Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Malibu Beach - Page 2 Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Malibu Beach - Page 2 Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Malibu Beach - Page 2 Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Malibu Beach - Page 2 EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Malibu Beach - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Malibu Beach - Page 2 EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Malibu Beach - Page 2 EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Malibu Beach - Page 2 EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Malibu Beach - Page 2 EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Malibu Beach - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Malibu Beach - Page 2 EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Malibu Beach - Page 2 EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Malibu Beach - Page 2 Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Malibu Beach - Page 2 NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Malibu Beach - Page 2 Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Malibu Beach

+3
Jeffrey Skyler
Cassidy Moore
Hilary Wellington
7 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Malibu Beach - Page 2 Empty Re: Malibu Beach Vas. Aug. 05 2012, 21:08

Olivia Byrt

Olivia Byrt
~ Városlakó ~

Noah & Olivia


Már tegnap elterveztem, hogy mit is fogok csinálni a mai napon. Strand! Ez az egy szó ugrott be még lefekvés előtt, és nagy szerencsémre a telefonom nem csörrent meg reggel, szóval senki sem akarja megzavarni a kis programomat. Már egy éve vagyok itt Los Angelesben, de még nem nagyon ismertem meg úgy senkit sem, hogy csak úgy felhívhassam, és elhívjam. Nyár van, szóval gondolom amúgy is zsúfolásig meg lesz töltve a hely, remélem azért ki tudok majd feküdni egy kicsit napozni.
Nem is vacakoltam túl sokat otthon. Gyors mosakodás, és öltözködés. Lenge, nyári ruhát választottam a mai napra, mely alá már a bikinimet vettem fel. Nem akartam olyasmire pazarolni egy percet sem, hogy átöltözés, vagy öltözőkeresés, szabad napjaim minden egyes percét ki akarom élvezni!
A lakásból kiérve fogtam egy taxit. Igaz, nem lakok túl messze a parttól, de nagyon meleg van, és nincs kedvem kutyagolni sem. Ráadásul a lábam is fáj egy kicsit, szóval ez a megfelelő megoldás. Gyorsan kiértünk az óceánhoz, nem kellett öt perc sem. Odaadtam a sofőrnek a pénzt, és már pattantam is ki a kocsijából. Szemüvegemet felvettem, és már indultam is meg a vágyakozva a forró homok érintésére. Amint elhagytam a járdát már vettem is le a papucsomat. Igaz, nagyon forró a homok, de valamilyen furcsa módon ez engem cseppet sem zavar. Valamilyen biztosan nincsen rendben velem, mert máskülönben ezt nem élvezném. Azt meg megállapítsam azonban, hogy nincsenek olyan sokan, mint ahogy arra én számítottam. Gyorsan választottam magamnak egy helyet. Ezt persze nem pusztán a véletlenre bíztam. Olyan területet választottam, ahol már szinte az érkezésemkor láttam, hogy egy helyes, feltehetőleg szingli srác van. Persze nem tudom, hisz nem ismerem őt, de mivel egyedül van, így bízom benne. Na nem mintha én az a lány lennék, aki csak úgy odamegy a másikhoz, és akkor elkezd flörtölni vele, de így legalább lesz valaki aki bekenjen. Igaz, még csak gondolni tudok ilyesmire, de már ez is megmosolyogtat.
Amint elértem a vélt táskámból előhalásztam a szükségem kellékeket. Egy pokróc, amire fekhetek, vagy ülhetek majd, törölköző, és naptej. Mást nem is nagyon rejt már a táskám, kivéve egy könyvet és persze a telefonom és pénztárcám. Ezt is letettem a már kiterített pokrócra, majd levettem a ruhámat is, megmutatva a nagy közönség számára, hogy a mai napra milyen [You must be registered and logged in to see this link.] is választott "kedvenc" modelljük. Nem akartam semmi feltűnőt magamra venni, így egy egyszerű sötét színű mellett döntöttem. Majd amikor ez is megvolt, akkor elkezdtem bekenni magam. Ez nem egy hosszú folyamat nálam, nem szeretek ilyesmivel piszmogni, de mégis vigyáznom kell, mert nem éghetek le a munkám miatt. Amikor végeztem elölről, akkor jött volna a hátam, hogyha ezt megtudnám oldani. De sosem ment. Így leültem, és a mellette levő srác felé néztem, és nyújtottam is felé a kis dobozkámat.

-Szia, tudnál segíteni...?

27Malibu Beach - Page 2 Empty Re: Malibu Beach Hétf. Aug. 06 2012, 03:51

Noah Evans

Noah Evans
~ Kívülálló ~

Olivia


Forgolódtam álmomban, a pólóm a nyakamra tekeredett és nem volt rajtam alsó. Izzadtan és zihálva nyitottam ki a szemem, a szám kiszáradt, a végtagjaim elgémberedtek. Letettem a lábam az ágyról, két könyökkel ránehezedtem, feszülten túrtam a hajamba és dörzsöltem meg álmosan szemem. Az órára pillantva nyugtáztam magamban, hogy már rég elmúlt dél. Senki nem keltett fel, a ház olyan csendes volt, meglepően csendes. Felálltam és bekapcsoltam a rádiót, Los Angeles napi híreit olvasták éppen, a fürdőbe igyekezve lekaptam a szárítóról a törülközőm és besétáltam a zuhany alá. A víz felébresztett, nyugtalan álomvilágomból azonnal a valóságba röpített. A víz összehúzta a zsigereimet, megtöltötte izzadt pólusaimat és lehűtötte heves szívem dobogását. A zuhany után megtörölközve, régi phoenixi emlékeimből, amik dobozban hevertek, előtúrtam egy szakadt könnyű farmert és egy piszkosfehér atlétát. Mezítláb, vizes hajjal kisétáltam a szobámból. Apám csak egy cetlit hagyott, hogy vásárolni mentek. A hűtőből ittam egy korty szőlőlét és rágyújtottam egy cigire. Kisétáltam a házból, a part felé igyekeztem ami nem is volt olyan messze a házunktól. Azonnal megéreztem ahogy a forró homok belebújik meztelen lábujjaim közé, hőség csapott le homlokomra, párát képezve neves hajammal. A parton, nem messze a tengertől a homokba ültem, soha nem zavart ha piszkos leszek, ezek a dolgok nem érdekeltek, ahogy sok más sem, ami az átlag embereket igen. Elnyúltam és sokáig a távolba meredtem, a fodrozódó vizet néztem, a hullámokat amik csodás táncot jártak fehér szoknyába burkolózva, törékenyek voltak, mégis erőtől duzzadóak. Éppen felálltam volna, hogy a vízbe gázoljak amikor egy női hang szólított meg, pillantásom az arcára tévedt. Belenézett kék szemem az övébe, egy pillanatig csak néztem, figyeltem vonásait, a tükörbe bámultam. Aztán a kezére siklott a szemem és a benne tartott krémre. Zavartan húztam össze a szemöldököm, igazából abban a pillanatban nem tudtam mit reagáljak. Egy félmosolyt dobtam felé és megráztam a fejem.
- Nem igazán szoktam krémezni senkit...attól tartok, hogy netán béna lennék. Ne haragudj. - Pillantottam fel rá és egy pillanatra a kezéhez értem, de csak futó pillanat volt, amíg zavartan visszautasítottam.
A közelünkben sokan minket néztek, engem, aki szakadt cuccban visszautasít egy szép nőt, engem a pancsert. Elmosolyodtam és felálltam, hogy a tenger felé sétáljak. Hirtelen megálltam és visszanéztem a nőre. Állam megkeményedett, hátam megfeszült.
- Ne kend be magad, gyere a vízbe. - Szóltam egészen közvetlenül és a kezem nyújtottam neki.
- Ne félj...nem fogsz leégni. - Néztem be a nagy szemeibe és álltam a tekintetét. Általában közvetlen vagyok, zavarba ejtően nyílt tekintetű és őszinte. Mindig kíváncsian kémlelem az embereket, ahogy a lányt is aki éppen engem nézett. Hajából egy tincs elszabadult ahogy a tengeri szél feltámadt, megelőzött engem és átfújt rajtam. Összekuszálta a szőke fürtöt, magának akarta. Én csak néztem, mert igazán igézőnek találtam.

28Malibu Beach - Page 2 Empty Re: Malibu Beach Hétf. Aug. 06 2012, 22:26

Olivia Byrt

Olivia Byrt
~ Városlakó ~

Noah & Olivia

Nah erre se számítottam volna. Ritkán utasítanak vissza, és akkor is legalább elvárnám, hogy valami normális indokkal tegye az az illető. Mivel nagyjából teljesen új nekem ez a szituáció, ezért egy pillanatra teljesen megzavarodva ültem ott vele szemben. De aztán amikor éreztem a kezének érintését, akkor az visszarántott a valóságba. Letettem magam mellém a naptejet, majd vártam, hogy mi is fog történni.

-Hogy lehet ilyet mondani? Hogy lehet bénán krémezni? Ez nagyon rossz kifogás volt.
Mondom nevetve. Tényleg teljesen abszurdnak tartom a válaszát. Közben észrevettem, hogy a körülöttünk levők sokan ezt a kis eseményt nézik, ami engem egyáltalán nem zavar, megszoktam már a figyelmet. Afelől sincsen kétségem, hogy sokan várják már, talán kamerával, hogy lefényképezhessék amint Olivia Byrt egy idegen pasival bármit is csinál. De ez sem érdekel, hiszen megtanultam kikapcsolni a magam körül levő dolgokat, hisz csak így tudok "normális" életet élni. Amikor a srác felkel és elindul a víz felé, akkor nem tudom, hogy miért, de úgy érzem, hogy nekem követnem kell őt. Nem tudom miért, elvégre is szakadt ruhába van, és nem tudom, olyan furcsának tűnik, de talán pont ezért, vagy nem! Teljesen összezavarodtam, éppen ezért döntöttem úgy, hogy csak sodródok az árral. Persze semmi hülyeséget nem akarok csinálni, de mégis, szeretném élvezni ezt a napot, és ehhez a társaság elengedhetetlen. Ismét megszólalt, és arra kért, hogy menjek vele fürdeni. Mivel nem akartam elutasítani, ezért felálltam. Ekkor éreztem csak meg, hogy elkezdett fújni a szél is. Természetesen belekapott hosszú szőke fürtjeimbe, és azok se mondtak nemet a keringőre. Persze ez engem meglehetősen zavart, hiszen eléggé hosszú hajam van, és azt a szemem elé fújja a szél, ezért egy egyszerű mozdulattal hátrafésültem tincseimet, és hagytam, hogy ott lengedezzenek. Majd megindulok az ismeretlen lovagom felé. Amikor mellé érek, akkor nem állok meg, csak egy kicsit lelassítok. Nem akarok különösebb dolgot csinálni, csak azért pár szóval reagálnék rá.
-Nem félek én, csak hát tudod mit mondanak. Fő a biztonság. És amúgy hogy hívnak? Csak mert anyukám mindig azt mondja, hogy ne álljak szóba idegenekkel.
Viccesen mondom neki az utolsó szavaimat, de persze azért választ várok rá. De csak később, mert mikor befejeztem a mondandómat, akkor futva indulok el a víz felé. Eléggé meleg van, és amúgy is szinte már érzem a hátamon amint éget a nap, szóval nagyon várom már a megváltást amit a hideg víz fog nyújtani. Még szerencse, hogy csak pár lépés, és már ott is vagyok. Belegázolok a vízbe. Tudom, hogy gyönyörű fotókat lehetne ilyen helyzetbe csinálni, persze egy jó fotóssal, hiszen a körülöttem felcsapódó vízcseppek, és persze jómagam csodás látványt nyújthatunk. Ez pedig már csak szakmai ártalom, hogy ilyen helyzetbe is ezek a dolgok jutnak eszembe. De nem tudok mit tenni, hiszen mióta itt vagyok L.A.-be azóta csak dolgozom, és tanulok. De most talán ki tudok kapcsolódni egy kicsit. Nem kell sokat menjek befelé, amikor érzem, hogy már kezd mélyülni a víz. Már a derekamig ér, amikor megfordulok, és csak várok. Imádom a tengert, szeretem amint a hullámok nyaldossák a testemet, és különös módon még a sós ízt is szeretem, bár ettől még persze nem gondolom, hogy liter számra kellene inni a vizet innen. Lassan hátradőlök, és várom, hogy a az egész testemet ellepje a tenger, kivéve a fejemet. Azt nem teszem víz alá. Így a vízen fekve várom, hogy a "partnerem" aki beinvitált végre megérkezzen mellém.

29Malibu Beach - Page 2 Empty Re: Malibu Beach Kedd Aug. 07 2012, 10:05

Noah Evans

Noah Evans
~ Kívülálló ~

Olivia


Tekintetében értetlenséget láttam, olyan fajta értetlenséget, ami meglepődéssel párosult. Tudtam, vagyis inkább éreztem, hogy eddig soha senki nem utasította vissza. Kegyes hazugság volt csupán amit mondtam neki, egyfajta hóbortos megjegyzés és naiv, gyermeteg visszautasítás. Nem volt szándékomban megsérteni, sőt, nem akartam, hogy csorbát szenvedjen a kis belső önbizalma, csupán nem szokásom kapva kapni minden ilyesfajta lehetőségen. Szeretem kiérdemelni az érintést, azt a pillanatot egy nőtől. Nem voltam soha erőszakos, a saját személyiségemmel fogtam meg a lányokat.
Ahogy belepillantottam nagy szemeibe, tekintetem a szájára siklott, nevetésére lesütöttem a szemem és egy félmosolyt produkáltam szám szegletére. Megadóan húztam fel a szemöldököm és nem szóltam. Nem volt értelme és ahogy hangját felkapta a lágy fuvallat és belesodorta hallójárataimba, elveszett a szó ereje. Felemeltem a kezem és elvigyorogtam magam, igaza volt, jól rátapintott a lényegre, valóban béna kifogás volt, mégis, akkor, az volt a helyes.
A körülöttünk lévő emberek félszegen kémleltek bennünket, engem nem zavart és ahogy észrevettem, őt sem érdekelte. A nőt, akinek homály fedte a nevét és talán ezért volt olyan érdekes és titokzatos számomra.
Ahogy felállt, szemtől szemben álltunk egymással, magas volt és karcsú, formás idomain megtapadt a forró homok és egyé akart válni puha bőrével. Minden részlete pontosan a fejembe vésődött, kirajzolódott akár egy márványszobor a napsütésben. Beletúrt szőke fürtjeibe, csendes leplezetlen nőiességét felém lökte, mintha csak egy hormonbomba lett volna. Elvettem tekintetem ahogy elindult és lassított mellettem, hogy együtt menjünk a víz felé.
- Noah. A nevem Noah. - Szóltam mély basszus hangomon. Majd nevetve lehajtottam a fejem ahogy elindult futva a víz felé. Levettem az atlétám és a homokba dobtam, szakadt farmerben gázoltam a vízbe, nem igazán érdekelt, hogy mások szinte meztelenek körülöttem.
A simogató hullámok a bokámat karolták át elsőnek, beitták magukat farmerom anyagába és leakarták szakítani rólam. Pillantásom a nő felé siklott, megnézték teste vonalát, nedves idomait. Kezemmel lemostam a homokot a hátamról és hajamba túrtam ami ismét nedves lett. A hullámok felcsaptak körülöttem és beterítettek, ami nagyon jóleső érzés volt. Lemerültem és a lány mellett buktam fel a felszínre. Megtöröltem arcom, orrom hegyén viszont kövér cseppekben hullott mellkasomra a sós tenger vize. A csípőm táncot járt a felszínen inogva meghajolt a tenger erejétől, sodrásában alig tudtam megállni.
Közel kerültem a szőkeséghez, és egy darabig csak néztem ahogy játszik rajta a nedves álom, a kék tenger maga.
- És minden idegennel bemész a tengerbe aki csak megkér rá? - Billentem félre a fejem és pillantok felé.
- Anyukád mégsem volt elég körültekintő. - Mosolyodom el, amitől a vonásaim is meglágyulnak és kiemelik kék szem vakító színét.
Kezemmel a víz felszínét súroltam és egy gyors mozdulattal lefröcsköltem a nőt.
Igazából nem tudtam, hogy fog reagálni rá, de engem nem zavart a természetesség és a spontaneitás. Jobb szerettem igaz valójukban látni a lányokat, amikor nem fedi őket maszk, festett álarc, csillogó lepel. Az ártatlan reggelek, a meglepett tekintetek a legárulkodóbb gesztusok a földön.
- Hogy hívják azt a nőt akit ennyire féltenek? - Lépek közelebb hozzá, ami már kissé az intim szférát érintette. Aztán nem akartam tolakodó lenni, semmi hátsó szándék nem vezérelt, alapból ilyen voltam, így hátrálni kezdtem és a hullámokra bíztam a testem. A nevét kérdeztem, nem azt, hogy akarsz-e velem játszani, szóval ez nem tartozott abba a kategóriába amit 18+-os karikával fémjeleznek. Ezért nem volt illendő a közelségem.

30Malibu Beach - Page 2 Empty Re: Malibu Beach Szer. Aug. 08 2012, 03:58

Olivia Byrt

Olivia Byrt
~ Városlakó ~

Noah & Olivia

Szóval bekerültünk a vízbe, talán mindenki nagy örömére, hiszen így végre elfordulhattak a kíváncsi tekintetek a parton játszó párról. Bár nem tudom, hogy miket gondoltak rólunk, de nekem valami ilyesmi ötletem, és azt hiszem, hogy ez meg is állja a helyét. Megtudtam, hogy a neve Noah, és amikor visszafordultam felé akkor megláthattam kidolgozott felsőtestét is. Igazán tetszetős látványt nyújtott számomra, talán éppen ezért is mellé telepedtem le. Amikor az ifjú lovag ismét mellettem terem, egy kis víz alatti úszkálás után egyből egy kérdéssel kezd.

-Nem, nem mindenkivel, de hát te olyan szépen kértél, hogy ezt nem tudtam visszautasítani. Vagy csak ilyen napom van, nem tudom, de a lényeg, hogy itt vagyunk, és remélhetőleg jól is fogjuk érezni magunkat.
Egyikünk se tudhatja a másikról, hogy milyen is ő valójában. Persze, hogyha olvas olyan újságokat, amikben jelennek meg cikkek rólam akkor lehetséges, hogy van némi sejtése, de ezt nem tudnám elképzelni, hiszen én főleg divatlapokban, és tinimagazinokban vagyok látható, amik hát szerintem nem Noah kedvencei, de ezt sem zárhatom ki.
-Hát igen, talán ha itt lenne, akkor most kapnék pár hét szobafogságot, de már nagylány vagyok.
Mondom nevetve, hiszen a szituációtól függetlenül jól érzem magam. Nem igazán értem, hogy miért is csinálok ilyesmit, de miért ne. Ki kell élvezni a nyarat, amíg nem kell egyetemre járni, és mi lehetne ennek ennél jobb módja? Remek kérdés. Majd amíg én ezen a kérdésen merengek, és picit talán el is bambulok addig egy váratlan fröcskölést hajt végre. Az arcomat találta el, és szemem szám tele ment vízzel.
-Héééé!
Kiáltok fel, mintha zavarna a dolog, de csak egy gyors törlést igénylek, hogy azért láthassak egy kicsit, majd már érkezik is a kérdés, hogy mi lehet az én nevem.
-Olivia!
Teszem hozzá kicsit sértődötten, ami meg kell mondjam, hogy egyáltalán nem vagyok. Amikor kissé közelebb jött hozzám, akkor lepem meg, és kezdek is bele a visszavágásba. Két kézzel fröcskölök a fiú felé, abban a reményben, hogy talán így megnyerhetem a nagy vízi háborút. Persze nem kell túl komolyan venni ezt a kis csatát, és biztos vagyok benne, hogy ő sem teszi ezt. Érzem, ahogy hajamból folyik lefelé az arcomon a víz, kissé ismét csak elvakítva, és ismét éreztetve velem a sós víz ízét. Nem igazán látom, hogy mit is csinál, hiszen az általam fröcskölt víz engem is elvakít valamelyest, de remélem, hogy nem jön felém, és nem akar a víz alá tessékelni...! Bár azt hiszem, hogy lassan ez fog következni.

31Malibu Beach - Page 2 Empty Re: Malibu Beach Szomb. Aug. 25 2012, 21:03

Noah Evans

Noah Evans
~ Kívülálló ~

Olivia - A kis akadékoskodó amazon :p


Olivia egy nagyon lágy jellem volt. Mintha nem lett volna benne kétely, nem tapasztalt volna rosszat, halált, fájdalmat. A maga gyermeteg valójával annyira kislányosnak hatott. Ellenben velem, akiben több kétség és fájdalom lapult mint amit egy változó fiatal elme elbírhat. Menekültem akár egy űzött vad, nekem minden csak abban a pillanatban létezett, azt élveztem amit a másodperc töredéke adott. Olivia tekintete és hangját félrebillentett fejjel, mosollyal a szám szegletén figyeltem. Csak álltam és hallgattam amit mond és ahogy mondja, boldogság, vagyis inkább tökéletes elégedettség áradt belőle, arról nem is beszélve, hogy ezt valami furcsa izgalommal fűszerezte meg. Talán azt várta, hogy én a suhanc mutassak neki valami újat, valami izgalmasat amit még egy jó darabig dédelgethet. Nem látszott annak a nőnek aki minden nap ilyet csinál, inkább olyannak látszott akit kalitkába zártak, valami fogva tartotta, csak nem tudom mi az.
Felnevettem és nem tudtam leplezni a vidámságomat és a meglepetést.
- Szépen kértelek? - Kérdeztem tőle és tettem felé egy lépést.
- A jól érezni magunkat elég tág fogalom. - Húztam össze a szemöldököm és ahogy tettem még egy lépést felé, szinte egy karnyújtásnyira sem volt tőlem. Arcán egy pillanatra átsuhant valami, gondolatok amiket én nem hallhattam. Hirtelen fröcsköltem és ő felmordult rám, amitől elnevettem magam. Váratlanul érte és ez mosolyra késztetett, főleg az amikor kissé sértődötten kimondta a nevét. Én pedig nem bírtam abbahagyni a vigyorgást. Hamar az arcomba csapódott a sós tenger vize, hamar belepte a bőröm, a hajam, nem ért váratlanul, gondoltam, hogy visszakapom amit én adtam. Ismét fröcsköltem és amikor ellepte arcát a hűs víz, felkaptam és magamhoz húztam. Éppen kitörölte szeméből a nedvességet, és ahogy végzett lepillantottam rá. A karjaim ölelésében volt, szinte összepréselődtünk, nedves szempillái felém magasodtak, a tenger csendes morajlásában hirtelen csak ketten lettünk. Meztelen felsőtestemen éreztem csupán bőrét, ahogy hasa az enyémhez préselődik, melle hozzám nyomódik, tenyerem csípőjére és hátára siklik. Belenéztem nagy szemeibe és kedvesen, mégis nagyon határozottan pillantottam felé.
- Úgy ver a szíved akár egy pánikba esett pillangó. - Hajoltam közel hozzá és súgtam a fülébe. Majd elhajoltam tőle és ismét ránéztem, olyan volt mintha nem kellett volna szó, vagy bármilyen magyarázkodás, csak egy ösztön. Lassan a szám ajkaira vándoroltak, a szavak mélyről jövően torka mélyére siklottak.
- Ne játssz velem, nem győzhetsz le. - Mosolyodtam el, amitől egészen megéreztem ajkai vonalait. Majd elhajoltam tőle, nem akartam kockáztatni, hogy megcsókolom és ő visszautasít. Ezért elléptem tőle, tenyerem lesiklott a hátáról, a vízbe csúszott ujjaim hegye. Egy gyors mozdulattal, természetesen a vizes hajamba túrtam. Rápillantottam Oliviára.
- Ne haragudj. - Mosolyodtam el és a levegőben széttártam a kezem.
- Nem gondolkodtam. - Vallottabb be, mert ez volt az igazság, soha nem gondolkodom előre, ami nagy hiba.
- Jobb ha kimegyünk a vízből. - Mondtam és mutattam a part felé. Letámadom ha nem megyünk innen, ennyi volt az egész, amit nem hiszem, hogy ki kellett volna mondanom, hisz sejthette. Megérezhette.

32Malibu Beach - Page 2 Empty Re: Malibu Beach Hétf. Aug. 27 2012, 01:10

Olivia Byrt

Olivia Byrt
~ Városlakó ~

Fröcskölésem egyáltalán nem lepte meg, azonban ez meglepett engem. Majd már jött is a válasz, és amíg a szememből töröltem ki a hideg vizet addig ő már előttem is termett. Vagyis engem húzott oda magához. Vagy nem is tudom pontosan, hogy hogyan történt, elvégre is pillanatnyi vakságomat próbáltam orvosolni. Ölelésébe voltam, és nem tudtam mire vélni a helyzetet. Nem tudom, hogy ezt csak azért teszi-e, hogy ne tudjak visszavágni, vagy azért, mert itt a tengerben akar már megcsókolni. Fogalmam sincs, de hát nem is nagyon van időm gondolkozni most ezen. Lepillant rám, én pedig épp ekkor emelem tekintetem az arcára. Körülbelül egy fejjel nagyobb nálam, ami szerintem pont ideális pasi magasság. Egy kissé talán el is pirulok, hisz bőrömön érzem az övét, érzem, amint melleim hozzá préselődnek. Érzem a kezeit a hátamon, illetve a csípőmön. Nem tudtam, hogy hogyan is kellene reagáljak erre a szituációra. Mit lehet ilyenkor tenni? Átkaroltam a nyakát. Így álltunk ott kettecskén. Nem tudom, hogy körülöttünk mi zajlik, nem is nagyon érdekel jelenleg. Közelebb hajol hozzám, és a fülembe suttog pár szót. Nem tudok reagálni rá. Nem tudok jelenleg megszólalni, egyszerűen nem megy. Ebben a pillanatban teljesen a hatása alá kerültem. Nem tudom, hogy mit is szeretne kezdeni ezzel a helyzettel, de majd kiderül. Várok csak, és nem is kell sokat várjak, mire ismét közelebb hajol. Azonban most nem a fülemhez, hanem az ajkaimhoz. Bizony! Először azt hittem, hogy meg fog csókolni, de nem ezt tette. Éreztem ajkamon az övét, és ebben a pillanatban vágyakoztam is utána. Azonban ő ahelyett, hogy tettekkel fejezte volna ki azt amit érez, már ha ő is akarja ezt a csókot, inkább szavakat használ. Elmondja, hogy ne játszak vele. Majd csak elmosolyodik. Ekkor ismét megéreztem ajkai vonalát. Még mindig be volt csukva a szemem. Épp kezdtem megtenni az ajkaink közti távolságot, mert minden vágyam volt most csókot lehelni ajkára. El is értem azt, de amikor már belekezdtem volna a „táncba” akkor éreztem, hogy elhajolt, és el is lépett tőlem. Ezt egyértelmű visszautasításnak éreztem, és mivel ő is így tett, így én is hátrébb léptem. Rá emeltem a tekintetem. Éppen ekkor kezdett bele kissé színpadias bocsánat kérésébe. Nem igazán tudtam mit mondani. Most legszívesebben elbújtam volna a világ elől, de nem lehet. Meg kell végre szólaljak, még a végén azt hiszi, hogy elvitte a cica a nyelvem. A pillanat varázsa elmúlt, már nem vágyom annyira ajkának ízét. Nyelek egy nagyot, és én is bocsánatot kérek, hisz mégiscsak én tettem meg azt a lépést, amit talán nem lett volna szabad. Én akartam őt megcsókolni, és nem fordítva.
-Én kérek elnézést. Azt hittem, hogy…. na mindegy is. Szóval, bocsi.
Mondom lehajtott fejjel. Nem nagyon akartam most a szemébe nézni, hisz kissé szégyelltem is magam. Ez azt hiszem normális, de lehetséges, hogy nem az. Nem tudom. Nem kerültem még ilyen helyzetbe. Eddig ha én meg akartam valakit csókolni, akkor azt ő is akarta, és akkor nem húzódott el. Persze lehet, hogy ez most is csak a véletlen műve, de azért csak nem. Ez általában nem a véletlen műve.
-Szerintem ettől függetlenül nem kell kimenni. Jó itt benn.
Mondom. Titkon bízok benne, hogy még egyszer magához ránt, és még egyszer átélhetem azt az érzést. Szuper volt, és magával ragadó.
-Még egyszer bocs, én se gondolkodtam, csak úgy sodródtam az árral. Nah de mesélj valamit magadról. Ki is vagy te, mióta élsz itt, mit csinálsz? Mivel töltöd a szabadidőd, minden érdekel. Kicsit meg kellene ismerjek, ne azt olvasgassam már holnap, hogy egy vadidegent akartam megcsókolni.
Ezzel le is lőttem a poént. Nem tudom, hogy tudja-e hogy kivagyok, de most már sejtheti, hogy erről a kis incidensről legalább egy pletykalap írni fog, és az interneten is meg fog jelenni pár kép. Hát igen, ez az átka, hogyha valaki egy modellel kerül közelebbi kapcsolatba. Főleg egy olyannal, aki eléggé felkapott mostanság. Hátradőltem a vízben, és hagytam, hogy csak elnyeljenek a hullámok. Jó volt egy kis időt, pár másodpercet a víz alatt tölteni. Addig sem kell semmit csinálni, vagy mondani. Nem kell semmit csinálni, csak lebegni. Majd feljöttem, és fel is álltam. Hajamat hátradobtam, hogy ne lógjon a szemembe, és vártam a fejleményeket. Nem tudom, hogy mit fog most lépni, tényleg, de kíváncsian várom. Lehet, hogy ő kimegy, mert hát egyáltalán nem kötelező neki velem töltenie a szabadidejét, de azért jobban örülnék, hogyha Noah itt maradna benn. Velem. Mellettem!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.