Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Empty Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Hétf. Okt. 29 2012, 09:55

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

*Ki akar hétfőn bulizni menni? Szinte senki. A normál ember többnyire ilyenkor kezd józanodni és ekkor tájt térnek vissza baljós emlékfoszlányok egy csúnyán elsült üvegezésről,egy mértéktelen ivászatról és hasonlókról. Mike elhatározta ma így vagy úgy de lányokkal fog ismerkedni. Régestelen régen volt már,hogy barátnőjével kéz a kézben rótták a köröket. Azóta kevert-kavart itt-ott de már azoknak az időknek is több hónapja. Az unalom kezdte átitatni monoton napjait és azt véletlenül sem akarta,hogy kiégett szingli pasinak tekintsék bárhol is. Miért hétfőn vágott neki a fényárban úszó RodeoDrivenak? Mert azok a lányok,akik a kockáin kívül mást is látnak ilyentájt járkálhatnak errefelé. Hétfőn este az üresfejű bulihuligánok pokoli kínos közepette másznak el a konyhába egy pohár hideg vízért,de az egyel felsőbb kategória még ilyenkor is tudatánál van. [You must be registered and logged in to see this link.] vonalat képviseli ma öltözés szempontjából. Miután eldöntötte,hogy ismét fejest ugrik a nagyvárosi életbe fogott egy taxit. Most a Rodeon sétál néha megáll egy kirakat előtt. Még nem megy be egy klubba se csak teng-leng...vadászik. Hiába hétkezdet most sem kihalt az utca,bár létszáma jelentősen megcsappant a hétvégei forgataghoz képest.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Hétfő van. Bár ez a hétfő mégsem olyan szörnyű, mint a többi, hiszen végre szünet van. Még nem tudom, mihez kezdjek magammal, de lassan kezdem megismerni a várost, és bízom benne,hogy itt végre újra teljes biztonságban lehetek. Végül is feltápászkodom amúgy eléggé kényelmes ágyikómból, emberi külsőt varázsolok magamra, keresek valami kényelmes [You must be registered and logged in to see this link.] ami azért mégis megfelel az úticélomhoz, majd gyalog el is indulok, hiszen a belvárosban lakom, a Rodeo Drive alig pár sarokra van, gyalog hamarabb odaérek, mint taxival, főleg, hogy mindenki most megy dolgozni és hatalmas a tömeg. Megérkezve aztán el is indulok a kirakatokat nézve. Ezért jó, ha az ember lányát gazdag szülőkkel áldotta meg a sors, bármikor megvehet bármit, ami csak tetszik neki, és senki nem tartja számon, mikor mennyit költött. Hirtelen megpillantom kedvenc kávézómat és ezúttal sem tudom megállni,hogy beugorjak egy kicsit. Veszek is egy kapucsínót elvitelre, majd folytatom utamat a kirakatokat bámulva, nem is figyelve a többi emberre.
A nagy kirakatnézegetésből azonban egy ütközés hamar kizökkent, hiszen sikeresen elütöttem valakit a nagy bambulásban. Felpillantok rá, hogy bocsánatot kérjek ám legnagyobb meglepetésemre ismerős arc néz vissza rám, ami az én esetemben ritka dolog, lévén elég kevés ismerősöm van errefelé.
-Micheal! Micsoda meglepetés. -mosolyodom el, miközben örömmel nyugtázom,hogy nem öntöttem le kávéval.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Mélyen belemerül egy zakó tanulmányozásába. Egyik kedvenc ruhadarabja. Mindig is odafigyelt a megjelenésére,na persze nem volt hisztérikusan divatbolond,de szerette ötvözni a sportos és elegáns elemeket. Tornacipő-zakó. Egyik kedvenc párosítása. Most egy szürke Armani remekkel szemezett mikor valaki beleszáguldott. Meglepetésében még szitkozódni is elfelejtett,amit pedig ilyen esetekben gyakran szokott. A meglepődés ereje gyorsan elmúlt,mikor a nevét hallotta és örömmel konstatálta,hogy nem egy vadidegen trafálta el. Gyorsan fel is szökött a mosoly arcára.*
- Maya,szia! Tényleg meglepetés. Hogy vagy? Miújság veled mostanában?* Bár még csak egyszer találkoztak mégis mintha régi ismerősként üdvözölné a lányt. Akkor elvitte a titkos helyére,ahol Mike azóta többször is járt,de Mayával nem futott össze sajnos. Elég mély benyomást tett akkor rá a lány,nem gondolta volna,hogy pont a vadászós estéjén bukkan fel ismét. *
- Nincs kedved be ülni valahova? * szereti koptatni a Rodeo köveit,de mégis csak hangulatosabb egy bárban beszélgetni,mint itt a zajos utcán görcsösen figyelni a másik szavára.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Mivel otthon unatkoztam volna egész nap, így hát gyorsan eljöttem ide, mégis csak esélyesebb,hogy találkozzak valami ismerőssel,mint a szobámban. Nem kis meglepetésemre sikerrel is jártam, hiszen szó szerint egy ismerősbe botlottam. Régen nem láttam a fiút, és bár még csak egyszer találkoztunk, olyan,mintha ezer éve ismernénk egymást. Ismerem a titkos helyét és egy csomót mesélt magáról.. de lehet,hogy ez csak az a nap volt, ma meg ma van, ki tudja mit tartogat ez.*
-Hogy lehetnék?? Szuperül... végre szünet és van egy csomó időm... csak tudnám mivel fogom eltölteni ~lévén nincsenek barátaim~*teszem hozzá gondolatban, majd újra mosoly kúszik az arcomra.*
-És veled miújság?? Mi történt veled, mióta nem láttalak?? *Érdeklődöm mosolyogva, majd a fiú ötletén még szélesebbre húzódik a szám.*
-De örömmel. Tudsz valami jó helyet? *Nézek rá,hiszen ő mégis csak itt nőtt fel, én pedig laza két hónapja koptatom LA utcáit, bár meg kell hagyni ezalatt egészen megszerettem, talán már nem is akarnék visszamenni a merev Párizsba.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Már pörgeti azon helyek listáját,ahova eltudná vinni Mayát. A DJ-s dupstepes helyeket élből kizárja. Nincs baja a Skrillex féle zenével,néha napján hallgat is belőle,de nem túl jó aláfestés egy kellemes beszélgetéshez. Gondolatmenete közben figyel a lány válaszára*
- Héj! Mondtam,hogy bármikor hívj ha társaságra vágysz * Vág egy durcás kisfiú fejet,de nem bírja sokáig és elneveti.*
- Tudok egy jó helyet gyere * Mondja és elindul egyenesen előre majd befordul egy sarkon és benyit a második ajtón. Kívülről egy lepusztult bárnak tűnhet,de a látszat néha csal. Belül egy hangulatos kis helyecske fogadja őket. Halk jazz,fehér bőrfotel boxok,pár pincér. Nincsenek sokan,egyrészt mert kevesen ismerik. Egy kicsit távolabbi boxhoz vezeti Mayát. Ez a kedvenc helye itt.
- Megfelel vagy keressünk tovább? * Reméli,hogy elnyerte a lány tetszését is a hely,ami olyan mintha a régi időket idézni meg,na persze a fehér bőrfotelek rontanak az összképen,de úgy alapjáraton. *

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*A fiú arckifejezésén elmosolyodom és szerencsére ő sem bírja sokáig, így hát újra mosolyog. Mikor aztán megindul a bizonyos hely felé, igyekszem követni, bár ha most azt mondanák, találjak vissza oda, ahol tíz perccel ezelőtt voltam, hát bizony bajban lennék. De nem gáz, hiszen Micheal tudja hova megyünk. Hamarosan meg is érkezünk egy lepusztult épülethez, ami láttán a legtöbb ember megfordulna, ám én kimondottan szeretem őket, mivel sokkal érdekesebbek, mint a modernek és más fajta emberek járnak ide, az egésznek egy kicsit régies, maffia feelingje van. Belépve aztán újabb meglepetés fogad, hiszen nem teljesen olyan, mint amilyennek elképzeltem, de azért így is nagyon tetszik, hiszen már kezdett elegem lenni a szabvány éttermekből, ahol élére vasalt terítők és szmokingos pincérek, vagy gyorséttermek, mindenfelé rohangáló tálcás emberkékkel. Követem a fiút egy kissé távolabbi boxhoz, majd mikor megkérdi jó-e, elmosolyodom.*
-ahham, tökéletes. *Mondom továbbra is mosolyogva, majd lecsüccsenek az egyik oldalra és kíváncsian nézek Micheal-ra.*
-Na jó. Hogy találod meg LA legeldugottabb helyeit?? Először a tengerpart, most ez... esetleg még valami?? -Kérdem nevetve, bár komolyan érdekel hogy talál rá ezekre a helyekre.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Miután Maya leült ő is beveti magát vele szemben és a kérdésen csak elmosolyodik.*
- A tengerpartot mondtam,hogy véletlen ha azt mondom ide is csak betévedtem? * Teszi fel a kérdést csibészes mosollyal és már látja lelki szemeivel Maya szúrós tekintetét*
- Igazából régebben nagyobb bulizós voltam,ez úgy hangzik mintha most visszafogott kis jófiú lennék,de akkor tényleg durvábban nyomtam és akkor estem,szó szerint,be ide. És igen még van egykét ilyen helyem * Teszi hozzá és kacsint egyet. Lassan a pincér is befut,aki egy intéssel üdvözli Mikeot. Régi ismerősök és már meg sem kérdezi,mit hozzon neki. Minden ugyamazt rendeli. Scotch sok jéggel.*
- Kitalálom mit fogsz rendelni. Finom francia hölgy,aki bátran új országba jött...hmm. Talán valami koktél féle,kesernyés francia likőrből és grapefruitből? * Próbál találgatni,de valószínű,hogy mint mindig most is mellé trafál.*
- És kezded már megszokni LA-t?* Kérdezi miután a pincér elment.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Megvárom, míg a fiú is elhelyezkedik, majd le is támadom a kérdésemmel, amire válaszol is, bár nem épp úgy mint gondoltam. Szemöldökömet felhúzva nézek rá, de nem bírom sokáig a gonosz nézésem, hamar el is mosolyodom. Alapvetően nem vagyok egy nagyon mosolygós típus de a fiú mellett valahogy mégis csak folyton mosolygok, de ha egyszer ennyi hülyeséget beszél.*
-Szóval csak úgy beestél ide.. hát legalább találtál egy jó helyet. *Mosolyodom el ismét, majd látom közeledni a pincért aki újabb meglepetésemre egy intéssel köszönti Mikeot. Nem is tudom,miért lepődök meg, hiszen már annyi meglepetésben volt részem,hogy igazából bármire felkészülhetnék.
Nevetve hallgatom a fiú találgatásait, hogy a finom francia hölgy mit fog rendelni, de nehogy már igaza legyen.*
-Egy ugyanolyat kérek,mint Mike.-Adom le a rendelésem a pincérnek teljes magabiztossággal, bár utólag belegondolva fogalmam sincs, mit rendelt. Nah nem baj, már elment a pincérünk, úgyhogy erről ennyit, hamarosan kiderül mit iszom ma.*
-Ó igen. Már eltalálok a belvárosban majdnem mindenhová és a várost is kezdem ismerni. Tudom hol lehet finomat reggelizni és hol lehet a legjobb kávét inni. Bár ilyen helyeket nem ismerek, így nem léphetek egy vérbeli Los Angelesi nyomába se.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Maya rendelésén kissé megdöbben. Bátor lány,ez egyszer biztos,ugyan akkor remek lehetőség arra,hogy kicsit húzza a lányt.*
- Ugyanazt mint én...hmm. eddig egy ember bírta meginni azt,amit én,bár ő két napig hányt utána. Mondjuk nem lehet csodálni. Vodka,Martini,Tequilla és Gin egy dózisban. Még a lovat is kiüti...* Kíváncsian fürkészi Maya tekintetét. Nem áll szándékában elmondani,hogy csak egy szimpla whiskeyt fognak inni,majd a pincér kihozza és akkor meglátja majd.*
- Finomat lehet reggeliztél már,de a legfinomabbat tuti nem,ugyanis sonkás omlettemnél nem ettél jobbat. Ezt és még a palacsintát tudom elkészíteni,de ezeket mesteri szinten. A legjobb kávét hol találtad meg? Nálam eddig a StarBucks a best,bár ittam már máshol is finomat,de akkor is.Még a végén tudsz olyat,amit nem ismerek* Mondja mosolyogva majd a pult irányába néz hátha elindult már a pincér az italokkal.*

10Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Hétf. Okt. 29 2012, 12:03

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Látom a fiú arcán,hogy erre a rendelésre aztán nem számított. Lehet,hogy nem gondoltam végig a dolgokat, de úgy vagyok vele, hogy most vagyok fiatal, most kell kockáztatni.*
-Hmm, hát akkor itt az ideje, hogy legyen egy ember, aki meg bírja inni. -Kacsintok a fiúra, nem mutatva izgalmamat,hogy vajon mit is fogok végül inni. Nem kell neki azt tudnia,hogy nem vagyok már biztos a dolgomban, hagy higgye csak azt, hogy minden a legnagyobb rendben van.*
-Sonkás omlett és palacsinta?? Nem rossz. *mosolyodom el.* és hol tanultad meg ezeket?? -Kérdem érdeklődve.*
-Kávét? A lakásomtól úgy egy saroknyira van egy apró kávézó és ott ittam a világ legjobb kávéját. Ha gondolod egyszer megmutatom. *Mosolyodom el ismét. Örömmel tölt el, hogy végre én mutathatok majd valamit a fiúnak és nem fordítva.*

11Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Hétf. Okt. 29 2012, 12:15

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Megdöbbent,ideges,megbánt tekintetre számított nem diadal ittam vakmerő mosolyra. Egy-null Maya javára.*
- Elképesztő vagy * Mosolyodik el. Elszokott már a normális lányok társaságától bár meg kell hagyni kimondhatatlanul élvezi. A parton ha megjelenik a szörf deszkával és kettőt pislant már libuskák sora esedezik a kegyeiért,de azokban nincs semmi kihívás semmi élvezet. *
- Ki fogsz röhögni ha elmondom...* szabadkozik,mert tényleg elég gáz a sztori* De komolyan ha ezt elmesélem akkor ha rám nézel mindig ez fog eszedbe jutni és esélyem sem lesz tovább lépni mert mindig ez a kép fog a szemed előtt lebegni. * A történet valóban lerombolná jelenlegi titulusát,legalábbis Mike szerint. *
- Elmondom,ha cserébe kapok érte egy puszit!* Szabja ki a feltételt. Remélhetőleg Mayát érdekli annyira a dolog,hogy belemegy. Közben megjön a pincér és lerakja a két poharat az asztalra.*
- Ne tévesszen meg,hogy úgy néz ki mint egy whiskey. Ez egy veszélyes keverék. * Próbálja a végsőkig húzni a dolgot hatalmas mosollyal.*

12Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Hétf. Okt. 29 2012, 12:22

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Nem pont erre számított a fiú, de nem ijedtem meg a keveréktől... vagyis erről neki nem kell tudnia. A kijelentését csak egy mosollyal nyugtázom,majd rá is térne a szakácstudományának ecsetelésére, de végül mégsem hajlandó megmondani. Nem tudom mi lehet olyan gáz, de most már egyre kíváncsibban várom. Időközben megérkezik az italunk is,mely ránézésre elég wiskyt idéző, de mindjárt kiderül.*
-Hogyne, puszit. -Mondom nevetve.- Úgy sem bírod magadban tartani- Nevetek továbbra is,majd a pohárra nézek és szép lassan megemelem, megadva a módját.*
-Na lássuk mit is rendeltem neked köszönhetően. *Mosolyodom el ismét, majd belekortyolok az italba. Nagy meglepetésemre nem más,mint egyszerű skót whiskey jéggel.*
-Hmm, finom. Rég nem ittam ilyen jó whiskeyt. -Mondom nevetve, majd a fiúra nézek.*
-Szóval, hogy is tanultál meg főzni? *Érdeklődök egy mosollyal az arcomon,miközben a poharamat babrálom.*

13Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Hétf. Okt. 29 2012, 12:46

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Sejtelmes mosollyal reagàl arra,hogy Maya szerint ilyeb pletykàs,hogy nem bírja magàban tartani.*
- Nincs puszi nincs sztori,hidd el van ez olyan kìnoys,hogy be akarjam elmondani.* Mosolyodik el majd ő is kortyol egyett az italbòl.*
-Nem néztam volna ki belőled,hogy a keményebb piàkat us bírod. Amolyan koktélosnak gondoltalak. Ès persze,hogy jò ez a nScoutch elvégre ha azt rendeled amit én,az csak jò lehet* Kacsint egyet a lànyra.*
- A kàvézòba tényelg vigyél el. Rosszul leszek ha van valami,amit te ismersz én meg nem. Na de akkor màr én is had kìvàncsiskodjak. Hogy bukkantàl arra a helyre? * Pimasz mosollyal szegezi Mayànak a kérdést. Elvégre ne csak ő faggatozzon.Hiàba,Mike szerencséy pasas. Lejön kòborolni az utcàra és egy ilyen lànyva botlik,illetve egy ilyen làny botlik belé. Van benne valami titokzatàssàg valami amit nem lehet megfogalmazni. Ami kìvàncsivà teszi Mikeot,ami vonzza.*

14Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Hétf. Okt. 29 2012, 12:55

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

-Okés, majd meglátjuk meddig bírod. Amúgy meg ha ilyen ciki akkor egy pusziért sem mondanád el... -Mosolyodom el, majd ismét kortyolok egyet az italból. Szeretem a whiskey-t mert olyan megmagyarázhatatlan íze van, pont ez a jó benne.*
-sok mindent nem néznél ki belőlem. -Csúszik ki a számon, bár nem volt épp egy okos dolog,nah de majd kimászom ebből is valahogy, ha kérdezne, ha meg nem, annál jobb, mert nem kell hazudnom.*
-Nah megszólalt mr. énismeremalegjobbanLAt -Mondom nevetve.- Ha ennyire akarod, majd megmutatom egyszer, de semmi extra. Hogy bukkantam rá?? Nem volt egy nagy feladat. Mentem az utcán, benéztem az ajtón és láttam,hogy emberek kávéznak. Gondoltam annyira nem lehet szörnyű,mert elég sokan voltak, így beugrottam és azóta oda járok reggel kávéért. -Mesélem a sztorimat, mely cseppet sem izgalmas, de ha egyszer így volt, hát minek színezném a sztorit.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

*A lány kijelentése egy sejtelmessel nézéssel egybekötött csibészes mosollyal reagál.*
- Hát legyen ha így erősködsz akkor emelem a tétet. Két pusziért mondom csak el,de csak hogy felcsigázzam a kedélyedet köze van Gordon Ramseyhez. Arra,hogy sok mindent nem nézne ki belőle halványan elmosolyodik. Elvégre Mike-nak is megvan a maga múltja,amit a sármos külső eltakar,de néha jobb ezek a feledés homályába vesznek.*
- Héj! Igenis jobban ismerem LA-t mint te és hatalmas csorbát ejt a büszkeségemen.* Fájdalmas arcot tettet és iszik még egy korty whiskeyt. Szereti,ahogy végig égeti a torkát.Szinte mindig ezt issza,nem kísérletezik pacsmagolt koktélokkal.*
- Épp azon gondolkodtam az elmúlt fél másodpercben,hogy hiába találkozunk már másodszorra még sem ismerlek. Nyugi még mielőtt megijednél,nem a múltadban szeretnék vájkálni csak úgy alapjáraton megismerni téged. Milyen zenéket,filmeket,könyveket szeretsz stb. Mesélj egy kicsit magadról * Érdeklődő pillantásokat lövell Maya felé,remélvén,hogy a lány nem fog tiltakozni a kérdések ellen.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

-óóó, szóval már két puszinál tartunk, és Gordon Ramsey. Hajjaj, csak nem tőle tanultál főzni? -Kérdem nevetve, hiszen lelki szemeim előtt a fiú képe lebeg, amint épp főzni tanul, és valljuk be elég vicces kép.*
-Árt a féfiúi büszkeségednek? Szegény Mike. -Tetetek sajnálatot, miközben egy mosoly szökik fel az arcomra. Ismét kortyolok egyet a hűvös italomból, mely pont tökéletes, mindig is szerettem a whiskeyt, de az utóbbi időben különösen jobban esik. A fiú következő mondatai hallatán kishíján félre is nyelem az italom, hiszen nem számítottam ilyen kérdésre. Szerencsére nem a múltamra kíváncsi, így annyira nem szörnyű a helyzet, bár sosem szerettem magamról beszélni, ki tudja mikor üt vissza.. najó ez kicsit paranoiásan hangzott, de az én életemben a legkisebb melléfogás is az életembe kerülhet.*
-Hmm, nem is tudom. Zenében talán a rock vonalat részesítem előnyben, sosem voltam híve a pop zenéknek. Könyvekből sem a romantikusabb fajtákat olvasom, inkább akció, krimi, de nem horror, azt sosem szerettem. Ugyanez igaz a filmekre is, megtoldva a vígjátékokkal, talán azokat nézem a legszívesebben. Nah most már mindent tudsz, te jössz. Hagy halljam, te miket szeretsz?? *Nézek rá érdeklődve, miközben a poharamat babrálom továbbra is.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

*Nem tágít az ajánlata mellől.*
- Szóval érdekel a sztori? * Kérdezi pimasz vigyorral. Figyelmesen hallgatja Maya érdeklődési köreit. Krimi,akció,rock. Megtalálta az emberét.Hálálkodva fordul szembe vele.*
- Végre valaki,aki rájött arra,hogy a csöpögős rózsaszínvattacukros ragacson kívül is van élet minden téren. Én is inkább a krimi,thriller,akció vonalat képviselem,de néha egy laza vígjáték jöhet.. Zene terén pedig tényleg mindenevő vagyok. Dupsteptől a klasszikusig.Könyvek...hát hangulatfüggő,* kortyol egyet.*
- Van már kedvenc helyed LA-ben? Ha már jobban ismered mint én...* teszi hozzá az utolsó mondatot tetetett duzzogással. A pult felé néz. A pincérek unottan támasztják a falat. Hiába nem ez a legnépszerűbb hely a belvárosban,de épp ez a jó benne. Mike összenéz a saját felszolgálójukkal aki egy 'like' mutatásával próbálja tudtára adni hősünknek,hogy nem rossz a mai választása,remélhetőleg mindezt úgy,hogy Mayának nem tűnik fel a gyorsan lezavart titkos kommunikáció.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Elmosolyodom a fiún.*
-Nagyon elakarod te mondani ezt a történetet. -Kacsintok rá nevetve, majd ismét kortyolok egyet az italomból. Egyre jobban tetszik ez a hely. Csendes, nincs tömeg, olyan hangulatos.*
-Szóval klasszikus... erre nem számítottam. *Mosolyodom el, hiszen nem néztem volna ki a fiúból, hogy klasszikus zenét is hallgat.* Esetleg valamilyen hangszeren is játszol?? -Kérdem, bár nem fűzök túl nagy reményeket egy igen válasz felé.*
-Kedvenc hely?? Nem, azt hiszem, még nincs. Vannak helyek, amiket szeretek, de kedvenc még nincs. *Mondom továbbra is mosolyogva, bár már kezd zavarni ez a szokatlanul sok mosolygás, azt hiszem nem sokszor mosolyogtam még ennyit, de azt bizton állíthatom,hogy mostanában már rég nem nevettem ennyit.*
-Esetleg tudsz ajánlani olyan helyet, ami akár még a kedvencemmé is válhat? -Nézek a fiúra, bár mintha tekintete kissé a bárpult felé kalandozna. Nah de nem fogok forgolódni, ennyire nem vagyok kíváncsi fajzat, csak annyit látok,hogy a fiú arcán egy halvány mosoly jelenik meg, melynek hatására kissé értetlenül nézek rá.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

- Én nem akarom elmesélni * szabadkozik vigyorogva,de persze kíváncsi mi lenne a lány véleménye hallva a sztorit.*
- Nehogy azt hidd,hogy ha hazamegyek Mozartot hallagatok,de néha jól esik a szöveg nélküli zenébe merülni. Hangszer...gitározok és fütyülök valamit üres üvegekkel dobolok. Te? * Sok mindenkit kitud idegelni azzal,amikor a térdét csapkodja az üres flakonokkal,de épp ezt élvezi bent a legjobban. Szeret másokat szívatni.*
- Igen. Itt ez a bár például. Meg mutatok majd neked egy nagyon jó belvárosi helyet is.* Utolsó kortyokat lötyögteti pohara alján. Fogalma sincs mennyi idő lehet vagy hogy mióta van együtt Mayával. Nem is érzékelte az órák múlását,de talán lassan haza kéne majd vinnie a lányt.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

-Hát perszee... *Nevetek fel.* Nah halljuk, hogy is tanultál meg főzőcskézni. *Mosolyodom el, hiszen addig úgysem marad nyugton, amíg el nem mondhatja, csak ezt nem hajlandó bevallani.. pont mint az óvodás kisgyerekek.*
-Hát nem is gondoltam volna. Szóval gitár és üvegek... én zongorázom kiskorom óta. *Nah igen, itt is van a gazdag szülők átka. Amint a gyereket el lehet kezdeni taníttatni álljunk is neki, nehogy lemaradjon valamiről... így kötöttem én ki öt éves koromban a zongora mellett. De ez az egy, amit nem bántam meg, hiszen azóta is imádom csinálni.*
-Igen, ez tényleg nagyon jó hely, akár az egyik kedvencem is lehetne, ha nem lenne az a feltétel, hogy egyedül is odataláljak. Mert hát milyen kedvenc hely az, ahová az ember lánya nem talál oda önállóan? -Nevetek fel, majd kapok is az alkalmon.*
-Belváros? Remek, az nincs messze és unalmas óráimat legalább eltölthetném valami jó helyen. *Mosolyodom el, majd ismét kortyolok egyet az italból, mely már cseppet sem olyan hűvös, mint az elején volt, de már csak egy korty marad benne, azt meg lassacskán majd meg kéne innom, mielőtt végleg felmelegszik a kezemtől.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

- Megkapom érte a puszikat?* Makacskodik továbbra is. *
- Szóval nem nézted ki belőlem a gitárt. Szép mondhatom igazán szép. * Próbál ismét durcás arckifejezést vágni,de most sem meg nem túl jól. Hiába volt gyerekként színész vannak dolgok,amiket nem tud magára erőltetni ha nem üvölt vele szemben a rendező.*
- Ha ide akarsz jönni hívj fel,a számom már tudod,ellenben én a tiédet nem szóval ha lennél szíves.* Előhúzza a zsebéből a mobilját és Maya elé tolja,remélvén,hogy az elmentett számmal kapja vissza.*
- És majd reggel,vagy valamikor világosban megmutatom neked azt a menő belvárosi helyet,ahová remélhetőleg egyedül is odatalálsz majd és szívesen töltöd ott unalmas óráid.* Maya valószínűleg nem sejti,hogy nem egy kávézóba vagy bistroba fogja elvinni őt Mike,hanem a belváros szívében fekvő garzonjába,amit még annak idején azért kapott ha nagyon leélte magát egy buli után ne keljen a fél világot át taxiznia. Bár hétvégéken part menti házukban üti el az időt hétközben gyakran ücsörög a kis legény lakásban. *
- Igyunk még valamit,vagy lassan menjünk? * Kérdezi a két üres pohárra pillantva. Az igazat megvallva nem szívesen cserélné le Maya társaságát,de ki tudja mennyi ideje cseverésznek önfeledten.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Elmosolyodom a fiúra nézve.*
-Javíthatatlan vagy. -Mondom nevetve, majd a poharamra pillatok, mely igen ürülőben van már.*
-Nem, de így már hihető. *Mosolyodom el a fiú sértődöttségén, majd hamarosan a telefonját tolja elém, melyet megfogva szépen belepötyögöm a számom és elmentem neki.*
-Megyegyeztünk. Akkor már van is valamikorra egy programom. Úgyis olyan unalmas ez a szünet. *Mondom kissé fancsali képpel, hiszen a téli szünetben legalább ott a karácsony, ami kicsit feldobja a hangulatot és van mivel foglalkozni, de az őszi szünet csak úgy telik.*
-Azt sem tudom mennyi az idő. *Jegyzem meg a fiú kérdésére, miközben próbálom előkotorni a telefonomat, hogy megnézhessem, de természetesen megint fogalmam sincs, hova tettem. Végül a kabátzsebemben bukkanok rá, majd csodálkozva konstatálom, hogy telik az idő.*
-Hát lassacskán már menni kéne, bár fogalmam sincs,mit fogok csinálni, ha hazaérek, nem túl izgi egyedül lakni egy belvárosi lakásban. *Mondom a végén már szinte csak hangosan gondolkozva, majd megiszom a maradék italomat és kérdőn nézek a fiúra, hogyan is tovább, megyünk avagy nem.*

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Diadal ittasan elvigyorodik*
- Ezt igennek veszem,de hidd el bevasalom még rajtad a sztori árát. Az egész egy keményebb kivitelű bulin kezdődött,ahol fogadtam valakivel és sajnálatos módon vesztettem. A fogadás tétje súlyos volt. Egy héten keresztül Brazil, Argentin és Mexikói szappanoperákat és főzőműsorokat nézhettem csak és nem játszhattam ki a dolgot úgy,hogy nem nézek TV-t mert meg volt szabva miből mennyit kell lenyomnom. Mikor már nem bírtam a Paulákat és Hosé Armandókat akkor tértem át Gordon Ramsey főzőshowjára,amikor a képernyő előtt kellett nekem is követni a mester utasításait. Képzelj el engem szívecskés kötényben serpenyővel a kezemben,miközben azon töprengek hogy törjem szét a tojást.Ne inkább ne képzelj el. A barátaim levideózták és azóta fenyegetnek vele. De legalább tudom palacsintát és rántottát csinálni immár profira fejlesztve. Zárójelben megjegyzem az első alkotásom a kukábam landolt mert a kutyám se ette meg. * Végül kinyögte a sztorit,talán jobb lett volna titokban tartani,de már késő bánat.*
- Mondd ki nyugodtan,hogy túlzottan élvezem a társaságom,ahhoz,hogy egyedül maradj * Pimasz vigyorral az arcán kacsint Mayára.*
- Az igazat megvallva nekem sincs hangulatom hazabaktatni és én kimondom sokkal jobb veled lenni mint máshogy szóval ha gondolod megmutathatom neked azt a helyet,ami a törzshelyed lehet majd ezután és szerintem sötétben is megfogod jegyezni merre van. * Bízhatóan mosolyog remélvén nem kell megválnia a lány társaságától.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Csak nem bírta ki, így hát végül meghallgatom a sztorit, miközben igyekszem nem túlzottan elröhögni magam, bár meg kell hagyni, jó büntetést kapott.*
-Azt hiszem, nem szeretnélek elképzelni még csak egy konyha közelében sem. *Mondom nevetve ezt én, aki egyszer majdnem felgyújtotta a konyhát egy muffin sütés kísérlete során. Azóta sem voltam konyha közelében túl sokat. De hát istenem, nem lehet mindenki egy konyhatündér..*
-Ó így van, most asszem lebuktam. *Nevetek fel a fiú kijelentésén ,hogy mennyire élvezem a társaságát.*
-Rendben. Akkor indulhatunk? -Kérdem, majd a kabátomért nyúlok, hiszen későre jár, valószínűleg már eléggé lehűlt a levegő még a meleg LA-ben is, egy bőrdzseki biztosan nem fog ártani.*
-És messze van innen az a híres hely? -Kíváncsiskodok, miközben lassacskán elindulunk a kijárat felé, innentől pedig követem a fiút.*

25Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Szomb. Nov. 03 2012, 10:53

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Int a pincérnek,aki pillanatokon belül megérkezik az asztalukhoz,majd miután Mike közli,hogy nem rendelni hanem egyenlíteni akar eltűnik és a számlával együtt érkezik ismét. Némi borravalót is tesz a végösszeg mellé,hiába,jóba van a kedves felszolgálóval és ő is magára veszi zakóját és Mayával az ajtó irányába indul. Egy utolsó fejbiccentéssel elköszön a pult mögött álló ismerőseitől és kilép a hűvös Los Angelesi éjszakába. Pár lépés múlva ismét a fényárban úszó RodeoDrive kövezetét tapossák*
- Innentől ismerős a környék,neked is,na gyere.* Azzal egyenesen elindul a bevásárló utca eleje felé.*
- Látod itt a Starbuck. Innen könnyű odatalálni,ugyanis ha megfigyeled pontosan vele szemben van az a hely,ahová vinni szándékozlak.* Azzal egy társasház negyedik emeletére próbál mutatni.*
- Na gyere* Két kereszteződés és egy kis utca után hamar a ház bejárata elé érnek,de nem akar ajtóstól rontani a házba*
- Szóval fel szeretnél jönni megnézni LA egyik legkirályabb helyét,vagy beüljünk megint valahova? * Kérdezi reménykedve,hogy Maya az első lehetőség mellett voksol.*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.