Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Szomb. Nov. 03 2012, 11:02

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Miután Micheal egyenlíti a számlát, elindulunk a hűvössé vált Los Angelesi éjszakában. Ez az első alkalom, hogy ilyen későn még ismerős arc társaságában vagyok itt, de sokkal jobb, mint otthon kuksolni és sorozatot nézni.*
-Igen, a bevásárlóutcát megtalálom... *Mosolyodom el, bár elég hülyén hangozhatott, de istenem, lány vagyok.. még jó, hogy megtalálom a bevásárló utcát. Mondhatni hónapok óta ez az egyetlen szórakozásom errefelé, és a boltokban legalább szóbaállnak velem az eladók, ha más nem, az aranykártyámnak köszönhetően.
Útközben figyelem a fiú magyarázatát és igyekszem azt megjegyezni, hiszen elvileg tök szuper helyre megyünk. Amikor aztán megállunk és egy emeletes házra mutat, kissé értetlenül nézek rá, de ő mit sem törődve elindul, így hát igyekszem lépést tartani vele.*
-LA legkirályabb helye?? Ki nem hagynám. *Mosolyodom el ismét, majd követem a fiút, de nem bírom tovább kíváncsiskodás nélkül.*
-Mégis hova megyünk?? Csak nem valami szupertitkos hely a gimiseknek? *Próbálok találgatni, hiszen ez a legértelmesebb ötlet, ami eszembe jutott.*

27Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive - Page 2 Empty Re: Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive Szomb. Nov. 03 2012, 11:14

Micheal Bryson

Micheal Bryson
~ Macsó ~

* Maya tippelésen miszerint egy szupertitkos helyre mennek halkan felkacag.*
- Végül is van benne valami...kevesen tudnak róla általában gimisek jönnek fel és szuper.* Zsebében kezd kotorászni és előveszi a kulcsát,amivel először a lenti kaput nyitja majd egyenesen a lifthez megy.*
- Remélem nem vagy klausztrofóbiás * megnyomja a hívógombot és a gyors szerkezet percek alatt a földszinten terem. Beszállván a negyedik emelet gombját nyomja meg és szintén szempillantás alatt fel is érnek. Egy tömör fa ajtó elé igyekszik ismét matat a kulcsával egy sort,de végül sikerült bejutni a lakásba.*
- És íme az én birodalmam. * Mondja büszkén bevezetve Mayát az ugyan nem túl tágas,de nagyon modern,ami szinte kicsinyített mása Barney Stinson álomlakásának.*
- Ez az belvárosi kéróm. Nem nagy,de arra,hogy ne keljen részegen haza taxiznom épp elég,de ilyenkor suli időben fél életem itt töltöm szóval ha társaságra vágysz vagy esetleg meg akarsz lepni itt mindig megtalálsz. * Körbevezeti Mayát a házban,remélvén,hogy elnyeri a lány tetszését.*

Maya B. Poséy

Maya B. Poséy
~ Lázadó ~

*Meglepődök, mikor kiderül, a hülye tippelésem közel áll az igazsághoz. Most már végképp nem tudom mire számítsak, így hát izgatottan követem a fiút az épületbe, majd a liftben amint látom a negyedik emeletre vezető gombot nyomta meg. Megérkezve aztán egy faajtóhoz siet, én pedig kíváncsian várom, amíg kiszerencsétlenkedi magát a kulcsokkal, majd belépve nagy meglepetésemre ez ízléses és modern lakás tárul elém.*
-Hűű, ez nagyon jól néz ki. *Mosolyodom el, miközben elindulok körbenézni a fiú vezetésével. A magyarázaton, hogy miért van neki ez a lakás ismét elmosolyodom, bár teljesen meg tudom érteni.*
-Szóval ha társaságra van szükségem, elég ha idáig elvonszolom magam. szuper... ezt legalább megjegyeztem, hol van. *Mondom mosolyogva, miközben továbbra is a lakást nézegetem. Mindig is lakberendező akartam lenni, csak először is közbeszólt a családom, majd pedig azok a bizonyos dolgok, amik miatt ide kényszerültem jönni. De ez már történelem... remélem.*
-Ahhoz képest, hogy legénylakás, egész szép rend van. *Jegyzem meg egy mosollyal az arcomon, remélve, hogy nem sértődik meg a fiú, de hát tényleg rend van, jobban, mint néha nálam.*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.