Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Karakterpiac Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Karakterpiac Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Karakterpiac Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Karakterpiac EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Karakterpiac EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Karakterpiac EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Karakterpiac EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Karakterpiac EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Karakterpiac EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Karakterpiac EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Karakterpiac EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Karakterpiac EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Karakterpiac Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Karakterpiac NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Karakterpiac Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Karakterpiac

+4
Fabian Diederich
Garrison Hale
Cassidy Moore
Admin
8 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Karakterpiac Empty Karakterpiac Kedd Júl. 10 2012, 00:12

Admin

Admin

Itt keresheted a karaktered rokonait, barátait és más egyebeit. Ha megtetszett egy kari, beszélj a hirdetővel és hajrá, megcsinálni Smile

https://dream-life.hungarianforum.com

2Karakterpiac Empty Re: Karakterpiac Kedd Júl. 10 2012, 02:13

Cassidy Moore

Cassidy Moore
~ Cicababa ~

Tanárbácsi kerestetik!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Alkotóra bízom
Play by: Joseph Morgan
Jellem: Csak annyi a kikötésem, hogy ne legyen hősszerelmes, se papucs. Smile
Kapcsolat a karakterrel: Oléé, Cassi megint kivette a hálóját, de most nem is akármekkora halra. Úgy bizony, a frissen érkezett történelem tanbár keltette fel a figyelmét, és ahogy elnézte, ez még kölcsönös is.


TÁDÁÁÁÁÁM ÉS MEG IS JÖTT *-*

3Karakterpiac Empty Re: Karakterpiac Csüt. Júl. 12 2012, 10:58

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

M E G T A L Á L T A M ! K Ö S Z Ö N Ö M .
BRITTANY WATE - KÍVÜLÁLLÓ
[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Brittany Wate (változhat)
Kor: 17-18 év
Csoport: Kívülállók
Jellem: kedves, mosolygós, barátkozó, megértő, segítőkész, okos, intelligens, céltudatos, felelősségteljes, óvatos a fiúkat illetően;

Kapcsolata a karakterrel: Sokaknak csak egy lány a suliban, nekem viszont A lány már gólya korom óta. Ugyanis első osztályos koromban belezúgtam, mikor egyszer véletlenül leöntött a kólájával ebédnél. Szabadkozott, sajnálkozott és azóta nem is beszéltünk, de amikor csak tehetem teszek felé néhány kósza pillantást. Nem népszerű, nem elkényeztetett, nem öntelt... mindnek épp az ellenkezője, viszont rengeteg barátnője van és a fiúk is sorban állnak kegyeiért. Nem csoda, hiszen gyönyörű! Kár, hogy Brit ezerrel hárítja az összes udvarlót, mert számára a suli most a legfontosabb. Határozott, ez is tetszik benne. Fogalmam sincs, ő mit gondol rólam, de talán lépnem kellene... még mielőtt más próbálkozik be nála komolyabban.
Avatar alany: Crystal Reed (tudom, nem meglepő, de ehhez ragaszkodom!)


COLLIN WILLMARK - KÍVÜLÁLLÓ
[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Collin Willmark (vezetéknév változhat)
Kor: 18 év
Csoport: Kívülállók
Jellem: határozott, jó fej, pozitív értelemben idióta, makacs, vicces, rendes, őszinte, jó barát, kedves, nyitott az új dolgokra, viszont rossz tanuló;
Kapcsolata a karakterrel: Hozzám hasonlóan ő is benne van a focicsapatban csakhogy őt mindenki bírja. Jó fejnek találják és az összes buliban várják a megjelenését. Csakhogy ő sosem megy egyikre sem, hacsak engem is meg nem hívnak. A legjobb barátom és úgy döntött, ha én nem csapódom az elit körhöz, akkor ő sem. Folyton szerelmes, de sosem a megfelelő lányba, amire későn szokott rájönni. Bármikor kiállna értem és bárkit laposra verne, ha bántanának engem. Pedig mindig mondom neki, hogy meg tudom védeni magamat.
Avatar alany: Xavier Samuel

4Karakterpiac Empty Re: Karakterpiac Szomb. Júl. 14 2012, 02:00

Fabian Diederich

Fabian Diederich
~ Lázadó ~

keresem egyetlen drága...
[You must be registered and logged in to see this image.]
khm, szóval keresném kissé idegesítő húgomat..

    név: Melinda Diederich
    kor: tizenhét becses esztendő
    csoport: igazából teljesen mindegy.
    jellem: szinte állandóan vigyorog, és be nem áll a szája. elhiszi azt, hogy őt mindenki imádja, még akkor is, ha az illető egészen másfajta jeleket küld felé. úgy gondolja, hogy a létezésének valami hatalmas célja van, ezért szeret mindenkit, aki támogatja, és ott tesz keresztbe azoknak, akik hátráltatják, ahol csak tud. a mosolygós arc mögött igazából egy számító személyiség lapul, de tökéletesen tudja, hogy ezt hogyan leplezze. mindig tudja, hogy mit kell mondania az embereknek, hogy teljesen lenyűgözze őket. csak hátradobja a haját, és mindenki a lábai előtt hever. aztán, én a helyedben nem próbálnám neki elmondani, ha nem tetszik valami... elég heves természete van, viszont ennek ellenére hihetetlenül haragtartó. szóval tipikusan az az eset, aki még évekkel később sem beszél valakivel, mert megvett előle egy csinos cipőt. mindezeken felül viszont ha szeret valakit, azt teljes szívéből szereti. viszont ezt mégsem venném jó tulajdonságnak.. mert mégis ki értékeli azt, ha a húga követi a világ másik felére is?
    kapcsolat: nem mondanám annak a tipikus testérkapcsolatnak. soha nem volt meg az a viszony, ami kellett volna. habár egyik félnek sem volt szüksége rá. ő tudta, hogy hogyan vigyázzon magára, én meg jól megvoltam anélkül is, hogy valaki másra is figyelnem kellett volna. néha megnézünk egy filmet, mert hát.. akkor ugye nem kell beszélni egymással. de egyébként meg tudjuk, hogy ott a másik. szóval nem fogjuk megölni egymást.. egy ideig még legalább biztosan nem.
    play-by: én Rose Leslie-re gondoltam, és nem igazán tudom, hogy mennyire vagyok alkuképes. ha találsz egy vörös lányt, aki még speciel irritál is engem, akkor a tiéd a választás.

5Karakterpiac Empty Re: Karakterpiac Szomb. Júl. 14 2012, 02:35

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Keresem legjobb barátnőmet és vásárlópartneremet!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Na szóval...

név:
Laura Stopper
kor:
17 év
csoport:
cicababák
pb.:
Amanda Seyfried
jellem:
Kicsit bohókás, butácska lány, akit mindki nagyon könnyen befolyásol. Mindenbe bele lehet vinni. Nagyon humoros és szereti ha Beverly után koslathat. Minden pasival kikezd és egyszerre akár több pasival is együtt van. Nagyon fura jellem, de a maga is stilusában aranyos kis lány.
kapcsolata velem:
A legjobb barátnők vagyunk. Igaz néha az agaymra megy, de nagyon szerethető lány. Mindig utánam koslat és szinta mindent együtt csnálunk. Az ő és az én apukám üzlettársak most kezdtek bele egy közös projektbe. Így úgy tünik a nyaralásunkra is együtt fogunk menni, aminek mind a ketten nagyon örülünk.

Keresem a nagy Őt!

[You must be registered and logged in to see this image.]

név: Jason Stink
kor: 18 év
csoport: macsó
pb: Brian Austin Green
jellem: Ki hinné el, hogy egy macsó olyan tud lenni, mint ez a srác. Nem az a sznob fajta, de nem is tól kedves lélek. Vannak gondjai a tanulásban és nem ígérkezik a jövőjáben öztöndíj sem. A pénzből majd kicsatttanó családja a feje tetején áll és nem tudni mikor lesz megint minden rendben otthon. Minden lány odavan érte meg vissza, de őt csak egy érdekli.
kapcsolata velem: Jason már 1. gimis osztály óta belém van esve. Lehet, hogy nekem is tetszik már egy ideje? Hát ami azzt illeti eléggé. 2.ig nem volt senki a srác addig csakis az én rajongóm volt. Utána beállt a mők közé és már csak távolról imádott. Egyszer randira hívott, de a fene nagy büszkeségem miatt nemet mondtam amit a mai napig nagyon bánok. Azt hiszem benne talátam rá egy megfeleő parnerre, egy ideig legalábbis biztos. Nagyon kedvelem csak ezt ő még nem tudja.



A hozzászólást Beverly Cavalier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 14 2012, 09:49-kor.

6Karakterpiac Empty Re: Karakterpiac Szomb. Júl. 14 2012, 04:46

Iason Wennel

Iason Wennel
~ Macsó ~

Keresem a... Őt Very Happy


[You must be registered and logged in to see this image.]

Név: Jane____ - családnév tetszőleges
Kor: 16
Csoport: Amit választasz csak kívülálló és városlakó ne legyen!
Play by: Lily Collins - csakis ő *-*
Jellem: Rád bízva Smile
Ki ő nekem: Nos Jane a barátnőm lesz, mert még nem mondtam el neki, hogy szeretem és nem úgy gondolok rá ahogyan azt ő hiszi.
Előtörténet: Mivel még nem beszéltem róla sokat, megengedem, hogy olyan legyen amilyennek megalkotják. Szóval minden az alkotó fantáziáján múlik.

7Karakterpiac Empty Re: Karakterpiac Pént. Júl. 27 2012, 01:53

Logan Sheehan

Logan Sheehan
~ Városlakó ~

KERESEM AZ EXEMET!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Név: Dianna ________
Kor: 24 év
Foglalkozás: főiskolai hallgató, mellette egy bárban dolgozik éjszakánként
Jellem: alkotóra bízom, csak ne legyen egy elkényeztetett, hisztis picsa
Kapcsolatunk: másfél éve ismertem meg egy bárban, ahol egy drogkereskedő után nyomoztam épp. Sok hasznos információval látott el, ezután meghívtam egy italra és jöttek a dolgok egymás után. Egy évig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást, de mint minden kapcsolatom, ez is a munkám miatt romlott meg, mivel kevés időt szántam rá és szabad időmet inkább az őrsön töltöttem. Fél éve szakított velem, még azóta sem tettem túl magam rajta teljes mértékben.
Titulus: jellemhez igazodva
Play by: Miranda Kerr (ha nagyon muszáj, válthatsz Lyndsy Fonseca-ra)

8Karakterpiac Empty Re: Karakterpiac Hétf. Aug. 27 2012, 09:23

Cassandra Hamilton

Cassandra Hamilton
~ Staff team ~

Keresem a barátomat
[You must be registered and logged in to see this image.]

Név: Jake Force (Chris Zylka) / Adam Force (Thomas Dekker)
Kor: 20
Csoport: Kívülálló, Macsó, Lázadó
Play by: Chris Zylka / Thomas Dekker
Jellem: Rád bízva, de azért legyen egy kicsit rossz fiú Wink
Ki ő nekem: Jake/Adam a barátom. Még New York-ban találkoztunk, hiszen a szomszédoknál ez így szokás. Aztán ahogy telt múlt az idő és mi egyre jobban felnőttünk a szerelmünk is úgy nőtt. Így aztán el kezdtünk járni.
Előtörténet: Mivel még nem beszéltem róla sokat, megengedem, hogy olyan legyen amilyennek megalkotod. Szóval minden az alkotó fantáziáján múlik. De azért van egy-két támpont. Jake tipikusan az a srác, aki vonzza a csajokat és velük együtt a zűrzavart is. De valahogy Ő meg én mégis olyanok voltunk, mint a Jing és a Jang. Kiegészítettük egymást és ez így volt a legjobb. De amióta azon az estén elment, senki nem hallott róla, se a családja, se én.
(Azon az éjszakán nagyon összevesztünk, ő elment, és miután én L.A-be költözök, váratlanul megjelenik és utána többi meg majd jön magától, de szeretni fogjuk egymást, azt azért tudni kell.)

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.