Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Hilary Wellingon Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Hilary Wellingon Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Hilary Wellingon Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Hilary Wellingon EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Hilary Wellingon EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Hilary Wellingon EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Hilary Wellingon EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Hilary Wellingon EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Hilary Wellingon EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Hilary Wellingon EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Hilary Wellingon EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Hilary Wellingon EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Hilary Wellingon Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Hilary Wellingon NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Hilary Wellingon Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hilary Wellingon

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Hilary Wellingon Empty Hilary Wellingon Hétf. Júl. 09 2012, 23:21

Hilary Wellington

Hilary Wellington
~ Staff team ~

Hilary Wellington

[You must be registered and logged in to see this image.]
Születési hely és idő: 1995. szeptember 18., New Orleans
Becenév: Hil
Csoport: kívülálló
Titulus: Daddy's Little Girl
Play by: Taylor Swift

Kinézet: Kis koromtól kezdve rengetegszer hallottam már magamról, hogy milyen bájos, aranyos vagyok. Ez valószínűleg szőke, göndör hajamnak és mélykék szemeimnek köszönhető. Amúgy a hajamat legtöbbször egyszerűen kiengedve hordom, de ha több időm akad, és kedvem is van hozzá, előszeretettel készítek kontyot belőle. Öltözködésemet tekintve nem szeretem a feltűnő dolgokat, általában farmert, esetleg szoknyát és valamilyen pólót vagy blúzt hordok, egy csinos kis cipő vagy tornacipő kíséretében, nyáron esetleg mini vagy maxiruhát is felveszek, főleg különleges alkalmakra, de nálam az öltözködés többnyire az aktuális hangulatomnak megfelelő, így a ruházatomból könnyen leszűrhető a hangulatom.
Jellem: Csendes visszahúzódó lány vagyok, bár azért szeretek barátkozni, csak ne nekem kelljen megtenni az első lépést, ahhoz nem vagyok elég bátor, de hát istenem, nem lehet mindenki olyan rámenős. Világ életemben jól tanultam, és ezt itt is igyekszem megtartani, ha már felvettek és ilyen messzire kellett költöznöm a családomtól, ezért szorgalmasan tanulok és órákon is odafigyelek, már ha hagynak a többiek. Nem vagyok egy tipikus partiarc, de néha, ha tényleg kedvem van hozzá, és olyan a társaság megfordulok egy-egy buliban, de ahhoz tényleg jónak kell lennie. A menő arcok közé viszont nem vágyom. Örülök,hogy nem lesi mindenki azt, mit csinálok a nap bármely percében, így valahogy nyugodtabb életet tudok élni, nem kell folyamatosan tökéletesen kinéznem, és igen is ebédelhetek egyedül, ha épp olyan kedvem van.

Előtörténet:
1995. szeptember 18-án láttam meg a napvilágot, a meleg és napfényes New Orleansban. Itt is nőttem fel egy kisebb méretű családi házban a város szélén. Nem volt egy nagy durranás, de a szüleimnek ez is nagy dolog volt már, hogy megvehették, hiszen egy könyvelő és egy építőmunkás fizetéséből nem igazán telt volna másra. Ennek ellenére soha nem kellett nélkülöznünk, mindig megkaptam amit szerettem volna, már ha az reális keretek közt mozgott persze. Imádták a kicsi lányukat és mivel az egész rokonságban én vagyok az egyetlen lány, így mindenki engem kényeztetett, de azért nem lettem egy hisztis, elkényeztetett, önző liba.
Elsős koromban aztán beírattak rögtön zeneórákra is, és én választhattam meg a hangszert, így a gitár mellett döntöttem. Azóta is imádom, és ha tehetem, rögtön előveszem, akár csak egy dal eljátszásának erejére is. Nem sokkal ezután meg is kaptam A Gitárom, melyet még mindig nagy becsben tartok, és más kezébe nem is szívesen adok, pedig szegényke már elég ütött-kopott.
A zenélés mellett a suliban is jól teljesítettem, mindig a legjobb tanulók közt voltam, ezért is olyan büszkék rám a szüleim. Azért volt egy kis hullámvölgyem, amikor 13 éves koromban a nagymamám autóbalesetben meghalt, de szép lassan túllendültem rajta, így amikor eljött a középiskola kiválasztásának ideje, igyekeztem egy messzebbit keresni, míg végül rábukkantam a Hollywood Hills High Schoolra. A szüleim eleinte nem akartak elengedni, mondván messze van és mi lesz ott velem, de nagy nehezen meggyőztem őket és elfogadták, hogy az ő kicsi lányuk lassan felnő. Mivel saját lakásra vagy albérletre nem volt pénzem, beköltöztem az egyik kollégiumi szobába, majd egész hamar be is illeszkedtem, mondhatni, minden tökéletes. Persze azért egy fokkal jobb lenne, ha Eric Campbell vigyázna a szemeire, amik majd’ kiesnek, amint meglát a folyosón vagy bárhol.

2Hilary Wellingon Empty Re: Hilary Wellingon Kedd Júl. 10 2012, 07:09

Admin

Admin

Elfogadva!

https://dream-life.hungarianforum.com

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» 51. szoba ~Hilary & Will~

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.