Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~  Empty Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~ Szer. Okt. 03 2012, 00:57

Rachel Lea Parker

Rachel Lea Parker
~ Tanár ~

[Only admins are allowed to see this link]

Ma is, mint minden reggel, amióta megérkeztem L.A-be, egy kiadós kocogással kezdtem a napot a parton. Kell a bemelegítés az egész napos fitt kondícióhoz. Miután lefutottam, az átlagnál kicsit hosszabb távot, oda-vissza a lakásomig, gyorsan felcaflattam a lépcsőn és beálltam a zuhany alá. A felfrissítő zuhany igazán jólesett, úgy is mondhatnám, hogy mennyei érzés volt ahogy a langyos vízcseppek permetezték a bőrömet. Miután nagy nehezen rávettem magam, hogy kimásszak a zuhany alól egy száll törölközőben kisétáltam a hálóba, felvettem magamra valami kényelmes, de mégis csinos, ruhát amiben igazán praktikus tanítani.
Tanítás. Hát igen, nem gondoltam soha, hogy idáig el fogok jutni, de mégis csak sikerült. Mint általában minden más amit eltervezek. Így most éppen úton vagyok egy sikeres és nagyon híres gimnáziumba, hogy átadhassam mind azt a tudást és életérzést amit én a zenében, táncban és a színészetben megtapasztaltam.
Ahogy elértem az iskolához, gyorsan leparkoltam a tanároknak fent tartott parkolóba ahol már csak egyetlen egy szabad hely volt. Gyorsan kipattantam a kis csodajárgányomból és besétáltam az bejáraton.
Minden pont olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. Csilli-villi, elegáns, stílusos és nagyon modern, egy szóval tökéletes. Pár pillanatnyi gyönyörködés után, összekaptam magam és megkerestem a tanári szobát, ahová belépve, csak egy tanárra lettem figyelmes.
A férfi elég magas volt, viszonylag jóképű, de láttam rajta valami megmagyarázhatatlan furcsaságot. De nem bántam, hiszen akkor is meg kell ismerkedni másokkal, ha nem szimpatikusak elsőre. Ezt már megtanultam, az életem alatt, hogy nem szabad a külső alapján ítélni. Éppen ezért odasétáltam hozzá, kedvesen rámosolyogtam és megszólítottam.
- Üdv, Rachel Lea Parker vagyok az új művészet tanár. – mondtam vidáman, mosolygósan, miközben felé nyújtottam a kezem.
Jobb ha az emberek úgy ismernek meg, hogy mindig mosolygós és vidám vagyok mint ha azt gondolják, hogy egy igazi hárpia volnék.

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.