Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
51. szoba ~Hilary & Will~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
51. szoba ~Hilary & Will~ Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
51. szoba ~Hilary & Will~ Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
51. szoba ~Hilary & Will~ EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
51. szoba ~Hilary & Will~ Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
51. szoba ~Hilary & Will~ NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
51. szoba ~Hilary & Will~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

51. szoba ~Hilary & Will~

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

151. szoba ~Hilary & Will~ Empty 51. szoba ~Hilary & Will~ Vas. Szept. 09 2012, 04:56

William Baylor

William Baylor
~ Staff team ~

Pár napja történt csak, hogy megtörtént az a bizonyos beszélgetésünk Hilaryvel. Bizony. Elég hosszú időnek tűnt nekem, mármint ez a néhány napocska, ami azóta elmúlt, mégis tudom, hogy mindössze három volt csak. Ezalatt persze volt minden, sms váltások, telefonok, de nem találkoztunk azóta. Éppen ezt untam meg eléggé, mármint nekem egy kapcsolatba kell az, hogy napi szinten találkozzak a párommal. Persze nem tudom még, hogy mi is fog kialakulni ebből a helyzetből, de mégiscsak arra jutottunk, hogy jó lenne együtt lenni, szóval nagyon is reménykedek.
Múltkor nála voltunk, de ez ma nem kivitelezhető. Egy kis vacsorával akarom őt meglepni, hogy tudjunk beszélgetni, és persze azért mégiscsak egy kissé különlegessé kellene tenni ezt a napot, ha már ez az első randink. Persze nem én sütögettem, csak rendeltem a kaját, de azért remélem, hogy így is örülni fog neki a lány. Igaz, kissé nehéz volt összehozni ezt az estét, mert asztalt kellett kérjek a szobámba, amin normálisan lehet enni, meg plusz székeket is, aminek nem nagyon örültek, de nem is mondtak rá nemet, csak persze mindent le kell majd vigyek. Elég nagy készülődés volt, mivel nem csak ezt kellett megcsináljam erre az estére. Nem akartam felhívni Hilaryt, és mondani neki, hogy hey, gyere át légy szíves. Nem, ennél érdekesebbet akartam, és hát ki is találtam, hogy mi lenne a tökéletes meghívó.
Azonban mielőtt ezt kézbesített volna elő kellett készítsem a szobámat. Legelőször mindent elpakoltam, egy kis rendet kellett csapjak. Elpakoltam az ágyról, és az asztalról is. Csak a gépem maradt elől, amin már be is van készítve a megfelelő lejátszási lista, mármint amit hallgatni fogunk. Egyszerű, zongora számok, melyeket én magam játszok. Emellett még pár rajz maradt elől, amiknek nem találtam megfelelő helyet. Az asztalt, és köré a két széket a szoba közepére tettem. A függönyöket behúztam, és két gyertyát tettem az asztalra. Eköré pakoltam le a kis kínai dobozokat, ami a kajákat rejti. Tudom, hogy nem túl elegáns, de én imádok ezekből enni, és bízom benne, hogy Hilarynek sincs ellenére a dolog. Na meg nincs is semmi evőeszközöm, meg tányérom, szóval kénytelen lesz ehhez alkalmazkodni. Az ágyamnál felkapcsoltam még egy kisvillanyt, hiszen nem elég a gyertya lángja, majd az ajtóhoz álltam és körbe néztem. Mindent tökéletesnek találtam, így elmosolyodtam. Már csak egy dolgom van, megfürödni, és rendbe tenni magamat. Ez gyorsan ment, hiszen rég kiválasztottam már, hogy mit is fogok felvenni. Fürdés után sima, világoskék inget vettem fel, melynek ujját felhajtottam, és persze betűrtem fekete farmeromba. Hozzá ugyancsak fekete tornacipőt választottam. A hajammal elég sokat szenvedtem, de aztán csak csak sikerült valamit kihoznom magamból. Ekkor indultam el, magamhoz véve pár lapot. Minden sarkon kiragasztottam a koli falára egyet-egyet. Mindegyiken egy dolog volt, egy nagy, fekete nyíl. Ezek természetesen a szobámhoz vezetnek, hova máshova? Amikor elértem Hilary szobájának az ajtaja elé, amivel szeme ugyancsak kiraktam egy lapot. Majd amikor elkészültem akkor bekopogtam a lányhoz. Egy-két koppintás után azonban nem vártam, hogy ajtót nyisson, hanem vissza iszkoltam a szobámba, hogy ott várjam meg a barátnőmet.

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.