Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ Empty Melanie Reynolds háza ~Melanie & Olivia~ Vas. Szept. 09 2012, 00:34

Olivia Byrt

Olivia Byrt
~ Városlakó ~

Régóta nem láttam a barátnőmet, éppen ezért bízok benne annyira, hogy otthon van. Direkt korán jövök, hogy meg tudjam őt lepni, meg hát ilyenkor még biztosan nem jött el otthonról. [You must be registered and logged in to see this link.] választottam a mai napra, hiszen nem akartam én semmi különöset csinálni, csak egy kis traccspartyra vágytam. Örülök neki, hogy vége van a nyár végi hajtásnak, bár ez Melanie-nak biztosan nem túl jó hír, hisz neki meg elkezdődött a suli. Igaz, hogy nekem mindegy, hogy milyen évszak van, de néha az is, hogy milyen nap, mert ugyanúgy lehet fotózásom, bemutatóm hétfőn, mint szombaton. De ez a szakma ilyen, ezt választottam, ezt szeretem, ezt kell csináljam. Örülök neki persze, hogy ennyire elfoglalt vagyok, hisz nincsen egy unalmas perc sem az életemben, de néha jól jönnek ezek a napok is, amikor az ember csak nyugiba leülhet beszélgetni a barátnőjével.
Mivel nem készültem semmi extrára, így nem is hoztam magammal semmit. Persze a legfontosabbak azért ott lapulnak a táskámban, de amire igazán szükségem van, az a telefonom, és persze pénz, hiszen taxival érkeztem meg. Amint megállt az ismerős ház előtt a sofőr egyből fordult hátra a jussáért. Ezt azért nem szoktam meg, hisz ettől kissé olyan érzésem van, mintha a csávó félne, hogy hirtelen kiugrok a kocsiból, és elszalad. Na nem mintha el tudnék futni egy kocsi elől, de mindegy is. Oda nyomok a kezébe egy húszast, mert hát sajnos ennyire drága volt az út, de hát istenem. Jobb mintha busszal meg gyalog kellett volna jöjjek.
Kiszállván a légkondicionált kocsiból kissé megcsap a meleg. Ez egy pillanatra meg is szédít, de azért persze nincsen bajom. Becsaptam magam mögött a kocsi ajtaját ezzel is jelezve, hogy nem igazán voltam elégedett a taxival, aki szinte egyből el is húzott. Nem értem, hogy miért nem volt kedvesebb, hiszen akkor még egy kis borravaló is ütötte volna a markát, plusz ő vihetett volna haza is, ami újabb jó kis bevétel lenne neki, de hát ő tudja. Én ezen gyorsan túlteszem magam, meg hát nem is fogok ilyesmin gondolkozni. Aki hülye, az szenvedjen. Pár lépéssel a kapunál találom magam, ahol egyből a csengő felé nyúlok. Meg is nyomom azt, és szinte egyből hallom is az ismerős csengést, melyet már annyira megszoktam, és mely annyira hiányzott már. Ez szinte zene a füleimnek, nem úgy, mint a telefonom csengőhangja. A menedzserem hív, ami nem is meglepő. Felveszem, mert egyrészt még nem is látok mozgolódást, másrészt meg őt csak nem nyomhatom ki. Gyorsan elhadarja Sam, hogy mi is a helyzet, hogy be kellene menjek egy interjúra. Máskor, más helyzetben erre igent mondanék, de most nem. A mai nap nem olyan. Most egyszerűen csak megmondom neki, hogy tetesse át holnapra, vagy máskorra, de én ma nem megyek. Ez egy csajos nap, és eszerint is fogok ma élni. Nem zavarhat meg senki, és semmi.

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.