Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Fagyizó                    Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Fagyizó                    Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Fagyizó                    Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Fagyizó                    EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Fagyizó                    EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Fagyizó                    EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Fagyizó                    EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Fagyizó                    EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Fagyizó                    EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Fagyizó                    EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Fagyizó                    EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Fagyizó                    EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Fagyizó                    Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Fagyizó                    NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Fagyizó                    Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Fagyizó

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Fagyizó                    Empty Fagyizó Szomb. Júl. 14 2012, 07:39

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

...

2Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Vas. Júl. 15 2012, 22:48

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Beverly & Will

Miután felkeltem olyan tíz óra felé ismét csak azon kaptam magam, hogy na Will, mit csinálsz ma? És hát a saját kérdésemre nem tudtam válaszolni, de nem akartam ma is egy olyan napot, mint tegnap. Szóval gyorsan bementem a fürdőszobába, és rendbe szedtem magam. Egy gyors hideg zuhany, hogy felkeljek, aztán megcsináltam a hajam, fogat mostam, megborotválkoztam, és már indultam is a szekrényem felé. Nem akartam semmi extrát, csak normálisan kinézni, így egy egyszerű világoszöld színű hosszú ujjú pólót választottam, és hozzá egy fekete nadrágot. Telefon zsebbe, pénztársa zsebbe, magamhoz vettem még egy vékony kabátot, mert ki tudja manapság, hogy milyen időre számítson, aztán már léptem is ki az ajtómon. Nem volt különösebb célom, csak fel akartam fedezni a várost kicsit jobban. Sosem lehet tudni ugyanis, hogy mikor lesz szükségem ilyesmire. Persze nem ártott volna egy idegenvezető, de hát majd csak megoldom így is. A koleszból kifelé menet láttam pár ismerős arcot. Na nem mintha valaha is beszéltem volna velük, csak úgy a folyosón összefutva néhány szót, de legtöbbnek még a nevét sem tudom. Mégis természetesen itt is leálltam velük egy párszavas csevejre, hisz ki tudja, lehet hogy egyszer valamelyikükből lesz a legjobb barátom. Na persze ezt nem igazán gondolom én sem komolyan, de hát mégis, valahol el kell kezdeni mindent.
A városban járkálva kezdtem kicsit megunni a monoton sétálgatást. Bizony, ezt is meglehet unni egy idő után, és nekem pont most jött el ez az időpont. Mivel kicsit melegem is volt, és pont egy fagyizót pillantottam meg magammal szemben, így keveset vacilálva be is mentem oda. Belépve egy vidám hangulatú helyen találtam magam, ami ragadós volt, és egyből mosolyt csalt arcomra. A pulthoz lépve kértem magamnak egy vanilia eper kombinációt és leültem az egyik asztalhoz, ahol folyamatosan körbe körbe pillantottam, hátha észreveszik valakit, akit talán ismerek, és akihez társulhatok....!

3Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Hétf. Júl. 16 2012, 04:20

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Will and me


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] viselem ma!

Egy kicsit kiütve ébredtem fel a tegnapi bulizásom után, Egy régi barát jött meglátogatni de túl jóra sikerült a találka. Ugyanis itthon megittunk vagy 3 üveg pezsgőt de ha az nem volt elég ugyanis folytattuk egy-két felessel, de igazából nem nagyon emlékszem mennyit ittunk, mert a felesek után már miden homály. Na lehet, hogy nem is baj, hogy nem emlékszek a tagnapra. Nem hinném, hogy jó lenne ha az az este a fejembe maradna.
Amikor e fejem kicsit kitisztult körbe néztem de nem a szobám fogadott hanem valami tök idegen hely. Gyorsan magam mellé pillantottam és a félelmem beigazolódott. Lefeküdtem egy régi barátommal, na szép Beverly, miért kell minden egyes pasira lecsapnod. Gyorsan kikeltem az ágyból és kiosontam a fürdőbe rendbe szedtem magam és felöltöztem majd amilyen gyorsan csak tudtam eltűntem a színről, nehogy még felébredjen és akarjon még valamit. Valószínűleg nem ellenkeztem a dolognak, hisz akkor nem történt volna meg. De nem akarok komoly kapcsolatot és a félre értéseket jobb elkerülni. Így gyorsan elhúztam a csíkot. Haza mentem, eltusoltam és mivel lusta voltam kávét főzni magamnak és senki nem volt otthon úgy döntöttem beülök valahova. Az órámra tekintve már 11 óra volt.
Beültem a kocsiba és egyenesen a legközelebbi fagyizóhoz vettem az irányt. Ahol egy idegen ismerősömre lettem figyelmes. Mivel nem volt kedvem magányosan üldögélni odamentem és köszöntem neki.
- Szia...! - mivel nem tudtam a nevét csak ennyit tudtam mondani. - Foglalt ez a hely? - kérdeztem de csak illemből, mert a választ nem megvárva leültem és rendeltem egy extra erős kávéd.
- Hogy vagy? - kérdeztem, hogy elindítsak egy beszélgetést és beszüntessen a kínos csöndet ami a leülésem előtt elkezdődött.

4Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Hétf. Júl. 16 2012, 07:29

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Beverly & Will


Nem kell sokat ücsörögjek így egyedül, hiszen pár perc elteltével odajön az asztalomhoz egy ismeretlen ismerős. Egyszer leálltunk a suliba beszélni pár pillanatra, de semmi extra. Csak a nevét tudtam meg, és ennyi. Szóval igazság szerint semmit nem tudok róla. Csak azt, hogy épp mindketten egy órára mentünk, de hogy mi volt az már azt sem tudom.

-Szia! Beverly, ugye?
Kérdezek rá, mintha nem tudnám. Ezt csak azért teszem, hogy ő se érezze rosszul magát, hogyha esetleg rákérdezne a nevemre, mert szerintem fogalma sincs róla. Persze ez nála talán bocsánatos bűn, hiszen ő egyenlőre nem 4-5 nevet kell hogy a fejében tartson, hanem ki tudja, hogy mennyit, ellentétben velem.
-Persze, ülj csak...
Félbe is hagyom a mondatot, mert látom, hogy már ki is szolgálta magát. Nem igazán értem, hogy miért kell valakinek 11 óra körül kávéznia, hacsak nem sikerült túl hosszúra az éjszakája. De persze ilyesmire nem nagyon kérdezünk rá. Még akkor sem, hogyha elég nyilvánvaló az eset.
-Kösz jól, igazából csak menekülök az unalom elől. Hát te?
Kérdezem vissza, nem csak udvariasságból. Nagyon is érdekel, hogy mi van vele, mert egyrészt semmit nem tudok róla, és ez zavaró, másrészt pedig igen szép lányról beszélünk, akivel talán jó lenne jó kapcsolatot ápolni. Közben elfogyasztom az általam rendelt finomság utolsó falatját is, majd a kanalat a kis tálkába helyezem, és eltolom magamtól. Hátradőlök a széken és egy kis mosollyal az arcomon figyelem őt. Nem is tudom, hogy mit akarok tőle, egyszerűen csak meg szeretném ismerni, egyenlőre semmi többet.

5Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Hétf. Júl. 16 2012, 08:42

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Will and me


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] viselem ma!


Will! Igen Willnek hívják már emlékszem Wiliam Baylor egyszer közénk tartozott, de lehet, hogy nem ő volt az na erre már nem nagyon emlékszem.
- Igen Beverly - mondtam mosolyogva mert ma nem volt kedvem ahhoz, hogy bárkit is megalázzak. Meg nem is akarom ez a fiú olyan kis cuki. De mi is beszélek? Nem pasizhatok be. Megint! De akkor is eléggé vonzó a srác. Kit érdekel mi volt este, nem hinném, hogy ő olyan lenne, mint az esti barátom. Nem olyannak látszik.
- Nos Will, kérsz valamit még mert remélem nem akarsz távozni még. - mondtam és rendeltem egy shaket amit Will elé tettem.
- Kicsit sajog a fejem. - mondtam csakúgy a levegőbe.
Tényleg elég rosszul éreztem magam. De majd elmúlik, valamikor biztos.
- Mesélj magadról, szívesen megismernélek. - nem voltam szégyenlős lány én bele mertem vágni a dolgok közepébe. Nem akartam sokat halogatni az ismerkedést, de mint már említettem, nem vagyok a hosszú kapcsolatok híve ennyi idősen az is eljön valamikor ha itt az ideje. Addig jók nekem a gyorsan jön gyorsan megy fiúk, akikkel lenyomunk pár kört meghív ide-oda és kész.
A fiú arckifejezéséből nem tudtam semmit levenni. Nem értettem, miért nem tudom leolvasni a gondolatait. De egyet sikerült, nem olyan véleménnyel volt rólam, mint e többiek. Nem éreztem azt a félelem érzetet mint mindenki másnál. Nem tartott tőlem. De nem tudtam eldönteni, hogy ez jó vagy rossz.

6Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Hétf. Júl. 16 2012, 23:43

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Beverly & Will

Nah igen, ahogy ott ültem, és csak figyeltem őt biztosan furcsa látványt nyújthattam. Egyszer csak azonban feladtam ezt az állapotot, és egy kis nevetés kíséretében előredőltem. Úgy tűnik, hogy tévedtem, hiszen emlékezett a nevemre. Ezt már egy jó pontnak könyvelem el, és persze nagyon is örülök neki. De gyorsan túl is lendülök ezen a dolgon, hisz végre valahára elkezdődött valami igazi kis beszélgetés.

-Nem, nem is gondoltam olyasmire, hogy elmennék. Jó nekem itt. Veled.
Nem nagyon tudom egyenlőre, hogy hogyan is viszonyuljak egy olyan lányhoz, mint Beverly. Persze nem sokat tudok róla, sőt, szinte semmit, de azt tudom, hogy az elit tagja, szóval talán nekem is megnyithatna valami kis kaput az odavezető úton. De lehetséges, hogy nem gondolja úgy, hogy én is odatartozhatnék, szóval ezt a dolgot egyenlőre nagyon is korai lenne megkérdezni tőle. Előbb jobb lenne, hogyha megismerne, és persze a jobbik énemet.
-Áhh, szóval kissé hosszúra sikeredett a múlt éjjel. Már ha jól veszem ki a szavaidból. Örülök, hogy végre valaki olyannal is beszélek, aki szeret bulizni is. Eddig nem volt ilyen emberekhez szerencsém.
Én sem vagyok az a nagy partyarc. Nem bírom, hogyha minden este ilyen helyekre kell menni, de azért heti egy alkalom simán beleférne, és igazándiból rám is férne. Na meg többet azt hiszem, hogy a pénztárcám sem nagyon bírna. Kellene valami munkát találjak, mert azt hiszem, hogy az itteni élet hamar le fogja szívni a bankszámlám. Közben rendel nekem egy shake, ami miatt csak egy fura pillantást kap köszönetképpen. Ezt most elfogadom, de már mondom is neki az első dolgot, amit tudnia kell rólam.
-Az első dolog amit tudnod kell rólam, hogy nagyon utálom, hogy meghívnak bármire is. Főleg, hogyha lányok teszik ezt. Szóval, ezt kérlek a későbbiekben mellőzd. De azért köszi.-A végén már persze mosollyal az arcomon mondtam, majd felemeltem a poharamat, és ittam egy kicsit belőle, csak ezután folytattam a kis jellemzést saját magamról.-És hát mit is mondhatnék magamról? Az első ami eszembe jut, hogy imádom a művészeteket, és ez az amihez értek is. Festek, zenélek, éneklek, és színészkedek is. Na persze, hogyha lenne valami munka az megkönnyítené a dolgot, de egyenlőre a suli az első. Aztán elég spontán vagyok, nem nagyon szeretem megtervezni még a következő percet sem. Sokszor jó csak úgy úszni az árral. Szeretem a meglepetéseket, legalábbis általában. Nem is tudom mit mondhatnék még? Azt hiszem így kezdésnek ennyi. Te jössz. Mesélj valamit.
Kíváncsian várom, hogy mit is fog magáról mondani. Igazándiból elképzelésem sincs, de azt hiszem, hogy ez így a legjobb. Nem jó, hogyha egy emberről már ránézésre tudjuk, hogy milyen is ő valójában, hiszen akkor elveszik a meglepetés varázsa.

7Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Szomb. Júl. 21 2012, 02:48

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Will and me


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] viselem ma!


Eléggé kinyitott előttem a srác ahhoz képest, hogy tudja, hogy ki vagyok és hogy ismeri a rangomat a suliban. Nem tűnt így, hogy tartana attól, hogy szétkürtölök bármi is vagy átfestem és így adom tovább. Kedves volt vele, de nem tudtam miért. Soha nem bírnak minket a maga fajták, hisz miattunk vannak ott ahol vannak. Mi tettük úgymond őket olyanná amilyenek. De ő nem volt olyan. Engem speciel nagyon kevesen szeretnek, persze senki nem mer szembeszállni a szavammal vagy nemmel felelni nekem és ez nem azért van mert szeretnek hanem mert félnek tőle. Igen a félelem az ami az embereket lealacsonyítom egy olyan pozícióba amiből szinte sohasem fognak kimászni. Én is ezt teszem az emberek többségével. Tönkre teszem gimis éveiket.
Most nem tudom mit is merhetek elmondani, hisz ha valami olyat megtud rólam a diáksereg amit csak némely embereknek adok a tudtába akkor lőttek a hírnevemnek. Nem sok olyan dolog van az életemben, de ami van azt titokban tartom. Nem tudom miért de valami folytán úgy érzem neki el kéne mondanom, de nem fogom. Lehet, hogy a másnaposság hozza ki belőlem, így maradok a sablonos bemutatkozásomnál.
- Hát hol is kezdjem? - nevetek és folytatom - Apukám a Mercedes cég vezetője és én vagyok a cég arca. Több fotózáson részt vettem már és imádom ha a kamera rám figyel. Szeretem ha az emberek megnézik a képemet és, hogy többen felismernek az utcákon. Elég tuti érzés. - már nem nevettem hanem egy kicsit komolyabb lett az arcom egy kis gondolkozástól.
- Ha már az úszásnál tartunk - használtam egy kicsi szóviccet. - Én speciel imádom a vizet, otthon egy nagy medencénk van rengetek matraccal amiben megmártózok néha napján. Régen amikor általános iskolába jártam egy úszócsapat kapitánya voltam. Nagyon szerettem úszni,de felhagytam vele a gimi miatt. És persze a fotózások is sok időt elvettek az életemből. Nos ennyi amit én mondani tudok magamról. Ja és bocsi a shaket. - kértem bocsánatot, de csak az illem kedvéért ugyanis nem érdekelt, hogy mennyire zavarja. Kicsit megint elő jött belőlem a bunkó lány aki a gimiben is vagyok.

8Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Vas. Júl. 29 2012, 23:32

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Beverly & Will

Csak ülünk és beszélgetünk. Örülök neki, hogy így alakult ez a délelőtt, hiszen mi más kellene két fiatalnak, mint egy kis laza beszélgetés, ismerkedés. És nekem az, hogy ezt pont Beverly Cavalierrel teszem még egy kis bónusz is. Hiszen ő az elit tagja, és nem csak tagja hanem mondhatni, hogy egyik fő embere. Hogyha ő rábólintana, hogy közéjük "emelkedhessek" akkor senki nem merné azt mondani, hogy nem. Ez persze motivál, de jelenleg nem csak ez lebeg a szemem előtt. Más is, igazság szerint ő. Hallgatom ahogy magáról mesél. Persze semmi titkosat nem mond el, inkább csak olyasmit amit akkor is megtudhatnék, hogy beütném a googleba, hogy Beverly Cavalier.

-Örülök, hogy elmesélted amit akár az internetről is megtudhattam volna. Bocsi, de én olyasmit szeretnék tudni, ami ennél kicsit mondhatni személyesebb. Miket szeretsz csinálni, mik a hobbijaid, ilyesmik!
Mondom határozottan. Nem akarok követelőzőnek tűnni, inkább csak érdeklődőnek, de mindképpen szeretnék valami ilyesmit is megtudni róla. Szépen lassan iszogatom a shakemet, és arcomon apró mosollyal nézek a szemeibe. Tudom, hogy nem kellene ezt tegyem, mármint így beszélni vele. És persze lehetséges, hogy ez zavarja is, hisz nem ezt szokta meg, gondolom. De én egyáltalán nem félek ettől a lánytól, ahogy senki mástól sem. Úgy esélyem se lenne bekerülni közéjük, szóval nem tehetem meg.
-Amúgy ez az úszkálás jól hangzik, én is imádok úszni. Persze te biztos jobban meg szebben úszol, hisz én sose jártam ilyen oktatásokra, meg edzésre, semmi ilyesmire. Bár nekünk is lett volna medencénk. De mondjuk New Yorkba ez viszonylag nehezen megoldható.
Nah igen, kissé elkalandoztam, de sebaj. Kíváncsian várom, hogy milyen reakciói lesznek a lánynak, hisz nem tudhatom, hogy mit, és hogyan fog mondani. Az is lehetséges, hogy ezekkel a szavakkal elvágtam magam nála, de nem tudom. Lehet hogy nem. Nem tudom, de meg akarom tudni, és izgatottan várom a válaszát.

9Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Szer. Aug. 01 2012, 09:14

Beverly Cavalier

Beverly Cavalier
~ Cicababa ~

Will and me


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] viselem ma!


Személyeset? Hát nem is tudom mennyire mondhatok neki el bármi olyat ami az életem egy olyan része amit nem tárok senki elé.
De egy kicsi gondolkozás után arra jutottam, hogy én egy elég befolyásos lány vagyok és ha elmondok neki valamit amit titokban vagy esetleg diszkréten akarom kezelni és netalán tán elmondja valakinek akkor tuti, hogy a népszerűségi ranglétrán nagyon le fog csúszni. De ennek ellenére és emellett egyaránt úgy döntöttem elmondok neki még egy pár dolgot.
- Elég magabiztos vagy az tuti. Én a helyedben nem mernék így beszélni magammal, de pont azért, mert ezt megtetted, meg nagyon is tetszel ezért elmondok még valamit. - mondtam majd kicsit közel hajoltam hozzá és a fülébe súgva mondtam neki egy pár dolgot.
- Soha nem voltam szerelmes és már nagyon szeretnék valakit aki igazán szeret, de persze ezt nem mondhatom el senkinek mert akkor nem tűnnék olyannak amilyen vagyok. Másodszor én soha nem bíztam meg még senkiben, hogy miért nem tudom. Nem nagyon éltem a szüleimmel, mert folyton lekötötte őket a munka és a pénz. - majd elhajoltam a fülétől és belekortyoltam az italomba.
- Elég volt ennyi vagy még mondjak magamról valamit?- kérdeztem maj még egyet kortyoltam, de elfogyott az italom rendelni akartam, de nem volt kedvem megszólalni, mert kicsit lustulni akartam.
Odahajoltam a fiúhoz és megint a fülébe súgtam valamit.
- Ez magunk között marad. - mondtam majd nyomtam egy csókot az arcára, és visszaültem.

10Fagyizó                    Empty Re: Fagyizó Csüt. Aug. 02 2012, 00:13

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Beverly & Will


Nem gondoltam volna először, hogy ilyesmiket fog kimondani, de mégis. Ezen kicsit meg is lepődtem, sőt, nagyon is, de próbáltam ezt nem kimutatni. Nem tudom, hogy mennyire sikeredett, csak bizakodhatok.

-Hát tudod, én barátokat keresek egy új városban. Nem hiszem, hogy hatékony tudnék lenni, hogy fülem farkam behúzva ülnék itt veled szemben. Meg amúgy is, az nem az én stílusom. Vagy te olyan embereket szeretnél magad körül tudni, akik meg se mernek szólalni a társaságodba? Nem hinném.
Mesélem neki őszintén, hogy mi is az oka az én úgymond bátorságomnak. Nem gondolom, hogy ez lenne a jó taktika, hisz elég kockázatos is, mert egy rossz szó, és ez a lány örökre a társadalmi ranglétra aljára lökhet engem, ahogy lehetséges, hogy ezt megtette Garrisonnal is. De nem tudom, szerintem az ő helyzete se reménytelen, egyszerűen ő csak nem akar feljebb kerülni. Én viszont igen. Nagyon is! Miután elmondom neki, hogy mit is gondolok ő belekezd a nagy monológjába. Elmondja, hogy amiért ilyen vagyok, meg amiért tetszem neki elmesél még pár dolgot. Odahajol hozzám, és a fülembe súg pár mondatot. Gyönyörű hangja van, legalább annyira, mint ő maga, de erre most nem szabad gondoljak. Odafigyelek arra amit mond, ami kissé meglepő nekem. Amikor elhajol akkor kortyol párat az italából, majd ismét magam mellett érzem arcát, és ismét meghallom a hangját amint suttog. Most sokkal kevesebb szó hagyja el a száját, ez csak egy kérés. Amúgy sem akartam senkinek sem tovább adni, szóval ezt nem lesz nehéz teljesítsem. Majd amikor abbahagyja akkor egy csókot is kapok az arcomra. Kezdem úgy érezni, hogy az, akit szeretne szeretni az talán én lennék. Persze én tisztában vagyok vele, hogy ez lehetetlen, mert én már Hilaryt választottam, és nem akarom őt megbántani. De Beverly-t se lenne szerencsés, szóval ez nehéz kérdés. De tudom, hogy a szívemre kell hallgassak, ami egyértelműen Hilary felé húz. Na nem mintha szerelmes lennék, csak hát úgy érzem, hogy őt tudnám is szeretni, Beverly-t csak barátomnak szeretném mondani. Közelebb hajolok hozzá én is az asztalnál, hogy ne halljon más, de én azért nem a fülébe suttogok, csak gondoltam hogyha ő halkan beszél erről, akkor ezt tőlem is elvárja.
-Természetesen köztük maradhat. Lakat a számon.-[color=white]Mondom mosolyogva, majd folytatom.tgreen]]-Nem gondoltam volna, hogy ilyesmiket megosztasz velem, de nagyon örülök neki. És ne izgulj, tőlem nem tudja meg senki, komolyan. Amúgy nem akarok beleszólni, de szerintem neked nem lenne nehéz találni egy olyan srácot aki szeretne téged, nem?
Hátradőlök a székemen, és várok egy kicsit. Nem tudom, hogy mi mást mondhatnék neki, így csak várok picit. Nem is telik el sok idő, mire megszólal a telefonom. Megnézem, és látom, hogy egy sms-t kaptam. Az egyik kolis gyerek írt, hogy találkoznunk kellene, sürgősen.
-Bocsi, de az egyik kolis srác írt, hogy valami gond van, és segítenem kéne. Remélem nem gond, de most magadra kell hagyjalak. Amúgy is rád férne még egy kis pihenés talán. De nagyon örülök, hogy megismertelek, és remélem találkozunk még.
Mondom, majd felállok, és amikor mellé érek, akkor lehajolok, és egy puszit nyomok az arcára.
-Majd találkozunk! Szia!
Teszem még hozzá, majd elsétálok.

//Köszönöm a játékot, és remélem, hogy nemsokára akár bele is kezdhetünk egy újba Very Happy//



SZABAD JÁTÉKTÉR

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.