Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Empty L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Szer. Aug. 15 2012, 07:03

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Visszatértem a kis utazásomból. Semmi komolyra nem kell gondolni, csak meglátogattam a szüleimet, ahogy azt ígértem is nekik amikor elköltöztem. Igaz, elég sűrűn beszélünk,, mégis eléggé izgulnak egy szem fiúkért, szóval kénytelen voltam ezt a lépést megtenni. Azonban nagyo hiányzott LA, és az itteniek, és az itteni élet, így hamar ott is hagytam San Francisco-t, hogy a nyár utolsó heteit itt töltsem. Nem számítok túl nagy tömegre itt a belvárosban, hiszen mégis csak vakáció van, és biztosan a tehetősebb családok gyermekei még nyaralnak, persze a szüleikkel együtt. Éppen ezért is vetem bele magam teljes nyugodtsággal a városba. Nem igazán tudom, hogy merre is vigyen az utam, hisz egyenlőre még nincsen semmilyen törzshelyem, bár azt hiszem, hogy az L.A. Café tökéletes lesz nekem mára. Miután otthon kipakoltam, és átöltöztem már indultam is. Gyorsan taxit fogtam, és elküldtem pár itteni ismerősnek, hogy ismét a városba vagyok, hátha valaki ráér, és összefutna velem. Sajnos azonban nem jártam sikerrel, de ez sem szegte a kedvem. Miután kiszálltam a taxiból nem is gondolkodva beléptem a jól ismert helyre. Bizony, ez a mai fiatalság találkozóhelye. Gimisek, egyetemisták, illetve még talán velem egykorúak is megfordulnak errefelé, éppen ezért egyáltalán nem érzem magam kirekesztve ebben a környezetben. Persze, hogyha mondjuk tíz évvel idősebb lennék akkor nem járnék ide, de mint tudjuk a volna nem játszik az életben. Itt mindig csak a tények dirigálnak. Gyors, határozott léptekkel mentem oda a pulthoz, és rendeltem egy egyszerű kávét. Nem nagyon szeretem cifrázni a dolgot, hogy ilyen habbal, meg olyan ízesítésbe. Ebbe a témába konzervatív vagyok, és ráadásul ezt szeretem, szóval ezt iszom. Elvitelre kértem, mert nem tudtam még, hogy le akarok-e ülni, plussz imádom azt a kis poharacskát amit ehhez adnak. Amikor megkaptam és fizettem akkor elindultam az ajtó felé, de inkább magamhoz vettem egy újságot, és az egyik szabad asztalnál foglaltam helyet, ahol már bele is kezdtem az olvasásba, és persze elkezdtem kortyolgatni is a kávémat. Nem igazán követtem az itteni híreket, így jó volt egy kicsit körültekinteni, hogy mi is a helyzet errefelé.

2L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Empty Re: L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Szer. Aug. 15 2012, 07:20

Cassidy Moore

Cassidy Moore
~ Cicababa ~

Nem akartam visszajönni, legalábbis még nem, de apámat hívta a kötelesség. Pedig annyira jó volt a hajón, távol mindentől, már-már volt egy olyan érzésem, mintha egy család lennénk. Legalább a nyáron, legalább abban a pár hétben. Persze úgy volt, hogy csak szeptember 3.-án térek haza, de miért is ne, közbejött valami frenetikusan sürgős dolog, így cuccoltunk.
Azóta egy szót se szóltam a szüleimhez, bár tudom, hogy nem az ő hibájuk, de akkor is. Még aznap riasztottam a csajokat, akik már este ott is voltak a házunkban, meg sem lepődök, hogy nem volt jobb dolguk, vagy ha volt is, lemondták. Van, ami sosem változik. Röpke két óra alatt képben lettem azzal, mi történt, amíg nem voltam, és őszintén mondhatom, semmiről nem maradtam le.
Ma reggel még mindig morcos vagyok, ez abból is látszik, hogy egy árva szó nélkül ülök az asztalhoz reggelezni. Oké, néha túlzásba viszem a hisztit, de akkor is, hogy lehet a munka fontosabb.... nálam meg anyánál? Na mindegy erre nem most fogok rájönni.
- Ez ehetetlen.
Rakom le a villát, és szikrázó tekintettel méregetem az épp távozni készülő szakácsot, majd inkább csak horkantok egyet, és felmegyek átöltözni. Hurrá, az ember már a saját házában se kap normális kaját... fenomenális.
Puffogva megyek a limuzinhoz, majd mondom meg a sofőrnek az úti célom. Legalább a kedvenc kávém megihatom. Na igen, az élet apróbb örömei.
Az L.A. Caféhoz érve, körül se nézek, hanem egyből a pulthoz megyek, és kérem az italom, majd csak ez után nézek körbe. A szemem megakad az asztalnál, ahol a kedvenc tanárom ül, így a mosolyommal meg a kávémmal együtt oda is megyek hozzá.
- Az ember azt hinné, hogy a tanárok is szoktak nyaralni.
Adok hangot jelenlétemnek, és bízom benne, hogy nem mélyedt annyira az újságba, és még meg is hallja.
- Leülhetek?

3L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Empty Re: L.A. Café ~Cassidy and Jeffrey~ Szer. Aug. 15 2012, 07:34

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Már majdnem végiglapoztam az újságot, amikor ismerős hangok ütik meg a fülemet. Vagyis csak egy hang, és persze ki más is lenne a gazdája, mint Cassidy Moore. Nem mintha nem örülnék neki, hogy ismét engem választ más fiatalok társasága helyett, de hallottam arról, hogy elkezdtek pletykák szállni rólunk az iskolában, és persze ezzel árhuzamosan a városban is. Ez egyáltalán nem zavar, már amíg pletykaszinten marad a dolog. Hisz, azt senki se veszi komolyan, ahogy én sem. Én tisztában vagyok vele, hogy mi van közöttünk, vagy legalábbis, hogy részemről mi van. A másik fél pedig lehet, hogy mást akarna, de ez mindenképpen két emberes dolog. Összehajtom az újságot, és enyhe mosollyal az arcomon nézek a csodás lány felé.
-És szoktak is. Épp ma értem haza. A szüleimnél voltam csak, mondjuk rá, nem tudom, hogy ez mennyire számít nyaralásnak, de hát ennyit tudok fölmutatni. Gondolkoztam, hogy el kéne menni valami érdekesebb kis utazásra is, de hát nem volt hozzá megfelelő partner, így ezt az ötletet elvettem.
Szokásos, hosszan kifejtett válaszom. Nem szeretem magamba tartani az információkat, ily módon titkot se nagyon tudok tartani, és hazug is elég gyengén tudok. De ezek a tulajdonságok nem biztos, hogy rosszak, hisz legalább nem is nagyon próbálkozom ilyesmivel. Persze vannak szituációk amikor jobb lenne, hogyha jobban tudnék füllenteni, de hát ez van. Ezt adta nekem Isten, ezzel kell együtt éljek. A mellettem levő székre mutattam, miközben mondtam is neki, hogy üljön le. Nem tulajdonítok túl nagy feneket ennek a kis kávézgatásnak, elvégre csak annyiról van szó, hogy két barát, vagy valami olyasmi hosszú idő után ismét beszélgetni tud egymással.
-És te? Hogy hogy nem mondjuk Spanyolországba, vagy Franciaországba töltöd a nyarad utolsó heteit? Azt hittem, hogy nektek sem árt néha megszabadulni a Los Angeles-i hajtástól. De ezek szerint tévedtem. Hát, van ilyen.
Mondom mosolyogva, miközben iszogatom a kávémat. nem igazán tudom, hogy mit is mondjak most, de nem is érzem azt, hogy mindenképpen meg kellene szólaljak. Inkább csak figyelek, és várom a válaszait.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.