Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Állatkert                         Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Állatkert                         Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Állatkert                         Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Állatkert                         EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Állatkert                         EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Állatkert                         EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Állatkert                         EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Állatkert                         EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Állatkert                         EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Állatkert                         EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Állatkert                         EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Állatkert                         EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Állatkert                         Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Állatkert                         NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Állatkert                         Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Állatkert

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Állatkert                         Empty Állatkert Vas. Júl. 08 2012, 23:37

Admin

Admin

...

https://dream-life.hungarianforum.com

2Állatkert                         Empty Re: Állatkert Csüt. Júl. 12 2012, 22:43

Wade Daniel Hemingway

Wade Daniel Hemingway
~ Macsó ~

Beverly

Egy szál alsónadrágban mászok ki az ágyból. Igazából még aludhatnék, csak a szomszéd szokás szerint elkezdte vágni az ablakomhoz legközelebbre eső pontján a füvet. Szóval most kénytelen vagyok ilyen korán felkelni. Vagy maximum alszok a nappaliban. Egyelőre ez tűnik a legjobb ötletnek a reggel folyamán. A párnámat szorongatva lépek ki a nappaliba, odacsoszogok az ágyhoz, majd a fejemet beletemetve fekszek le rá. Forgolódok össze- vissza, de még így is lehet hallani a zajokat a szomszédból. Ideges ábrázattal felkelek, és a szobámban lévő ablakhoz megyek, amit kitárok magam előtt, és kihajolok rajta.
-Nem lehetne abbahagyni? Mások még aludnának! –ordítok ki rá.
-Lassan dél van, mit akarsz már aludni ilyenkor? –érkezik meg a válasz. Idegességemben becsapom az ablakot, majd lemegyek a lépcsőn a konyhához érve. Felrakom a kávét főni, közben megiszok egy- két kortyon a whiskyből. Megszólal a kávéfőzőnek az idegesítő sípolása, ami azt jelzi, hogy már készen van. Lezárom, majd a tartalmát egy bögrébe öntöm, és úgy ahogy van, lehúzom. Ahogy szoktam, bevágom a mosogatóba azt várva, hogy az majd elmossa magát. A nappaliban lévő szekrényhez sétálok, amit kitárok magam előtt, és egy zacskó drogot veszek ki belőle, mellőle egy papírt, amibe bele tudom tekerni. Leülök az ágyra, és végigcsinálom ezt a folyamatot, majd lerakom magam mellé a cuccokat, elveszem az asztalról az öngyújtót, és rágyújtok. Egy mélyet szívok belőle, majd kifújom, és a távirányítóért nyúlok. Végignézem az összes tévéadót, aztán kikapcsolom, és a konyha felé megyek. A szál, amit szívtam, már rég elfogyasztottam, úgyhogy most jön a pia. Egy egész pohárba öntök ki whisky-t, és, amilyen gyorsan csak tudom, kiürítem a poharat. Lerakom a pultra, majd besétálok a szobámba, kiveszek egy farmert, egy fekete inget, alsógatyát, és besétálok a fürdőbe. Beállok a zuhany alá, állok alatta körülbelül 8 percet, majd elkezdek normálisan zuhanyozni. Ez az utóbbi csak öt percet vesz el belőle, és egy törülközőbe csavarva lépek ki a kabinból. Felrángatom magamra a ruhadarabokat, és a fogkefém után nyúlok. Gyorsan lerendezem magamé, és az órámra pillantva lépek ki a fürdőből. Már kezdtem örülni, hogy végre csönd van, de most jön a hegesztés, fúrás, csavarás.
-Na jó, belátom, ennél a zajnál bármi jobb. –mondom, majd megsimogatom a mellettem sétálgató kutyámat, felveszek egy zoknit, a cipőmet, és kilépek a házból. A kocsi felé igyekszek, kiállok vele, majd az állatkert felé veszem az irányt. Nem tudom, hogy miért pont oda megyek, valamiért most ahhoz van kedvem. Kiszállok a kocsiból ahogy annak a kapujához érek, majd egy jegyet véve magamnak, belépek annak területére.

3Állatkert                         Empty Re: Állatkert Csüt. Júl. 12 2012, 23:04

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Wade and me

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] nézek ma ki!

Egy barátnő nem olyan, mint az enyém. Most képes volt elráncigálni az állatkertbe. Kinek van kedve egy szabad napon egy állatokkal teli kertbe sétálgatni a bűzben.
Csak sétálgatunk a ketrecek között és nem látok semmi olyat amit a tévében ne látnék. Csak ezek még hangosak is.
Megyek, csak megyek, csak megyek az orrom után, de okos vagy Beverly, minek nem mentél lassabban. Most azt hiszem eltévedtem. A barátnőmet nem látom és, huh de jó most aztán itt rekedtem.
És itt sem egy térkép sem egy állatkerti gondozó, minek fizetik őket ha nincsenek sehol.
Megálltam az oroszlán ketrece előtt és néztem ahogy fekszenek a nagy szikláikon. Szegények, milyen lehet, hogy egész nap bámészkodók veszik körül őket. Én nem lennék a helyükben. Mindenki fotózza őket és agyon etetik őket csak, hogy nyugodtak legyenek a ketrecükben.
Na de mint mindent ezt is meguntam, mit nézzek egy fekvő vadállaton. Tovább akartam indulni amikor a hátam mögött közvetlenül egy srác állt. A suliból, ismertem hisz nem volt kevesebbé népszerű mint én.
- Hello! - elővettem csinos kis mosolyomat és a szemébe néztem. - Mi a fenéért kíváncsiak az emberek erre a sok állatra? - fakadtam ki az ismerősnek. Na jó kicsit tényleg kikészülök ebben a vadvilágban, mármint az állatkertben.

4Állatkert                         Empty Re: Állatkert Csüt. Júl. 12 2012, 23:52

Wade Daniel Hemingway

Wade Daniel Hemingway
~ Macsó ~

Beverly

A kocsiból kiszállva rögtön a jegyvásárlóhoz megyek. Megveszem a jegyet, és belépek a kapun.
~Hát itt is rég jártam. Legutóbb apámmal… ~ -ahogy apámra gondolok, összeszorítom az öklömet, majd zsebre dugott kézzel kezdek sétálgatni. Lehajtott fejjel sétálok a járdán, néha fel- felnézve az állatokra, de nem látok semmi újat.
~Öt év alatt nem tudnak semmi újat mutatni az embereknek? ~ -mondom magamban, majd körbepillantok.
~És ezek miatt jönnek ennyien? Hát ez gáz… ~ -fut végig az agyamon a gondolat, majd előrántom a zsebemből a cigit, amiben nem a normális, megszokott cigaretta lapul. A megrendelt füves cigit rejti magában. A számhoz emelem az egyiket, és épp, hogy előrántom az öngyújtót, máris ott áll mellettem az egyik gondozó.
-Uram, itt nem szabad cigarettázni, csak a külön arra kifejlesztett helyeken. –nézek le rá felhúzott szemöldökkel, majd sóhajtva megforgatom a szememet, és visszarakom a dobozába. Elsétálok mellette, majd visszafordulok, hogy néz- e még. Már egy másik embert nyaggat ezért, úgyhogy visszahelyezem a számba a cigit, és rögtön rá is gyújtok. A dobozt visszarakom a zsebembe, és sétálok tovább. Az oroszlánoknál megállok, ahol nekidőlök a korlátnak, és csak nézem a fekvő állatokat. Már azt is megmerem kockáztatni, hogy némelyik már nem is él. Eltávolodok a támaszomtól, majd zsebre vágott kézzel megyek tovább, míg nem meglátok egy ismerős alakot előttem. A háta mögé megyek, majd amikor megfordul egy féloldalas mosoly kíséretében válaszolok.
-Szia. –mondom még mindig mosolyogva. –Nem tudom… Én is csak azért jöttem ide, mert már tele volt a tököm a szomszéd állandó fűnyírásával. –fújom ki a füstöt.
-És, hogy vagy? Rég láttalak. –mondom. A „Rég láttalak” mondat azért hagyja el a számat, mert semmi kedvem nem volt suliba menni, és amúgy is, épp a börtönben voltam, feltették a szokásos kérdéseket. Csak azt nem tudom, hogy minek. Már csak nyolcszor kihallgattak, de sose tudok nekik újat mondani.

5Állatkert                         Empty Re: Állatkert Pént. Júl. 13 2012, 00:07

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Wade and me

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] nézek ma ki!

Tényleg milyen régen találkoztam a szépfiúval. Nem is tűnt fel, hogy nem látom hosszú napokig.
- Engem a barátnőm rángatott el ebbe a koszfészekbe és most sikeresen elvesztettem és fogalmam nincs merre kéne mennem, hogy megtaláljam a kijáratot. - mondtam nevetve. Hogy lehet egy lány ilyen ügytelen. Na jó nem jó a tájékozódási képességem.
- Tényleg most hogy mondod hiányzott a beszívott fejed. - mondtam neki nevetve. Ő azok közé tartozott aki a magam fajtákkal lógott.
Szép, hogy pont az állatkertben futok össze egy rég látott ismerőssel. Ahol az ember legalábbis én inkább elbújik nehogy valaki észrevegyen, hogy itt tölti a szabadidejét.
- Mi történt veled? Nem is hallottam rólad már egy ideje. - tényleg nem beszélt róla senki, mintha eltűnt volna a föld felszínéről.
Erős cigi szag ütötte meg az orromat. Azt azért érzem, hogy arról nem szokott le. A cigi és az állatszar nagyon jó csoportosítás volt együtt, rosszabb volt mint külön.
- Na szerintem innen menjünk mert ezek tuti nem 100asak a ketrecben. - milyen vadállat az olyan aki egész nap csak fekszik és nem csinál semmit?

6Állatkert                         Empty Re: Állatkert Szomb. Júl. 14 2012, 06:06

Wade Daniel Hemingway

Wade Daniel Hemingway
~ Macsó ~

[You must be registered and logged in to see this image.]

Beverly

Az oroszlánokhoz érve elidőzök egy kicsit, szépen, lassan elszívva a cigimet. Nos, mivel nem néznek ki teljesen normálisnak ezek az állatok, úgyhogy úgy döntök, hogy inkább távozok innen. De, ahogy eltávolodok a korláttól, egy ismerőst pillantok meg. Hátulról megközelítem, majd, ahogy ő is tett, én is köszönök neki.
-Akkor nem éppen a legmegfelelőbb emberrel futottál össze, mert én már öt éve nem jártam itt, és én is elvesztem. –mondom mosolyogva, majd szívok a cigiből, és a föld felé fújom a füstöt, majd eldobom, és eltaposom.
-Igazán kedves. –válaszolom halkan felnevetve arra, hogy hiányzott a beszívott fejem. Ami, megjegyzem elég helyes.
-Megint elkaptak, úgyhogy a dutyiban ültem. Mondjuk mindenhol jobb, mint abban a retkes suliban… –rántom meg a vállamat, és egy újabb cigiszál után nyúlok, amit rögtön meg is gyújtok, és szívok belőle.
-Egyet értek. –mondom mosolyogva, majd a lánnyal a balomon elsétálok valamerre. Nem tudom, hogy merre, mert, amikor pont kéne az a hülye „uram ne cigizzen itt, mert nem lehet” fószer, pont nincs itt. Sétálgatunk egy ideig néma csöndben, közben a cigimet is elszívom. Egy büféhez érünk, ahova rögtön oda is iszkolok. Kiveszek két üveg energiaitalt a hűtőből, kifizetem, és visszamegyek a lányhoz. A kezébe nyomom az egyiket, a másikba meg belekortyolok.

7Állatkert                         Empty Re: Állatkert Szomb. Júl. 14 2012, 09:10

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Wade and me

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] nézek ma ki!

Jaj, de jó nem elég, hogy eltévedek, és összefutok egy ismerőssel, de még rá sem számíthatok.
- Úgy tűnik, hogy nem alkotunk túl jó párost itt. Nem nagyon vagyunk egymás segítségére. - mondtam nevetve.
Az az idióta cigi. Őszintén mi jó van benne? Nem mondom, hogy soha nem próbáltam még ki, de nem hagyott bennem mély nyomot. Soha nem fogom megérteni őket, mármint a cigis klikket. Ahogy magamban nevezem őket a füstösök. Én mindent kipróbáltam ,ár pia, drog, cigi. A pia a mai napig a buli középpontja nálam. A drogot első szívásra letettem. Az valahogy nem az én világom. És a cigi, arról tettem már említést.
Lassan elindultunk az állatkert egy másik borzasztó részébe. Nagy szemekkel lestem barátnőmet, csakhogy sehogy sem akart a szemem elé kerülni. Nem is értem, hogy hagyhattam el.
Amikor meghallottam, hogy dutyiba ült, már nem lepődtem meg. Voltak ismerőseim akik nem egyszer ültek a börtönben. Nem mások mint a többi átlag ember, én ugyanígy szeretem őket is mint a tiszta embereket. Már amelyiket.
- Nem gondoltam volna, hogy ott vagy. - mondtam a lehető legkomolyabb arccal.
Egy olyan srác, mint Wade nem néz ki börtöntölteléknek. Én első ránézésre tuti egy kő gazdag sznobnak nézném. Kifinomultak és elegánsnak a mindennapokban. De úgy, hogy ismerem nem mondanám rá ezeket a kifejezéseket. Egyáltalán nem olyan amilyen a kisugárzása. Kicsit fura ami azt illeti, inkább lázadó féleség, de mégis dögös. Na jó azt hiszem itt abbahagyom a srác elemzését mert kicsit elmélyültem benne. Akkor zökkentem ki a gondolkodás menetből amikor egy energia italt nyomott a kezembe. Kinyitottam es elkezdtem kortyolni az üdítő frissítőt. Nagyon jókor jött, mert már az alvás közelében voltam. Még az is lehet, hogy gondolok egyet és bemegyek a majmokhoz aludni.
- Köszönöm! - néztem rá hálásan.
- Nos akkor merre tovább, mert az állatok nem nagyon kötnek le engem és ahogy elnézem te sem nagyon akarod őket nézegetni.
Megláttam egy kis étterem félét a majmok és a strucc ketrece között. Milyen kellemes lehet enni egy halom állat mellet. Na mindegy. Rámutattam majd lassan mindketten elindultunk felé.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.