Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Cassidy Moore  Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Cassidy Moore  Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Cassidy Moore  Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Cassidy Moore  EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Cassidy Moore  EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Cassidy Moore  EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Cassidy Moore  EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Cassidy Moore  EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Cassidy Moore  EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Cassidy Moore  EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Cassidy Moore  EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Cassidy Moore  EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Cassidy Moore  Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Cassidy Moore  NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Cassidy Moore  Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Cassidy Moore

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Cassidy Moore  Empty Cassidy Moore Hétf. Júl. 09 2012, 23:46

Cassidy Moore

Cassidy Moore
~ Cicababa ~

Cassidy Moore

[You must be registered and logged in to see this image.]
Születési hely és idő: Los Angeles, 1994. március 2.
Becenév: Cassi, Cass
Csoport: cicababa
Titulus: Drama Queen
Play by: Leighton Meester

Kinézet: A külsőmet akár egyetlen szóval is jellemezhetném, tökéletes. Mert az, rengeteg időt, és energiát fordítok arra, hogy másoknak legyen mit irigyelniük. Hosszú sötét barna hajam van, amit simán lehetne feketének is titulálni, na meg mindig napbarnított bőröm. A testemmel sincs semmi gond, sőt, de inkább nem fitogtatnám, hogy ezt honnan tudom, szóval ott domborodok ahol kell, egy deka súlyfelesleg sincs, jól is néznék ki, ha egy mangalica lennék. Te jó ég! Mindig az aktuális divat szerint öltözködöm, olykor én teremtem meg azt, de ez is hozzám tartozik, kétszer sose veszem fel ugyanazt a ruhát, és cipőfüggőségben is szenvedek, ugyanis hiába nem veszem, ha olyat látok, ami tetszik, nekem azt muszáj megvennem. Oh és igen, rengeteg fülbevalóm van, mert az a másik heppem.
Jellem: Igazi apuci pici lánya, aki mindent megkap, és el is várja, hogy megkapja. Sose rejtettem véka alá, hogy az én életem tökéletes, és soha nem is fogom. Rengetegszer hangoztatom is, csak hogy mások lássák, nekik hozzám képest mi jutott. Lehet diktátornak is nevezni, nem hiába, mert minden elkövetek a célom érdekében, és nem is félek mást felhasználni, vagy épp kihasználni, ez velem jár. Imádok bulizni, pasizni, nagy ritkán ragadok le egyetlen pasi mellett, oh, és eszméletlenül manipulatív tudok lenni, ennek is köszönhetem azt, hogy a nevem mindenki ismeri. Az más kérdés, mit gondolnak rólam. Sejtésem az van, önző liba, akinek csak az utánfutói fontosak. Lényegében igaz is, hisz mihez kezdenék nélkülük, akkor mindent nekem kéne csinálnom, de ott van Destiny. Ő a legjobb barátnőm, még. De ha megtudja, hogy sok más mellett a pasijain is osztozunk, na de eddig még nem jött rá. Szegényem. Igen, nem ajánlatos az utamba állni, és elfelejteni azt, hogy nekem csupán alig két percembe telik tönkretenni másokat. Sőt azt se kell elhinni, hogy van szavad az enyémmel szemben, mert közlöm veled, nincs.

Előtörténet:
Hello, L.A.!
A nevem Cassidy Moore, de gondolom ezt nem kell hangoztatnom, hisz nincs olyan ember a környéken, aki nem hallott volna még rólam, vagy az apámról Ian Moore-ról, aki a helyi tévé vezérigazgatója, esetleg az anyámról, aki a legjobb divattervezők egyike a városban. Én is az ő ruháit hordom.
Igen, itt születtem, és itt is élek, egy hatalmas villában jakuzzival és minden egyéb luxus cikkel, amiről sokan csak álmodhatnak. Mindig is mindenből a legjobbat kaptam, csak egy sikításomba tellett, és ez most sincs másként. A suliban is mindig a vezető egyéniségek közé tartoztam, mára már az egyik "királynő" lettem, hát nem váratlan? Nem, egyáltalán nem. Az életem tökéletes, és komolyan összeteheti a két kezét az, akit csak egy pillantásommal is méltatok, mert általában hidegen hagynak mások. Destiny az egyetlen. Ő már az őskor óta a barátnőm, tud rólam olyat is, amit más soha nem fog. Rengeteg pasim volt már, de egyik sem volt valami hű de komoly, félek nem is szeretnék egy valakinél kikötni, odalenne a szabadságom. Ha buli van, az tuti, hogy én ott vagyok, sőt rendszeresen szervezek én is, de nem hívok meg akárkit. Ebben a követőim segítenek, hisz milyen királynő az, aki mögött nincs senki? Velük is kimondottan jó fej vagyok, míg meg nem tudom, hogy terveznek valamit a hátam mögött, mert akkor repülnek.
Nos, az életem nem nagy cucc, mondhatni nyitott könyv, vagy ha mégse, tuti, hogy láttatok már olyan csajos filmeket, ami erről szól, és igen, tudom, hogy szeretnétek a helyemben lenni, de csak egy Cassidy van, és nem fér el még egy, nem is hagynám.

2Cassidy Moore  Empty Re: Cassidy Moore Hétf. Júl. 09 2012, 23:58

Admin

Admin

Gratulálok, Cassi. Tetszett, főleg a kinézet és a jellem, úgyhogy
Elfogadva

https://dream-life.hungarianforum.com

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.