Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
McDonald's és egyéb gyorséttermek Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
McDonald's és egyéb gyorséttermek Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
McDonald's és egyéb gyorséttermek Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
McDonald's és egyéb gyorséttermek EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
McDonald's és egyéb gyorséttermek Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
McDonald's és egyéb gyorséttermek NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
McDonald's és egyéb gyorséttermek Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

McDonald's és egyéb gyorséttermek

4 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty McDonald's és egyéb gyorséttermek Kedd Júl. 10 2012, 22:16

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

...

2McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 11 2012, 08:05

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Cassi & Jeff


*Elég eseménytelenül telnek mostanában a mindennapjaim. Kellene valami kis izgalmat csempésszek az életembe, de nincs kedvem elgondolkodni, hogy mi is legyen az. Éppen ezért maradtam egy egyszerű kis esti sétánál a belvárosban. Miután magamra húztam szokásosnak nevezhető fekete pólóim egyikét már el is indultam jól megszokott útvonalamra. Jó lenne valami ismerős arcot vagy netán arcokat látni.
Séta közben elkezdtem írni szokásos kis naplóbejegyzéseimet, miközben eszembe jutott a mai napra egy kis játék, melyet persze nem terjeszthetek ki az emberekre, de talán csak egymagamban is jó lesz.*~Minden kérdéses dolgot úgy fogok ma eldönteni, hogy kiszámolom valamivel, hogy mi is legyen a válaszom. Igen, azt hiszem ez működni fog mára. Persze lehet, hogy ezáltal elég kényelmetlen helyzetekbe hozom majd magam.~*Miközben ilyesmiken töröm a fejem meglátom a mindenki által jól ismert táblát. Egy hatalmas M betű. Bizony, megérkeztem a McDondald's elé, mely az egyik kedvenc helyem itt a környéken. Magam sem tudom miért, de szeretem. Hallom amint megkordul a gyomrom, így hát csak reménykedik tudok benne, hogy a játékom most pozitív végeredménnyel zárul majd. Apró füzetemet elrakom a farzsebembe és két kezemmel jelzem a két választást. Jobb az, hogy bemegyek, míg a bal a nem. És szépen lassan elkezdek magamban dúdolni egy kiszámolós nótát. Mikor a végére érek örömmel konstatálom, hogy a jobb kezem nyert, így boldogsággal töltve elindulok a gyorsétterem felé, majd be is lépek az ajtaján egy szép estében reménykedve...*

3McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 11 2012, 08:22

Cassidy Moore

Cassidy Moore
~ Cicababa ~

Ma nem voltam suliban. Helyesbítek, ma se voltam suliban, valamiért két pedikür között nem volt kedvem hozzá, de attól nem tartok, hogy emiatt csúnyán néznének rám. Amúgy se tudnának, szóval mindegy. A limóban ülve épp az egyik "barátnőmmel" ecsetelem, hogy mit is csináljunk ma, de nekem most úgy semmihez nincs kedvem, így ezt beszélem serényen, vagyis próbálom vele megértetni. Néha irritál, hogy szinte levegőt se akarnak venni nélkülem, hisz nem fenyegetem őket semmivel, nekem bőven elég annyi, hogy akkor vannak ott, amikor kellenek, ezen kívül nem érdekel, ki, mit, mikor, hol és kivel csinál. Magányügy. Nekem is van, bár manapság egyre ritkábban, valaki mindig mindent tud, ami egyáltalán nem tetszik, szóval most a delikvenst kajtatom.
- Jake, álljon meg.
Parancsolok a sofőrre, ahogy a McDonald's előtt haladunk el. Igen, Cassidy Moore most hamburgert fog enni, mert legyen bármilyen meglepő is, én szeretem. Kivételesen, ahelyett, hogy a sofőrt küldeném be érte, magam megyek. Mihelyst kilépek a kocsiból, pár tekintet rám szegeződik, de már megtanultam ignorálni őket. Mondhatni, hozzá szoktam, hogy mindig megbámulnak, sőt van mikor el is várom. Főként ezért nem jelenhetek meg akárhogy, ezért kifogástalan mindig a külsőm, ahogy most is, így csak egy magabiztos mosolyt csalnak ki belőlem.
Belépve a mosolyom még nagyobb lesz, mikor is meglátom a töri tanárt. Igen, Jeffrey. Na jó, ne tessék félreérteni, nem mindenkinek jegyzem meg a nevét, de ez a pasi....
- Jó estét! Csak így egyedül?
Megyek is oda hozzá, miután elkértem a hamburgerem. A mosolyom levakarhatatlan, még ha lehet haragszik is rám a másik, mert nélkülöznie kellett az óráján.

4McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 11 2012, 08:38

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

*Belépésem után nem fogadott nagy tapsorkán, se üdvözletek hada. Na de miért is képzelek én ilyesmiket? Persze jó néha eljátszani a gondolattal. Lassan odasétálok a pulthoz, és miközben a sorban állok elkezdem a számolást.*~Ec pecc kimehetsz, holnap....~*Minden dolognál el kell ezt végezzem, mire rájövök, hogy ez így kissé hosszadalmas. Meg talán elmondhatjuk, hogy hülyeség is. Azonban mire sorra kerülök már legalább tudom mit kérek, és körülbelül egy perccel a rendelésem leadása után már meg is kaptam a kívánt termékeket. Leülök az egyik ablak melletti asztalhoz, hogy más is helyet tudjon foglalni nálam, hogyha akar persze. Előveszem a kis füzetecskémet, és lejegyzem, hogy mi is történt velem az utolsó mondatom óta. Hogy mit rendeltem, hova ültem, és miegymást. Persze ezért sokan elitélhetnek, de én már megszerettem ezt a dolgot, szóval folytatom. Mikor az utolsó mondatokat fejezném be akkor odalép az egyik diákom, és persze meg is szólít.*
-Szia Cassi! Mondtam már, tantermen kívül nyugodtan tegezhetsz. Amúgy igen, egyedül. Mint tudod, nemrég jöttem csak a városba, és a töri tanárok, hát hogy is mondjam....*Kis szünetet tartok a mondandómba, míg egy kortyot iszok, majd folytatom.*-Szóval hát, nem a legnépszerűbbek. Még ha olyan jófejek is mint én.*Mondom kissé nagyképűen, de szeretem ezt sulykolni az emberekbe. Aztán ki mit gondol, az már a maga szívügye.*-Persze megjegyezhetném, hogy te sem látogatod még az óráimat se, szóval mit is várok én a Los Angeles-i néptől?
*Teszem fel a kérdést, mely után gyorsan feljegyzek még pár mondatot a füzetembe, majd becsukom, és leteszem a tálcám mellé az asztalra.*-És te? Mi járatban errefelé?

5McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 11 2012, 08:53

Cassidy Moore

Cassidy Moore
~ Cicababa ~

Van egy olyan gyanúm, hogy egy darabig itt leszek, de semmi baj, Jaket azért fizetjük, hogy várjon, ha kell meg vigyen oda, ahová szeretném. De hát itt az alkalom. Oké, tény, hogy bejön nekem a tanár úr, ezt rajta kívül vélhetőleg mindenki más is tudja. Na, igen... rajta kívül. De ezzel sincs gondom, sose szerettem az egyszerű dolgokat...
- Ó, ugyan már, még pár nap, és le sem bírod majd vakarni magadról az embereket.
Mosolygok rá biztatóan, miközben le is ülök vele szembe. Tényleg, valamiért mindig elfelejtem, hogy tegezhetem is, jó talán azért, mert eddig nem nagyon futottunk össze termen kívül, sőt... néha még a teremben sem, ami annyit tesz, hogy link módon nem mentem be. Persze, csak mert halaszthatatlan dolgaim voltak, amikről sajnos én nem tehetek, mint mondjuk ma is. Nem hiába töltöttem fél napom a szépségszalonban, holnap díjátadóra megyek.
- De csak ma. Apám megint kapott egy díjat, és holnap díjátadóra megyek. Anyámnak meg heppje, hogy ne legyen rajtam hiba.
Mosolyodok el halványan, majd sóhajtok, miközben a vállam is megvonom, mert igen, képes vagyok ennyi mindent csinálni egyszerre. Nő vagyok.
- Hamburger.
Lóbálom meg előtte a zacskót, és úgy mosolygok rá, mintha szabályt szegnék. Voltaképp meg is szegem, anyám kinyír, ha megtudja, hogy ilyesmivel szennyezem magam.
- Viszont ennek a helynek még csak a közelében se láttál, oké? Nem szeretném, ha valami olyan pletyka terjedne rólam, hogy elhízok, vagy ilyesmi.
Forgatom meg a szemem, mert az életemmel jár, hogy ezekre is figyelnem kell. Rossz akaróim mindig is voltak, és lesznek is, csak hogy én nem törődök velük.
- Na, és? Mit írogatsz? Bulizni voltál már?

6McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 11 2012, 09:05

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Első szavai hallatán csak egy mosoly jelenik meg az arcomon, és mellé egy vállrándítás. Nem igazán tudom ezt elképzelni, éppen ezért ráhagyom a lányra, ha ő így érzi helyesnek akkor mondja csak. Majd elkezdem eszegetni jól megérdemelt vacsorámat. Nem mondanám, hogy eközben a mennyországban érzem magam, hiszen azért valljuk be van ennél jobb kaja is, de hát mi mást ehetne egy agglegény, hogyha nem gyorskaját.
-Ohhh, így már minden érthető. Kíváncsi leszek hogy villogsz majd a jövőhéten.
Persze nem áll szándékomban őt feleltetni egy ilyen eset után, de hát azért nehogy már azt érezze, hogy bármikor megteheti, hogy nem jön be az óráimra, csak azért, mert neki másnap jelenése van. De nem fogom itt a szigorú tanárt játszani, hisz nem vagyok az. A hamburger láttán csak elmosolyodom.
-Nem tudtam, hogy neked szabad ilyesmiket. Bár nem hiszem, hogy egy kettőbe belehalna az ember, sőt, talán néha még jót is tesz. De te se mondd el anyukádnak, hogy ilyesmiket mondok, mert azt hiszem egy életre megutálna.
Nem igazán tudom még, hogy hogyan is viselkedjem a lány közelében. Valahogy úgy érzem, hogy kedves, meg persze szép is, de hát mégsem tekinthetek rá így. Nem, ő egy tanítvány, akit mindig a jó, a helyes út felé kell terelgessek.
-Hidd el, nekem lakat van a számom, de amint látod még vannak itt egy páran. De hogyha gondolod, akkor leléphetünk innen.
Miután ezt kimondtam egy kicsit talán meg is bántam a dolgot. Hiszen nyilvánvaló, hogy a következő állomásunk nem mondjuk egy múzeum lesz. Elkezdem kiszámolni, hogy elváljanak-e az útjaink innen kimenve, vagy ne, és hát a válaszom az kell hogy legyen, hogy ne. A sors is szórakozik velem, erre a megállapításra jutok. Majd a naplómra teszem a kezem amikor meghallom a kérdését, és felé tolom, miközben másik kezemmel az utolsó sült krumplit tüntetem el.
-Hát, ha kíváncsi vagy akkor nézz bele. De annyi az egész, hogy életem minden mozzanatát leírom, illetve ha olyan van lefotózom, videózom, ilyesmik. Legyen min csámcsognia a történészeknek.
Mondom mosolyogva, majd a bulis kérdésre csak megrázom a fejem. Nem igazán szeretek egyedül mászkálni, és hát mivel még nincs nagyon ismerős itt, így nem is nagyon mentem sehová.

7McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 11 2012, 10:16

Cassidy Moore

Cassidy Moore
~ Cicababa ~

Egy biztos, a pasi nem valami bőbeszédű, bezzeg mikor a Spanyol megszállásról, vagy miről van szó. Oké, szeretem én a törit meg minden, de ennyi szám, meg ennyi név, meg ennyi hely... hát ki jegyzi ezt meg? Mindenesetre, én lelkesen szoktam imitálni a figyelést, mert igen, nekem az is megy, mármint az imitálás, és még sok más is, na de... ezt inkább hagyjuk.
- Addigra szerintem Tífuszt kapok, vagy csak simán beteg leszek.
Vázolom fel a tervem hatalmas vigyorral az arcomon, persze végső esetben ráfeszek valakit, hogy írjon nekem puskát, mert bizony azt se én magam szoktam írni, az túl fárasztó, és asok a macera vele. Meg miért tenném, ha van valaki, aki egy mosoly után már könyörög, hogy ő írhassa?
- Nem is szabad.
Húzom el a szám, ahogy magam előtt látom anyám tök ideges fejét, meg a méregtelenítő kúrát, fúúúj, azt annyira utálom.
- De ez általában hidegen hagy. Mármint, hogy mit szabad és mit nem.
Vonok vállat vigyorogva, és ezt most nem csak a kajára értem. Köszönöm, megvannak a saját szabályaim, szóval nincs szükségem arra, hogy másét is betartsam. Azt csak azok teszik, akik nem elég kreatívak ahhoz, hogy saját szabályokat hozzanak létre, vagy nincs annyi pénzük, hogy elsimítsák a dolgokat. Bár ezzel vajmi keveset törődök, a lényeg, hogy én megtehetem ezeket.
- Á, anyu tündéri egy nő, csak betegesen törődik az alakommal.
Igen, az enyémmel, nem a sajátjával. Úgy vallja, hogy ő már megélte a fény korát, és most engem cseszeget a hülyeségeivel. De legalább jó ruhákat tervez, tényleg nem panaszkodhatok.
- Áááá, velük elbírok. Hidd el, nem nagyon szeretnek nekem keresztbe tenni.
Jelenik meg egy magabiztos mosoly az arcomon, igaz fogalmam sincs, hogy Jeffrey mennyire van képben a suli hierarchiájával. A lényeg, hogy tényleg kétszer átgondolják, mennyire van szükségük arra, hogy csak egy senkik legyenek a sok közül.
- Viszont igen, ilyenkor tök jó a strandon járkálni, alig vannak, szóval, ha van kedved. És még láthatod is, hogy ezt befalom, sosem teszem úgy, hogy van szemtanú a közelben.
Ami tény, mert ki tudja, kinek jár el a szája, és anyut tényleg nem szeretem felhúzni, akkor még apu se tudja lenyugtatni, pedig ő mindig engem véd. Hát persze, hisz én vagyok a pici lánya.
- Oh, nem... csak azt hittem a dolgozat kérdéseit írod épp. Na, akkor belenéztem volna.
Nevetek fel, pedig aljasabb módszert is tudok, hogy kiszedjem belőle, és még csak ellenemre se lenne a dolog. Végül is, csak huszonöt éves, még pont belefér.
- Nos, akkor megyünk?
Pattanok fel, és kihívóan mosolygok rá, hisz lehet, hogy meggondolja magát, de se baj, engem nem lehet egy könnyen lerázni.

8McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 11 2012, 10:28

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Vége
//át Malibu Beach-re//

Kérdéseimre szépen sorjában választ is kapok. Nem nagyon akarok törődni az anyjával, meg a hülye gondjaival. Bár vannak érdekes meglátásaim az ügyben, melyeket talán meg kellene osszak vele. Igen, azt hiszem az lenne a helyes, meg amúgy is, miért kellene megtartsam magamnak?
-Igazándiból a szavaidból azt veszem ki, mintha kissé eleged lenne az anyád "hülyeségeiből". Persze lehet tévedek, elvégre nem is ismerlek, de mintha erről lenne szó. Úgy érzem, hogy te sokkal szívesebben szabnád meg, hogy mikor épp mit csinálj, mit egyél, meg hasonlókat, de talán félsz ezeket kimondani az anyukádnak.
Valószínűleg ez a szövegem kicsit úgy hangzott mintha a pszichiátere mondta volna, de ez csöppet sem érdekel. Hátradőlök a székemen, és egy órára pillantok, hogy vajon mennyi is lehet az idő. Nincsen túl késő, szóval nem akarok még hazamenni, így egyértelműen jó opciónak tűnik ez a strandon sétálgatós dolog.
-Hát, ha te mondod, akkor biztos jó ott. Hogy őszinte legyek, egy ideje itt vagyok a városban, de még nem próbáltam ki, szóval azt mondom, hogy miért is ne. Kivételesen te vezethetsz be valami újba.
Mondom Cassinek mosolyogva. Lassacskán talán kezdem azt is elfelejteni, hogy egy diákomról van szó, na nem mintha én olyan lennék, akit ez meggátol bármiben is, csak annyi kell, hogy ne úgy tekintsek rá. Az ablakon kinézek, és meglátok egy újabb akadályt.
-Hogyha a limuzinus emberednek sincs ellene kifogása, akkor inkább gyalog menjünk. Nem nagyon szeretem az ilyen dolgokat.
Nem igazán tudom, hogy ez mennyire fog neki tetszeni. Hiszen amit eddigi itt tartózkodásom alatt megállapítottam az az, hogy ezek a gyerekek imádják a limojukat, és nem nagyon szeretnek enélkül semerre se menni. Felállok a székemről, és jelzem a lánynak, hogy tőlem akár indulhatunk is.

9McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Hétf. Júl. 16 2012, 21:46

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

to my Garrison

[You must be registered and logged in to see this link.]

Furcsa, hogy mióta kimondtam, nem akarok bekerülni a suli elitjébe, a fiú arcán egy széles mosoly, már-már vigyor terült el és ez azóta sem akar eltűnni. Szokatlan, mert ő nem az a mosolygós fajta, persze nem mogorva, csak éppen nem mosolyog annyit, mint például én. Na jó, annyit, mint én senki nem mosolyog... csak Will. Tényleg jó lenne elugrani valahová, hiszen a koleszben semmi nem történne, nem tudom, lehet, hogy még halálra is unnám magam, így amikor közli, hogy neki sincs programja széles mosoly terül el az arcomon, így már ketten vigyorgunk, kicsit hülyén nézhetünk ki.
-Hát, nem hagyhatlak éhen halni, úgyhogy irány valami kajálda. -Mosolyodom el ismét, majd hamarosan sarkak kopogását hallani. Izgatottan megfordulok, remélve, hogy ez már Mrs Walters, és igen. A hozzám intézett mondatára csak egy mosolyt eresztek felé, úgy érzem felesleges lenne bármit is mondani.
-Szóval McDonald's? Jó, indulhatunk. -Mondom mosolyogva, majd felpattanok a helyemről és megindulok az ajtó felé. Nemrég ettem, de egy sajtburgerre vagy egy jó kis salira mindig kapható vagyok. El is indulunk, útközben persze mindenféléről csevegve, majd úgy 10 perc gyaloglás után meglököm az étkezde ajtaját és belépünk. Szeretek ide járni, mert mindig tele van fiatalokkal és gyerekekkel, ettől olyan jó hangulata lesz. Odalépek az egyik sor végére, majd szembefordulok a fiúval.
-Te mit eszel? -Kérdem mosolyogva, ezzel is időt nyerve magamnak, ugyanis még nem sikerült eldönteni, mi is lesz a mai második ebédem. Hamarosan aztán mi kerülünk sorra, így intek a fiúnak, hogy rendeljen. Közben én is kitalálom, hogy egy sajtburger és egy kis sült krumpli mellett maradok.
-Asszem nekem egy sajtburger és egy kis sült krumpli lesz egy kis kólával. -Mondom a pult mögött álló lánynak, majd megkapva a tálcáinkat elindulunk egy szabad asztalt keresve.

10McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Hétf. Júl. 16 2012, 22:31

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tagged: Hilary Wellington
Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Dress: [You must be registered and logged in to see this link.]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Elköszönök a tanártőtől, még mielőtt bunkónak titulálna annak ellenére is, hogy jelenleg ő az egyik tanárom, majd kisétálok az ajtón Hilary kíséretében. Az iskola aulája furcsán kihaltnak tűnik, néhány végzős ül csak a körasztaloknál és készülnek valamire. Talán épp pótdogákra, netán az érettségire. Ilyenkor kezdek el igazán félni a tételektől és magától a helyzettől, hogy majd ott kell bent ülnöm, két tanárral szemben, akik minden erejükkel azon lesznek, hogy a legnehezebb kérdésekkel bombázzanak. Vagy abban reménykedjenek, hogy a legizzasztóbb kérdést húzzam ki. Már előre félek, pedig még hátra van egy évem. Mindegy, vigasztal a tudat, hogy a vizsgák után szabad vagyok. Független leszek mindentől és mindenkitől. Már ami az Elit réteget és az ő beszólásaikat illeti...
Mikor beérünk a McDonald's-ba, megcsap az a kellemes illat, ami minden gyorsétteremben. Viszont ez a hely valamivel másabb. Nem az a fülledt zsírszag fogad, amitől lassan, de biztosan megfulladsz, hanem kellemes illataromák szállingóznak mindenfelé. Elmosolyodom, de csak egy röpke perc erejéig. A pulthoz sétálunk, ahol Hilly megkérdezi, mit szeretnék enni. Hát, mit ne mondjak, a pénztárcám bánni fogja az esetet, ugyanis a fél menüt fel kellene zabálnom ahhoz, hogy jól lakjak. De azt még sem csinálhatom, mert valami elmebeteg disznónak néznének. Sebaj, azért a nagy adagot, azt tartom.
- Szia! Két hamburger, két sajtburger és egy nagy sültkrumpli lesz. Ja, és mellé egy nagy kóla. Köszönöm! - mondom, miután Hilary is kikérte a sajátját. Átnyújtom a pénzt, ami az adagomért jár, majd, ha elkészült, elindulok a lány után egy szabad asztalhoz.
Egy négy fős asztalnál telepedünk le, így könnyedén magam mellé tudom dobni táskámat, na meg ha szeretné, akkor ő is. Helyet foglalok és rápillantok.
- A kollégiumból meddig szabad kimaradnotok? Mármint, nem szólnak érte, ha a városban császkáltok? - kérdezem, mert én úgy hallottam, hogy meg van szabva, milyen időközönként járhatnak ki.
Kicsomagolom az első hamburgert és beleharapok, majd egy darab krumplival kísérem le. Komótosan megrágom azt az egy falatot, ami hatalmasnak érződik. Túl nagyot haraptam, de hihetetlenül éhes vagyok. És van egy olyan érzésem, hogy a vacsoráig jó párszor megéhezek majd még. Focista vagyok... sokat edzek... nagy étvágyam van.

11McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 18 2012, 00:21

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

to my Garrison

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ahhoz képest, hogy a suliban ettem, mielőtt a könyvtárba mentem eléggé kezdek megéhezni, így hát nem is baj, hogy jövünk enni. Az elhízás veszélye úgysem fenyeget annyira, főleg most,hogy Willel megdumáltuk, sportolunk rendszeresen. Apropó könyvtár. Most jut eszembe hogy szépen elvonultam a könyvtárba kicserélni a könyvet, de mivel nem volt ott Mrs Walters, hát leültem dumálni Garrivel, végül pedig eljöttünk kajálni... de a könyvet nem sikerült kicserélnem, így jobb lesz, ha még a koleszbe visszamenetel előtt beszaladok és keresek egy újat, nehogy megint olyan napom legyen, mint ma. Miután Garri is leadta a rendelését, belekapaszkodunk a tálcánkba és követve a fiút végül egy négyfős asztalnál találom magam. Le is ülök a fiúval szembe, táskámat pedig ledobom magam mellé, mivel elég nehéz, túl sok könyv van benne.
-Elvileg vissza kell érnünk nyolcra, de ha elkéredzkedünk, akkor csak tízre. De ez csak elvileg.. mivel én jó vagyok, azt mondták, visszamehetek később is, de azért ne hajnali kettőkor. De igazából nem szoktam sokáig kimaradni. Mindenesetre így jobb, hogy nem kell folyton az órámat néznem. -Fejtem ki neki mosolyogva, bár megkértek, ne reklámozzam, hogy rám meg még pár emberre nem érvényes a tilalom, de úgy érzem Garri nem fogja elmondani senkinek, ha meg igen, ne nagyon kerüljön a szemem elé.
-És neked van valami korlát, hogy mikorra kell hazaérned, vagy csak beesel amikor akarsz? -Érdeklődök,hiszen ahány család, annyiféleképpen nevelik a gyerekeket és ez vonatkozik a hazaérés időpontjára is.

12McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 18 2012, 00:48

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tagged: Hilary Wellington
Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Dress: [You must be registered and logged in to see this link.]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Isteni ez a hamburger! Nem gyakran járok McDonald's-ba, sem másféle gyorsétterembe, mert Sandy utálja, ha ilyen mű kajákkal tömöm magam, de szerintem ennyitől még nem lesz bajom. Úgy is ledolgozom az edzéseken, a vacsora pedig még simán belém fog férni. Mindig belém fér. Nem tudom, mire foghatnám ezt a hatalmas étvágyamat, mert írtam már a sportolás számlájára, de volt, hogy azt mondtam: férfiból vagyok. Azaz, még férfinak egyáltalán nem mondanám magamat, de a lényeget értik, ugye? A génjeimben van, hogy zabáljak, méghozzá töménytelen mennyiséget anélkül, hogy egy grammot is híznék.
Hilly elmondása szerint tehát majdhogynem korlátlan kimenőjük van, neki legalábbis biztosan. Kicsit irigylem, mert engem otthonról már kilenc után nem engednek ki, nyolcig pedig abszolút nem is mennék sehova, mert leckét írok meg tanulok. Egyenlőre ez a legfontosabb számomra. Ha lenne barátnőm, talán bonyolultabb lenne megoldani, mármint ami a szabad időm beosztását illeti, de inkább foglalkoznék az ilyen bonyolult dolgokkal, mintsem szingliként tengődjek a gimiben már negyedik éve is. Ebből simán ki lehet következtetni, hogy miken nem estem még át. De ezt hagyjuk is. Gáz az ilyesmiről beszélni, főleg úgy, hogy nem csaj vagy. Igen, egy lúzer vagyok, de attól még a büszkeségemet szeretném megőrizni. Mármint azt, ami még maradt belőle a szívatások után.
- Akkor elég jó dolgotok van. Vagyis, neked mindenképp. De, gondolom néha azért kimászkálsz tíz után is, nem? - kérdezem, mikor bekapom az utolsó falatot, ezzel elfogyasztva az első hamburgeremet. Nem húzom az időt, kortyolok a kólámból és neki is esek a másodiknak.
Elgondolkozom, mit mondjak, addig legalább lenyelem azt a hatalmas falatot, amit most haraptam le épp. Nincs okom hazudni, főleg nem neki, így hát kortyolva ismét a kólából, végül megszólalok.
- Hát, Sandy kilencig ad nekem kimenőt. Nem szereti, ha egyedül mászkálok a városban, mert szerinte Los Angeles veszélyes hely. Nyolcig viszont tanulok, arra az egy órára meg már fölösleges kimennem. Legfeljebb a boltba ugrok ki. Öhm, mondtam már, ki az a Sandy vagy most csak egy hatalmas, fekete folt van a fejedben róla? - kérdezem összeráncolt homlokkal, majd belemosolygok kérdésembe. Újabb harapással illetem a hamburgert, kísérve két szál szalmakrumplival.

13McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Szer. Júl. 18 2012, 22:03

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

to my Garrison

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nem mondhatni,hogy gyakran eszem gyorsétteremben, de azért szoktam ide járni, főleg hétvégente, mert akkor a suliban illetve a koleszben kapunk kaját, de csak bizonyos időközönként és ha épp megéhezem, csak beugrom a belvárosba és eszem valami jót, nem feltétlenül itt, hanem akár a kínai negyedben egy jó levest, vagy egy hamburgert, ami jön.
-Igen, én nem panaszkodhatok, de azért a többieknek sem olyan szörnyű.. ők többnyire kiszöknek. -Mondom nevetve, de hát így van. Akit nem engednek ki az kénytelen máshogy megoldani egy-egy randin vagy társasági eseményen való részvételt. -Persze. Ha épp olyan programom van, vagy nem tudok aludni. Nagyon szép a város ilyenkor, de veszélyes is, úgyhogy ilyen egyedül sétálgatok éjszaka részek nem nagyon vannak. -Vallom be, de hát mit titkoljam, hogy félek este egyedül kóvályogni a városban. Annyi gyilkosságról és erőszakról hallani mostanában, hát nem épp arra vágyok, hogy velem is ilyen történjen. Közben figyelem a fiú beszámolóját, miszerint Sandy elég keményen fogja őt.
-Igen, említetted, hogy a dadusod vagy házvezető nő vagy mi. -Kár volt mondani, egyszerűbb lett volna, ha azt válaszolom nem, és akkor nem zagyválok itt össze mindenféle hülyeségeket, de hát ez az én formám, mindig össze-vissza beszélek.
-És ha összejönnétek Brittanyvel, akkor mi lenne? Hogy találkoznátok? Vagy akkor azért elengedne? -Bombázom a kérdéseimmel, de hát na, kíváncsi egy teremtés vagyok, nem tehetek róla. Szeretek mindent tudni.

14McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Csüt. Júl. 19 2012, 01:20

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tagged: Hilary Wellington
Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Dress: [You must be registered and logged in to see this link.]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Szerintem egyáltalán nem olyan nagy hülyeség, hogy nem sétálgat egyedül kint tíz után. Tényleg hallani veszélyes, elrettentő sztorikat a városról és az itt élő emberekről, úgy hogy nem is ajánlanám senkinek, hogy magában császkáljon Los Angeles-ben. Itt aztán vannak bűntények dögivel és nem akarom, hogy épp Hilly legyen az egyik áldozat. Magamban gyorsan lekopogom ezt a gondolatomat, mert még a végén tényleg úgy lesz.
- Nagyon helyes. Én sem tenném a helyedben, de ha rád jönne az este-magadban-sétálgatás, akkor csak hívj fel és kiszökök. Sandy nem örülne, de... inkább a büntetés, minthogy bajod essen. - nézek rá teljes komolysággal és akár a hitelesség kedvéért a kezéért is nyúlhatnék, ahogy erre a könyvtárban is gondoltam, de még mindig úgy tartom, hogy túl drámai és legfeljebb egy elcsépelt romantikus filmben látni ilyesmit.
Miközben megrágom a következő falatot - ami már a harmadik hamburgeremből hiányzik -, megejtek egy apró mosolyt, mert ezek szerint már meséltem neki Sandy-ről. Hát, persze, minden barátom tud róla, akik ugyebár nincsenek olyan sokan. Sandy csecsemő korom óta ismer és igen, akár dada is lehetne, de az túl gáz rám nézve. Vagyis, így hangosan kimondva.
- Inkább maradjunk a házvezetőnőnél. - mondom és közben kortyolok a kólámból, mert úgy érzem, lassan megfulladok a kajában.
Majdnem félrenyelem az üdítőt, mikor Brittany-t hozza fel és azt, hogyha együtt lennénk, akkor Sandy ugyanúgy szigorúan venné-e a szabályokat. Szám elé kapom kezemet, majd miután a korty sikeresen lecsúszott torkomon, köhögni kezdek. Megtörlöm számat a szalvétával és mély levegőt veszek. Talán még bele is vörösödtem a köhögőrohamba.
- Nem mintha az a veszély fenyegetne, hogy ha összejövünk, akkor nem tudnék időt szakítani rá, de... valószínűleg kilenc utánra halasztanám néhány tantárgyból a tanulást és kilenc előtt lennék Vele. De, mint mondtam, ez a veszély nem fenyeget. - fejezem be, majd mielőtt harapnék a hamburgerből, rákérdezek arra, ami egy ideje már kíváncsivá tesz. - Öhm, a múltkor találkoztam az új sráccal, Will Baylor-ral, és mondta, hogy ismeritek egymást. Mit gondolsz róla? - nem mosolygok, pedig szeretnék. Helyette inkább bekapom az utolsó falatot.

15McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Pént. Júl. 20 2012, 21:56

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

to my Garrison

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nah igen, Los Angeles nem épp egy biztonságos város, bár lehetne rosszabb is.. elvileg. De azért én nem szívesen sétálgatok éjjel egyedül, ki tudja, éppen milyen emberek járnak arra, annyi mindent hall az ember manapság, jobb, ha nem tapasztalja meg a saját bőrén. Így amikor a fiú felajánlja, hogy elszökik ha éjjeli sétára támadna kedvem, önkénytelenül elmosolyodom,pedig látszik rajta, hogy teljesen komolyan gondolta amit mondott.
-Okés, majd észben tartom.. de azért nem szeretném, hogy büntetést kapj miattam. -Mondom továbbra is egy mosollyal az arcomon, majd tovább eszegetem a sültkrumplimat mielőtt még kihűlne, mert úgy már nem finom.
-Jó, akkor házvezetőnő. Pedig a dadus is aranyos. -Mosolyodom el ismét, de a hangomból kivehető, nem akarom csúfolni a fiút, csak egy kicsit piszkálódom, úgy barátilag, bár nem tudom mennyire érti a poént. Hamarosan aztán rátérünk az arra az esetre tartogatott forgatókönyvre, ha végre összejönnének Brittanyvel.
-Értem, szóval a tanulás várhat. Nagyon helyes. -Mondom nevetve a fiú válaszára, bár nem tudom még mi mást mondhatnék, tudomásul vettem és felfogtam, mi történne. -Mi az, hogy ez a veszély nem fenyeget? -Akadok fenn az utolsó mondatán. -Hát ha így állsz hozzá, akkor tényleg nincs sok esély. Legyél már egy kicsit optimistább és próbálj meg beszélni vele. -Folytatom a könyvtárban elkezdett meggyőző hadjáratomat, hátha a fiú végre összeszedi magát és odalép a lányhoz akár csak pár szó erejéig is. Közben tovább folytatom az evést, nehogy itt a végén tényleg kihűljön. Mikor a fiú felveti Will nevét, majdnem félrenyelem a falatot, de aztán sikerül lenyelnem rendesen.
-Will? Hát, jó fej, meg rendes. Egész jóban vagyunk. -Kár lenne azt mondanom, csak összefutottam vele egyszer a folyosón, hiszen annál egy kicsit már jobban ismerjük egymást, de igyekszem meggyőző hangon előadni a mondataimat, hátha a fiú megelégszik ennyivel.. bár nem hinném.

16McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Pént. Júl. 20 2012, 22:20

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tagged: Hilary Wellington
Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Dress: [You must be registered and logged in to see this link.]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Csak mosolygok azon, hogy nem akarja, hogy bajba kerüljek. Nem fogok, legalábbis olyan nagyba, mint gondolja, kétlem. Sandy ért a gyerekneveléshez, mert neki is van két fia, emellett tudja, mi az igazán jó büntetés, de... túlságosan könnyű megenyhíteni a szívét, mikor arról van szó. Viszont akkor tényleg nyomós indoknak kell a birtokában lennem, különben minden szép szó hiába van.
Azt hittem, átugorhatjuk ezt a Brittany-s témát. Nem arról van most szó, hogy nem szívesen beszélnék róla órákon át, de egy: nem szeretném ezzel untatni meg fárasztani, kettő: torkig vagyok a jó tanácsokkal. Mindenki olyan egyszerűen mondja nekem, hogy menjek oda és kérjek randit, pedig ez nem ilyen könnyű. Sőt, ami azt illeti, piszok nehéz olykor rávenni magam arra is, hogy köszönjek neki. Félek, izgulok, ideges vagyok... néha mind a három egyszerre magas dózisban. Kibírhatatlan, mégis jó érzés.
- Én optimista vagyok, Hilly. De... ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy azt ti elképzelitek, sőt! Nagyon bonyolult. Vagy inkább, nehéz. Talán egyszer sikerül majd rávennem magamat arra, hogy megszólítsam, de az még nem most lesz. - vonok vállat és bekapom az utolsó falat hamburgert az utolsó pár szál krumpli kíséretében.
Meghökken, mikor Will-t említem, ezért muszáj mosolyognom. Van egy olyan érzésem, hogy nem olyan közömbösek egymás számára, mint azt mondják... vagyis, talán tudják is, de mindegy. Megtörlöm a számat és közben meghallgatom azt a pár szót, amit szinte elnyökög a srácról.
- Jó fej meg rendes? Ennyi? Ez körülbelül egy tíz perces ismeretségre utal... Tíz percet beszélgettetek össz-vissz? - kérdem felvont szemöldökkel, belekortyolva a megmaradt kólába.

17McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Kedd Júl. 24 2012, 23:12

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

to my Garrison

[You must be registered and logged in to see this link.]

Úgy döntöttem, a továbbiakban nem érdekel, mi lesz Brittany és Garrison között, úgyis hiába mondok bármit is, a fiú nem fogja megfogadni a tanácsaimat, csak fújja a maga igazát, hogy úgysem lesz belőle semmi. Pedig ha egy kicsit is bátrabb lenne, vagy legalább csak összeszedné magát, akármi is lehetne köztünk. De hát nem az én boldogságom múlik rajta, így amikor közli, hogy nem érthetem, mosolyogva vállat rántok.
-Okés, te tudod. Azért majd szólj, ha van valami. Nem szeretnék lemaradni. -Mosolyodom el. Na tessék, ennyit arról, hogy kimaradok belőle. De ez van, úgysem tudom leplezni a kíváncsiságomat, ilyen vagyok és kész, így kell elfogadni. Reménykedtem benne, hogy a Willről szóló válaszom megnyugtatja, de nem jött be, tovább kérdezősködik. Nem tudom, lehet, egyszerűbb lenne azt mondani, hogy csak 10 percet beszéltünk, de úgyis kiderül egyszer, hogy hazudtam és végül is a fiú is mindig elmond majdnem mindent, szóval végül úgy döntök, igazat mondok, úgysem tudok valami jól hazudni.
-Jó, nem. Igazad van, nem tíz percet beszéltünk, kicsit többet. Voltunk együtt teázni. -Vallom be az igazság egy részét. Azt azért nem kell tudnia, hogy meglátogatott a koleszszobámban is, még a végén elkezdene kombinálni, annak pedig nem lenne jó vége, elvégre nincs mit kikombinálni.
-Tényleg és ő mit mondott rólam? -Érdeklődök kissé pirosassá vált arcszínnel. Ha már ő kérdezhet, kérdezek én is, remélve, hogy hajlandó válaszolni is.

18McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Csüt. Júl. 26 2012, 07:08

Garrison Hale

Garrison Hale
~ Kívülálló ~

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tagged: Hilary Wellington
Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Dress: [You must be registered and logged in to see this link.]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Elmosolyodom, mikor azt mondja, szóljak, ha lenne valami. Pedig én biztosra tudom, hogy nem lesz, mert Brittany észre sem vesz. Vagyis, gondolom, hogy nem vesz észre, bár természetes, hogy nem jön oda hozzám beszélgetést kezdeményezni. Mindegy.
- Ó, feltétlen szólni fogok. Ne aggódj emiatt! - mondom nagyot sóhajtva, majd a szalvéta szélét kezdem el piszkálni.
Emlékszem, milyen más volt minden kiskoromban. Apa többször hordott magával mindenféle helyre, még a McDonald's-ba is. Mindig sajtburgert rendelt, mert túl üresnek találta a sima hamburgert. Azt hiszem, ezért volt, bár már nem igazán emlékszem rá, mert nem most történt. Apa sokat változott, ahogy anya is. Régóta csak Sandy-t tekintem igazi rokonomnak. Vagy ha nem is csak őt tekintem annak... kizárólag neki mondom el gondomat, bajomat.
- Együtt teáztatok? De hát ez szuper, Hilly. - kapom fel fejemet őszintén mosolyogva, mert szerintem simán lehetne köztük valami. Sőt, még össze is illenek, mert mind a ketten rendes és normális emberek. Ezt nem azért mondom, mert szóba álltak velem, hanem mert alapvetően kedvesek. Gondolom, mindenkivel. - Ő hívott el téged? - kérdem és abbahagyom a szalvéta gyűrdösését.
Kérdését hallván felvonom szemöldökömet, de mosolyomat képtelen vagyok leplezni. Látszik rajta, mennyire érdekli, hogy mi van Will-lel és hogy mit gondol róla. Süt róla az izgalom. Tulajdonképp, nem sok infóval tudok szolgálni, csak teljesen minimálissal és Hilly-nek talán semmitmondóval.
- Semmi különöset, vagyis nagyjából ugyanazt, amit te. Mesélte, hogy voltatok a teaházban. Meg hogy magára borította a teáját. - elmosolyodom ennél a résznél, de nem bunkózásból. Csupán megmosolyogtat a kép, ahogy elképzelem a helyzetet. - Ja, és mondta, hogy örül, amiért te is kolis vagy. Meg hogy szívesen lóg veled. Nagyjából ennyit. - vonok vállat, de tudom, hogy pozitív információkkal szolgálok Hilary számára. Legalábbis remélem.
Körbenézek a kis helyiségben és arra a pár emberre, akik még bent vannak az üzletben. Elhúzom számat, fölöslegesnek találom már, hogy maradjunk.
- Öhm, menjünk vagy maradjunk még? - kérdezem, mert már többször is megrezzent a beszélgetés közben mobilom. Sandy keres, ez biztos. Nem akarok későn hazaérni, viszont Hilary-t sem szeretném magára hagyni.

19McDonald's és egyéb gyorséttermek Empty Re: McDonald's és egyéb gyorséttermek Csüt. Júl. 26 2012, 23:50

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

to my Garrison

[You must be registered and logged in to see this link.]

Furcsa hely ez a Mc Donald's. Hol rengetegen vannak és oda sem férsz a pulthoz, helyed meg főleg nincs, hol pedig alig van valaki, többnyire akkor, amikor már kivártad a rettentően hosszú sort, hogy végre kapj kaját. Miközben eszem ezen agyalok, persze csak amíg Garri ki nem zökkent belőle a válaszával, miszerint személyesen tőle fogom megtudni, ha van valami közte és Brittany között.
-Szuper. -Mosolyodom el, majd mielőtt a következő kérdésére válaszolnék nagyot kortyolok a jó hideg kólámból. Na például ezért is szeretek idejárni, mert ilyen hideg kólát nem mindenhol kap az ember.
-Szerintem is. -Mosolyodom el őszintén. -Hát igazából ez bonyolult. Szóval a menzán nem volt hely, ezért hozzá ültem le enni, mert ő nem tűnt olyan menő arcnak, és hát csak ő volt egyedül. -Kezdek bele a sztoriba továbbra is mosolyogva. -Aztán jól eldumáltunk és kaja után még egyikünk sem akart visszamenni a koleszba ezért kérdezte, nincs-e valami jó hely, mert szívesen töltené velem a délutánt. Hát végül így kötöttünk ki a teázóban... onnantól meg tudod a sztorit. -Avatom be részletesen, mivel Garry az egyetlen ember, akinek ilyeneket elmondhatok. A többi emberben egyszerűen nem bízom. Lehet, hogy velem van a baj, de csak azzal tudok kevésbé felszínes dolgokról beszélgetni, akiben megbízom, és a bizalmamat elég nehéz megnyerni. Így lehet az, hogy egy fiúnak mesélek el ilyeneket, nem pedig a legjobb barátnőmnek, ahogyan a többi lány. Mikor aztán elmeséli, mit mondott Will, elmosolyodom. Reméltem, hogy valami ehhez hasonlót fogok hallani.
-Remek. -Mondom egy elégedett és őszinte mosollyal az arcomon, miközben megiszom a maradék kólámat, majd az órára pillantok.
-Szerintem lassan mehetünk, már kezd késő lenni és Sandy is aggódni fog érted. -Válaszolom a kérdésére, majd felpattanok és elviszem a tálcákat a gyűjtőhelyre, ezután felkapom a táskám és megvárva a fiút elindulok kifelé.


Játék vége
--SZABAD JÁTÉKTÉR--

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.