétszer voltam ott azt hiszem. Vagy nem, háromszor, csak az egyiknél olyan pici voltam, hogy nem is emlékszem rá. Egyszer egy körutazásra mentünk a családdal Európába, és hát egy ilyenből Párizs nem maradhat ki. Nagyon tetszett, azt hiszem azt is mondhatom, hogy imádtam. A másik pedig egy kis síelés volt az Alpokba. Gyönyörű helyek vannak ott mind télen, mind nyáron. Miért kérdezted?
Nem igazán értem, hogy hogy is terelődött a téma Franciaországra, de biztosan nemsokára elmondja majd. Aztán már mondja is, hogy nézzek körül, amit már megtettem, szóval nincsen sok dolgom itt. Ő még egy kávét akar inni, amit kicsit értetlenkedve figyelek, hiszen ez már a második, és körülbelül tíz perce vagyok itt, vagy talán kicsit több. Persze nem tudom, hogy az átlagos napi adagja, de ez nekem kicsit soknak tűnik.
-Nem nagyon szeretnék én itt tervezgetni. Ott lehet, és abba leszel amit csak szeretnél. Nem hiszem, hogy kellene nekem itt pózokat mondogatni neked, talán te még rutinosabb is vagy ilyen téren. Tudod, hogy mibe nézel ki jól, és hol, szóval én teljesen rád bízom magam. Amikor azt mondod, hogy mehet, én akkor már kezdem is.
Magyarázom mosolyogva. Amúgy sem szokásom, hogy a modelljeimet órákig tartó egyhelyben ücsörgésre késztessem, nálam nyugodtan lehet izegni mozogni közben, persze egy normális határon belül azért. Mégiscsak valami támpont kell azért. Nem tudom, hogy ezek után mit fog kitalálni a lány, de izgatottan várom. Egyáltalán nem akarom én siettetni ezt az egészet, nagyon jól elvagyok a társaságában, és semmi más dolgom nincsen mára, szóval szívesen maradok bármeddig.

10Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Empty Re: Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Kedd Szept. 18 2012, 04:30

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~
Will and me

Imádok utazni, mondhatni az életem egy nagy utazás amikor van egy kis szabad időm általában külföldön kapcsolódok ki. Vagy a baráti társaságommal vagy éppen a családdal ami igen ritka nálunk. De azért megesik egyszer egy évben.
Szeretek külföldön lenni igazából, nem nagyon külföld de nekem ami LA-n kívül van az mind külföld, hisz én nekem ez az otthonom a többi nem az csak a szórakozást nyújtja nekem és a bulit, pihenést és a többi olyan dolog amivel jól érezhetem magam.
Amikor elmesélte, hogy milyen New Yorkot, nem tudtam mit mondani, mert hát igen valószínűleg én is így vélekedek LA-ről, hisz ez a szülő otthonom és ez marad az a hely amit a világon a legjobban szeretek és nagyon ismerek.
- Igazából nem tudnám felsorolni, hogy mennyi rendezvényen voltam New Yorkban, ugyanis volt mikor modellkedtem ott de arra is volt példa, hogy csak divatbemutatót mentem el megnézni vagy egy vacsorára mentünk el mert apunak ott volt munkája és csak ott tudott találkozni a család. De hát ez azért elég ritka, mert ha apu dolgozik akkor nem nagyon van ránk ideje. - mondtam egy kicsit szomorúan mert néha nagyon szeretnék több időt tölteni vele, mert szeretem és mindent megkapok tőle amit akarok az együtt léteken kívül ami nekem mindennél fontosabb lenne.
- Tudod Franciaország az egyetlen olyan hely ahol még nem dolgoztam és csakis kikapcsolódni mentem így az a hely örök emlék maradt a fejemben. Rendesen körbe tudtam ott nézni és nem kellett sietnem egy fotózásra vagy bemutatóra. - a munka mindig is fontos volt nekem, mert imádok modellkedni az iskola mellett még erre is jut időm és ami a pláne, hogy nem tanulok rosszul Egy átlagos diák szintjén teljesítek a legtöbb tantárgyból, kivéve a matekot, az valahogy nem nagyon van az agyamban.
Szóltam a cselédünknek, hogy hozzon egy széket Willnek és nekem egy napágyat amibe elhelyezem magam és onnan le tud festeni Will és közben szépen le is barnulok.
Bementem a szobámba átvettem egy bikinit, hogy egyenletesen barnuljon a bőröm és kifeküdtem a napágyra.
- Azt hiszem így jó lesz, neked így megfelel? - kérdeztem majd kíváncsian néztem ahogyan előpakolja a holmiját.

//Ne haragudj, hogy ennyit kellet rám várnod, de nem volt időm az iskola miatt de most, hogy már megszoktam a hajtást már tudok időt szakítani az oldalra. Smile//

11Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Empty Re: Beverly Cavalier háza ~Beverly & Will~ Csüt. Szept. 27 2012, 00:26

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~
Szépen lassan beindultak a dolgok a mi kis napunkban. Persze nem tudtam, hogy Bev mit is tervez, de talán ez még jobb is így. Így legalább nem tudtam felkészülni semmire sem, mondhatni minden meglepetésként ért. Persze sejtem, hogy kicsit nehéz lesz megfelelő képet fessek róla, mármint ő egy gyönyörű lány, aki modellkedik is, tehát biztosan eléggé nagyok az elvárásai. Csak bizakodni tudok, hogy meg tudok majd felelni ezeknek az elvárásoknak, mert hogyha nem, akkor kicsit furán érezném magam. Talán mondhatni, hogy csalódott lennék ebben az esetben, de reménykedem, hogy nem kell ezt megtapasztaljam majd. Egyszerűen csak azt szeretném, hogy legyen egy jó kép róla is, meg persze ami ennél még fontosabb, hogy legyen egy jó napunk, amire talán mind a ketten szívesen emlékezünk majd. Vagy legalábbis egyikünk biztosan. Ez lennék én. Még mindig nem tudom, hogy mit is gondol rólam pontosan Beverly, hiszen ő mégis csak elit, én pedig egyelőre nem vagyok az. Vagy lehet, hogy sosem leszek az, ezt még nem tudom. De az elitek nem nagyon barátkoznak olyannal, aki nincsen benne az ő körükben. Éppen ezért bizonytalanodom el napról napra a kettőnk kapcsolatának ügyében. Persze tudom, hogy mindig nagyon kedves velem, meg jó is vele beszélgetni, meg minden, és tök jó arra gondolni, hogy velem másabb, mint a többi kívülállóval, de aztán mindig jön a gondolat. Miért lenne velem más? Miért csinálja ezt?
Mesél egy picit New Yorkról, és Franciaországról is, amikre csak bólogatok, majd felmegy a szobájába, és amikor visszatér akkor már átöltözve, bikinibe van. Meg kell mondjam, hogy fantasztikusan néz ki. Lefekszik a napágyba, és várja, hogy én tegyem a dolgom. Látszik rajta, hogy egy kicsit sincs megilletődve attól, hogy modellkedik. Figyelte, amint mindent elővettem. Lapot illesztettem a helyére, és elkezdtem bekeverni a megfelelő színű festékeket. Szerettem ilyesmivel elütni az időt, hiszen ilyenkor az ember szabadjára engedheti a fantáziáját. Ha szeretném akár lerajzolhatnám őt zöld bőrrel is, de persze ilyesmik meg se fordulnak a fejemben. Minél élet hűbbre szeretném csinálni a festményt, hogyha egyszer ránéz, vagy én ránézek akkor ne kelljen gondolkozzak azon, hogy ki is lehet az a lány a képen. Szépen lassan bele is kezdek a már jól megszokott „munkába”. Persze nem szeretek csöndbe dolgozni, ezért mesélek neki pár dolgot.

-Hát akkor gondolom, hogyha valaki megemlíti neked a nyaralás szót, akkor arról egyből Franciaország jut eszedbe. Amúgy ennyire zsúfolt volt mindig az életed? Mármint ahogy így meséled a fotózások, meg divatbemutatók, sose vágytál arra, hogy mindezek ne legyenek? Hogy ne legyenek ilyen kötelezettségek, vagy ezt egyszerűen csak szórakozásnak tekinted?
Szeretném megérteni őt, ezért is kérdezek ilyesmiket. Reménykedem benne, hogy gond, de hát miért is lenne az? Még nem tudtam tőle olyat kérdezni, amire ne felelt volna, pedig hát viszonylag sokat beszélünk. Hilary-n kívül talán vele beszéltem a legtöbbet itt LA-ben.
-Amúgy tök fura nekem ez az egész. Mármint általában akiket lefestettem eddig, azok mind kissé izgultam így előttem, tök jó végre olyan emberrel lenni, aki egyszerűen természetes tud lenni. Persze tudom, neked elég nagy rutinod van ebben, de nem értem, hogy az emberek miért izgulnak ennyire, hogyha meglátnak mondjuk egy kamerát, vagy hogyha le akarják festeni őket. Nincsen abba semmi rossz. Vagy nem tudom, hogy te hogy látod a dolgot.
Kérdések lavináját zúdítom rá. Nekem mindig is így esett jól ez a tevékenység, hogy közbe beszélgettünk. Az sem zavar, hogyha közben mozgolódnak, hiszen nem feltétlen akarom abban a pózban rajzolni a másikat, amiben éppen van, hanem megesik, hogy máshogy teszem meg. De muszáj folyamatosan látnom a modellt, máskülönben képtelen vagyok jól visszaadni azt amit szeretnék. Nem sietem el festést, de mondjuk anya mindig azt mondta, hogy túl gyorsan dolgozok. Jobb szeretem egyből felvinni a vászonra a látok, amit érzek, nem pedig órákig tervezgetni. Semmiben sem szeretem, hogyha túl van agyalva, és ez igaz a művészetre is.

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]