Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
♔ Rachel Lea Parker ♔ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
♔ Rachel Lea Parker ♔ Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
♔ Rachel Lea Parker ♔ Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
♔ Rachel Lea Parker ♔ EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
♔ Rachel Lea Parker ♔ Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
♔ Rachel Lea Parker ♔ NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
♔ Rachel Lea Parker ♔ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

♔ Rachel Lea Parker ♔

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1♔ Rachel Lea Parker ♔ Empty ♔ Rachel Lea Parker ♔ Vas. Szept. 30 2012, 03:48

Rachel Lea Parker

Rachel Lea Parker
~ Tanár ~

Rachel Lea Parker

[You must be registered and logged in to see this image.]
Születési hely és idő:New York, 1987.12.08
Becenév:
Csoport:Tanár
Titulus: Queen of Arts
Play by: Lea Michele

Kinézet: Szemeim gyönyörű csokoládé barna színűek, amik igazán figyelem felkeltőek. Mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt. Arcomra bájos vonások jellemzőek. Ajkam közepesen teltek. Nem vagyok tipikusan modell alkat a magam 157 cm-vel, de szerintem ez éppen így jó. Lábaim hosszúak, és formásak. Alakom, véleményem szerint tökéletes. Hajam mindig is nagyon hosszú volt, ez most sincs másként, körülbelül a hátam közepéig érhet. Csillogó természetes színben pompázik és az esetek többségében göndörtincsek keretezi az arcom. Bőröm makulátlan és bársonyos tapintású. Járásom könnyed, kecses. Ruhatáramban megtalálhatóak kisebb számban a farmerok és pólók, de azokból is a divatosabb fajta. Túlnyomó részt azonban a csinos, nőies ruhákat, és a hozzájuk illő magas sarkú cipellőket részesítem előnyben. Amikor viszont sminkkelem magam akkor általában a természetes színeket szeretem használni, de persze akadnak néha kivételek is.
Jellem: Soha nem voltam az a fajta ember, aki körül megállt a víz. Szeretem, hogy ha a zajlanak a dolgok körülöttem, de azt még inkább, ha én vagyok a középpontban. Imádom ha megnéznek az emberek és ha tetszik az amit látnak bennem. Minden lehetőséget és alkalmat kihasználok, hogy elérjem a céljaimat. Sokszor szoktam keménykezű és akaratos lenni, de ez is csak azért van, hogy elérjem a céljaimat. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki ha kell ártatlan, védtelen kislány; olykor komoly felnőtt; hol pedig igazi végzet asszonyává változok... és ami a legfontosabb, sohasem tudhatod, épp melyik énemmel állsz szemben. Nagyon tudok szeretni, de ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek. Nem egyszerű tőlem megszabadulni, mert megdöbbentően makacs a természetem. HA alkalmuk van az embereknek megismerni, akkor rájöhetnek, hogy egy igazán őrült csaj vagyok, aki él-hal azért ami a munkája. A ZENE, a TÁNC és a SZÍNÉSZKEDÉS a mindenem.

Előtörténet: Azt kérdezed milyen volt idáig az életem? Lássuk csak. Hát mindent összevetve, úgy tudnám megfogalmazni, hogy csúcs szuper. Na de kezdjük az elején.
Az 1987-es év utolsó hónapjának 8. napján születtem, a nyüzsgő New York-ban. Minden tökéletes volt az életemben, Szerető család, Sok barát és hatalmas tehetség. Ennél többre nem is vágyhattam volna. De ami azt illeti én mégis vágytam. Mégpedig a hírnévre. Rövidesen, ahogy cseperedtem és egyre jobban kamatoztatni tudtam a tudásomat, ez az áhított hírnév is rám talált. Így már semmi sem állhatott az utamba. Ahogy egyre inkább közeledett a tovább tanulásunk időpontja én úgy lettem egyre biztosabb benne, hogy a művészet világa, és azon belül is a zene, a tánc, és a színész szakma felé kezdek el kacsingatni. Ez volt az a három dolog ami boldoggá és még teljesebbé tette az életemet, így aztán Felvételiztem NYADA-ra ahová fel is vettek. A számtalan vizsgám közül mindegyik tökéletesen sikerült, és ebből kifolyólag számtalan felkérést is kaptam, amelyeket készséggel el is fogadtam, ezzel megalapozva a jövőmet, és az igazi álmomat elérendő jelentkeztem a Los Angeles-i Hollywood Hills gimnázium művészeti tanári állására. Ahová rövid várakozás után fel is vettek, úgyhogy ezt a tanévet már ott kezdem, mint ének,tánc és dráma szakos tanár.

2♔ Rachel Lea Parker ♔ Empty Re: ♔ Rachel Lea Parker ♔ Vas. Szept. 30 2012, 05:17

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

Szupeeer. Smile
ELFOGADVA!
Mehetsz is játszani Smile

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.