Dream Life in L.A.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Éld hétköznapi életed Los Angelesben

Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Cbox
Dicsőségfal
Hét legaktívabb játékosa:
Cassandra F. Hamilton
Jeffrey Skyler Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in

Augusztus hónap legaktívabb játékosa:
Beverly Cavalier
Jeffrey Skyler Megan-fox-2

Augusztus hónap játéka:
Cassandra F. Hamilton & William Baylor
Jeffrey Skyler Nick-jonas-nick-jonas-dating-delta-goodrem
Legutóbbi témák
» Hospital - Ahol a szükség, ott a segítség!
Jeffrey Skyler EmptySzer. Május 29 2013, 13:59 by Vendég

» A 4 elem harca
Jeffrey Skyler EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 09:07 by Vendég

» A Klónok Krónikája
Jeffrey Skyler EmptyPént. Márc. 29 2013, 01:18 by Vendég

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Jeffrey Skyler EmptySzomb. Márc. 23 2013, 09:03 by Vendég

» Maya B. Poséy&Michel Bryson Rodeo Drive
Jeffrey Skyler EmptyVas. Nov. 04 2012, 00:00 by Maya B. Poséy

» Prison - éld az életed!
Jeffrey Skyler EmptyHétf. Okt. 08 2012, 13:19 by Vendég

» Starbucks LA=>Tengerpart ~Maya és Micheal~
Jeffrey Skyler EmptyCsüt. Okt. 04 2012, 00:50 by Micheal Bryson

» Tanári szoba ~ Rachel and Jeffrey ~
Jeffrey Skyler EmptySzer. Okt. 03 2012, 00:57 by Rachel Lea Parker

» Rachel Lea Parker otthona
Jeffrey Skyler EmptyKedd Okt. 02 2012, 05:41 by Rachel Lea Parker

Staff
Hilary Wellington
Admin néni
Jeffrey Skyler Taylor-swift-wallpapers

William Baylor
Társadmin
Jeffrey Skyler NickJonas_SmallBanner


Cassandra F. Hamilton
Designer
Jeffrey Skyler Britt-Robertson-Beautiful-Look-by-hqwallpaper.in
Programfal
Első félév:
szept. 1. - Évnyitó bál
okt. 31. - Halloween party
nov. 24-28. -Borostyán hét
dec. 13-14. - Washingtoni kirándulás
jan. 7-19. - Iskolák közti foci bajnokság
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (12 fő) Csüt. Szept. 13 2012, 05:19-kor volt itt.
Oldaladatok
Nyitás: 2012. július 10.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Jeffrey Skyler

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Jeffrey Skyler Empty Jeffrey Skyler Szer. Júl. 11 2012, 04:12

Jeffrey Skyler

Jeffrey Skyler
~ Tanár ~

Jeffrey Skyler

[You must be registered and logged in to see this link.]
Születési hely és idő: 1986.augusztus 7. San Francisco
Becenév: Jeff
Csoport: Tanár
Titulus: Diffuse Man
Play by: Joseph Morgan

Kinézet: Eléggé magas ember vagyok a magam 190 körüli centijével. Rövid hajam van, mely világosbarna színű. Hogyha hagynám tovább nőni akkor elkezdene eléggé durván göndörödni, amit ki nem állhatok, ezért sűrűn látogatom a fodrászom. Szinte mindig borostát hordok. Egyrészt azért mert jól ál, másrészt már hozzám nőtt, furcsán érezném magam ha a tükörbe nem ez az arc nézne vissza rám. Öltözetem általában egyszerűbb, elegánsabb ruhákból áll. Nem szeretem a túl sok színt magamon, általában farmer és egyszínű póló van rajtam. Van egy igen drága órám melyet a diplomám mellé kaptam a szüleimtől, ezt mindig fel szoktam venni.
Jellem: Talán mások jobban el tudnák mondani, hogy milyen is vagyok én. Azonban az első szavam talán az lenne, hogy szétszórt. Gyakran felejtek el dolgokat. Kissé rendetlen is vagyok, na meg lusta. Ezek mondjuk főleg a lakásomon látszódnak meg, ahol nincsen éppen a legnagyobb rend. Nem vagyok éppen szabály szerető ember. Igazándiból csak azokat a szabályokat tudom elfogadni amikkel egyetértek, melyeket nem tartok irreálisnak, és persze amiket én magam alkotok. Vannak furcsa szokásaim is. Ezek közül a legfontosabb talán, hogy mindent feljegyzek. Folyamatosan naplót vezetek az életemről, melyben majdnem minden lépesemet leírom. Ez egyrészt magamnak is kell, hiszen így bármikor bármit vissza tudok keresni, de jól jön majd annak is aki meg akarja ismerni az életem minden egyes másodpercét. Tanárként megpróbálok úgy viselkedni, hogy a diákjaim a havert lássák bennem. Ezzel talán könnyebben el tudják fogadni azt amit mondok, odafigyelnek, és még tanulni is fognak. Mely nekem nagyon fontos, hiszen szeretném minél jobban átadni a tudásomat a fiataloknak. Azt hiszem így röviden talán ennyi lennék, de szívesen ismerkedem, és hát nem harap a tanárbácsi…!

Előtörténet: Mit is mondhatnék? Egyszerű családba születtem, minden téren átlagosak voltunk. Nem voltunk se gazdagok, se nélkülözők. Elég jó környéken laktunk, így a balhék is elkerültek. Igyekeztem jó gyerek lenni, így a fiatal korom igazából azzal telt el, hogy megfeleljek a szüleim által felállított elvárásoknak. Azonban amikor bekerültem az egyetemre akkor egyszerűen megváltoztam. Nem akartam tovább az az unalmas ember lenni, ki akartam ebből törni. Persze nem akartam szöges ellentéte lenni magamnak sem, de azért azt akartam, hogy figyeljenek fel rám. Elkezdtem minden apró is eseményt lejegyezni az életemben. Talán kissé nagyképű lettem, hiszen mindezt azért tettem, hogy bárki megismerhesse az életem, hogyha könyvet akarnak majd írni rólam akkor legyen elegendő forrásuk hozzá. Nem terveztem akkoriban még, hogy tanár leszek, régész akartam lenni. Nagy felfedezéseket tenni. De persze nem teljesen úgy alakultak a dolgok ahogy azt én terveztem. Elkezdtem szabályokat áthágni, legalábbis azokat amikkel nem értettem egyet. Megszületett a magam elképzelése a világról, és eszerint éltem. Úgy voltam vele, hogy csak magamnak kell megfeleljek, hiába mond bárki bármi mást. Mindig is nagyra tartottam a tudást, így a tanulmányaimat sosem hanyagoltam el, mely mellett viszont folyamatosan bulizásokból állt az életem. Elvesztettem a terveimet, nem foglalkoztam semmivel. Az egyetemi életem alatt csak az lebegett a szemem előtt, hogy amit élvezek azt tegyem meg, és ne törődjek vele, hogy mi lesz annak a következménye. Aztán szépen lassan eltelt az egyetem öt éve is, mely után persze valami munkát kellett találjak. Nem akartam visszatérni San Franciscoba, nem akartam a szüleim közelében maradni. Kissé féltem, hogy mit szólnak az „új” Jeffreyhez. Mivel láttam, hogy a Hollywood Hills High School új töri tanárt keres, így kapva kaptam az alkalmon, és jelentkeztem. Szerencsémre az igazgatónak tetszett amit az önéletrajzomban látott, és meg is kaptam a munkát. Így indult el Los Angeles-i életem, mely remélem hogy izgalmat rejteget…!



A hozzászólást Jeffrey Skyler összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 11 2012, 07:37-kor.

2Jeffrey Skyler Empty Re: Jeffrey Skyler Szer. Júl. 11 2012, 06:33

Admin

Admin

Jó ez, tetszik ^^
Elfogadva!

https://dream-life.hungarianforum.com

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.